MAXIFY GX3040

MegaTank Yazıcılar

Canon MAXIFY GX3040

Bu doldurulabilir ve kullanımı kolay 3'ü 1 arada, MegaTank donanımlı MAXIFY GX yazıcı ile CPP1 ve TCO2'da büyük tasarruflar sağlarken yüksek kaliteli iş belgeleri yazdırın.

Olağanüstü üretkenlik, sınıfının en iyisi CPP ve TCO3

Sayfa başına maliyet (CPP), tek bir sayfa yazdırmak için gereken mâli tutardır. Bu değer, mürekkep maliyetinin sayfa verimine bölünmesiyle hesaplanır.

Toplam sahip olma maliyeti (TCO), bir yazıcının size maliyetinin, ilk donanım satın alma maliyetine ve sabit bir süre içindeki mürekkep maliyetlerine göre hesaplanmasıdır.

MAXIFY GX3040

Son derece düşük çalıştırma maliyetlerine sahip yüksek hacimli, yüksek kaliteli MegaTank iş yazıcısı.
MAXIFY

Özellikleri karşılaştırın

Ev ofisinizde kullanmak için gereksinimlerinize en uygun yazıcıyı seçin.

MAXIFY GX Serisi

MAXIFY GX3000 Series

MAXIFY GX3040

MAXIFY GX4000 Series

MAXIFY GX4040

İşlevler

Wi-Fi ve Bulut ile Yazdırma, Fotokopi, Tarama
ADF, Wi-Fi/Ethernet ve Bulut ile Yazdırma, Fotokopi, Tarama ve Faks

Baskı teknolojisi

Doldurulabilir mürekkep tanklı yazıcı
Doldurulabilir mürekkep tanklı yazıcı

Sayfa verimliliği (A4 renkli belge baskısı)

Siyah: 6.000 sayfa4 (Ekonomi modunda 9.000 sayfa)5

Renkli: 14.000 sayfa4 (Ekonomi modunda 21.000 sayfa)5
Siyah: 6.000 sayfa4 (Ekonomi modunda 9.000 sayfa)5

Renkli: 14.000 sayfa4 (Ekonomi modunda 21.000 sayfa)5

Ekran

1,35 inç / 3,4 cm LCD, Siyah-Beyaz
2,7 inç / 6,7 cm Dokunmatik Ekran, Renkli

Yüksek baskı hızları6

Siyah-beyaz dakikada 18 görüntü
Renkli dakikada 13 görüntü
Siyah-beyaz dakikada 18 görüntü
Renkli dakikada 13 görüntü

İlk Siyah-Beyaz Baskı Çıkış Süresi (FPOT)

Yaklaşık 8 saniye
Yaklaşık 8 saniye

ADF

Yok
35 yapraklık ADF

Çeşitli medyaları işleme

Düz Kağıt, Red Label Superior, Canon Oce Renkli Ofis Kağıdı, Pro Luster Fotoğraf Kağıdı, Plus Glossy II Fotoğraf Kağıdı, Mat Fotoğraf Kağıdı, Parlak Fotoğraf Kağıdı, Yüksek Çözünürlüklü Kağıt, Zarflar, Plus Semi-Gloss Fotoğraf Kağıdı, Yeniden Yapıştırılabilir Fotoğraf Kağıdı, Manyetik Fotoğraf Kağıdı, Açık Renkli Kumaş Üzerine Ütülü Aktarımlar, 1.200 mm afişler
Düz Kağıt, Red Label Superior, Canon Oce Renkli Ofis Kağıdı, Pro Luster Fotoğraf Kağıdı, Plus Glossy II Fotoğraf Kağıdı, Mat Fotoğraf Kağıdı, Parlak Fotoğraf Kağıdı, Yüksek Çözünürlüklü Kağıt, Zarflar, Plus Semi-Gloss Fotoğraf Kağıdı, Yeniden Yapıştırılabilir Fotoğraf Kağıdı, Manyetik Fotoğraf Kağıdı, Açık Renkli Kumaş Üzerine Ütülü Aktarımlar, 1.200 mm afişler

Tam bağlantı özellikleri

USB
Wi-Fi (2,4 GHz)
USB
Wi-Fi (2,4 GHz)
Ethernet

Tarama

E-postaya tarama
E-postaya tarama
Klasöre tarama

Düz kağıt kapasitesi

Arka Tepsi: 100 yaprak
Kaset: 250 yaprak
Arka Tepsi: 100 yaprak
Kaset: 250 yaprak

Boyutlar

Yaklaşık 399 x 417 x 216 mm
Yaklaşık 399 x 417 x 251 mm

Bakım kartuşu

Var– Kullanıcı Tarafından Değiştirilebilir
Var– Kullanıcı Tarafından Değiştirilebilir

İşletmeniz için büyük avantajlar

Bu yüksek verimliliğe sahip MAXIFY GX yazıcılar, zorlu çalışma alanlarında başarı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 • Ev - ofis

  Az yer kaplayan, bağlantı kolaylığı sunan ve kullanıcı tarafından değiştirilebilir, kolay ulaşılabilir bakım kartuşuna sahip MAXIFY GX serisi; yoğun ev ofis ve hibrit ortam koşullarında çalışanlar için ideal, yüksek hacimli, yüksek verimli bir yazıcıdır.

 • Perakende Satış

  Şirket içinde daha fazla medya yazdırarak maliyetleri azaltın. Kalın kartonları destekleyen düz arka tepsiyi kullanarak yüksek kaliteli, dayanıklı satış noktası malzemeleri, tabelalar, promosyon afişleri ve etiketler oluşturun.

 • Emlak Acenteleri

  Üstün kaliteyi korurken renkli el ilanları ve broşürleri yüksek hacimlerde hızlı bir şekilde yazdırın. Tüm pigmentlere sahip mürekkep; baskıların parlak, okunaklı, bulaşmaya karşı dayanıklı ve net olmasını sağlar.

 • Eğitim Kurumları

  Mürekkep maliyetlerinden tasarruf ederken yüksek hacimli ders malzemeleri, dayanıklı tam renkli belgeler ve idari belgeler yazdırın. Kablosuz bağlantı sayesinde, bir odada çocuklara göz kulak olurken diğer odada baskı alın.

Temel Avantajlar

 • Ultra düşük çalıştırma maliyetleri

  Toplam sahip olma maliyetini ve sayfa başına maliyeti büyük ölçüde azaltan uygun maliyetli doldurulabilir mürekkep tankları sayesinde yazıcının kullanım ömrü boyunca tasarruf edin. Ekonomi modu5 ile sayfa verimliliğini artırın ve aynı miktarda mürekkeple 1,5 kata kadar daha fazla sayfa yazdırın

 • Profesyonel kalitede olağanüstü baskılar

  Mükemmel okunabilirliğe sahip, hızlı ve büyük hacimlerde sunulan ve suya, sürtünmeye ve kalem darbelerine dayanıklı, iş dostu baskıların keyfini çıkarın.

 • Şirket içinde daha fazla medya baskısı alın

  Manyetik medya ve fotoğraf medyası gibi çok çeşitli malzemelerle uyumluluk ve daha kalın medyaları ve kartları destekleyen yeni bir düz arka tepsi sayesinde el ilanı, afiş ve poster baskısı alın

 • Duraklatmadan baskı alın

  100 yapraklık arka besleme ve kağıt seviyelerini hızlı ve kolay bir şekilde kontrol etmek için penceresi bulunan 250 yapraklık ön kaset sayesinde, yüksek hacimli belgeleri kağıdı tekrar tekrar yükleme zahmetine katlanmadan yazdırın.

 • Küçük ama güçlü

  Yazıcının kompakt boyutları sayesinde evde veya ofiste önemli miktarda yer tasarrufu sağlarken, plastik ambalaj miktarının azalması, daha fazla materyalin kolayca geri dönüştürülebileceği anlamına gelir.

 • Kullanımı ve bakımı kolay

  Yazıcının ön tarafından kolayca erişilebilen kullanıcı tarafından değiştirilebilir bakım kartuşu ile kesinti süresini azaltın. Renk kodlu ve yaylı mürekkep kapakları, doldurma işleminin basit olmasını ve etrafı kirletmemesini sağlar.

Uyumlu Uygulamalar ve Yazılımlar

Ücretsiz Canon PRINT uygulamasıyla doğrudan akıllı cihazınızdan belge, fotoğraf ve daha fazlasını yazdırın veya PosterArtist ile görsel açıdan etkileyici posterler ve el ilanları tasarlayıp basın. PIXMA Cloud Link'i kullanarak Dropbox, Google Drive ve OneDrive gibi bulut hizmetlerine tarama gönderin veya bu bulut hizmetlerinden belge yazdırın.

Canon Easy-PhotoPrint Editor, cihazınızdaki veya bulut depolama alanınızdaki en sevdiğiniz fotoğrafları kartlar ve takvimler gibi şık ve kişiselleştirilmiş hediyelere dönüştürür.

Kullanımı kolay Easy-Layout Editor, çeşitli belgeleri yazdırmadan önce mizanpajlarını istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlar. Görüntüleri, posterleri, web sayfalarını ve daha fazlasını yazdırmak için idealdir.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

İlham Alın, Hemen Kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, en iyi ipuçları, faydalı yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinlik davetlerini kaçırmayın.
MAXIFY GX3040

Kutunun İçeriği

Yüksek verimli iş baskıları gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şey elinizin altında; size sadece kağıt eklemek kalır.

 • MAXIFY GX3040 Doldurulabilir MegaTank Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

 • Yüksek verimliliğe sahip 4 mürekkep şişesi (1 adet Siyah ve 1 adet Mavi/Macenta/Sarı)

 • Güç kablosu

 • Kullanım kılavuzları ve diğer belgeler

 • Kurulum CD-ROM'u (CD yalnızca Windows içindir.)

Canon MAXIFY GX3040
Derecelendirmeler ve incelemeler

Uyum İçerisinde Çalışın

Canon yazıcınızla uyumlu Canon mürekkep ve kağıtları kullandığınızda, her seferinde olağanüstü baskılar elde edersiniz.

 • GI-46 BK

  GI-46 BK

  Yüksek kaliteli iş belgeleri için yüksek kapasiteli siyah pigment mürekkep.
 • GI-46 C

  GI-46 C

  Yüksek kaliteli iş belgeleri için yüksek kapasiteli mavi pigment mürekkep.
 • GI-46 M

  GI-46 M

  Yüksek kaliteli iş belgeleri için yüksek kapasiteli eflatun pigment mürekkep.
 • GI-46 Y

  GI-46 Y

  Yüksek kaliteli iş belgeleri için yüksek kapasiteli sarı pigment mürekkep.
 • mc-g03

  Mürekkep

  Maintenance cartridge: MC-G03

  Kesinti süresini en aza indirmek için kullanıcı tarafından değiştirilebilen bakım kartuşu.
 • Benzer Bir Ürün Mü Arıyorsunuz?

  Neden PIXMA ve MAXIFY serisi ürünlerimizden bazılarını keşfetmiyorsunuz?

  Bunlar da ilginizi çekebilir:

 • Mürekkep, Toner ve Kağıt

  Yazıcınız için eksiksiz Canon mürekkep, toner ve kağıt serisi.

 • Orijinal Sarf Malzemeleri

  Orijinal Canon sarf malzemeleri, Canon yazıcınızla mükemmel bir uyum içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Ofis Yazıcıları

  Kapsamlı yazıcı portföyümüz ile baskı, fotokopi, tarama ve faks işlerini zahmetsizce gerçekleştirin.

  1. Sayfa başına maliyet (CPP), tek bir sayfa yazdırmak için gereken mâli tutardır. Bu değer, mürekkep maliyetinin sayfa verimine bölünmesiyle hesaplanır.
  2. Toplam sahip olma maliyeti (TCO), bir yazıcının size maliyetinin, ilk donanım satın alma maliyetine ve sabit bir süre içindeki mürekkep maliyetlerine göre hesaplanmasıdır.
  3. Sorumluluk Reddi: Toplam sahip olma maliyeti (TCO), donanımın ilk satın alma maliyeti ile belirli bir süre için mürekkep veya toner maliyetleri temel alınarak hesaplanır (Koşullar için aşağıya bakın). Diğer sarf malzemeleri, mürekkep ve toner paketleri, yüksek verimliliğe sahip mürekkep ve toner paketleri, bakım, güç tüketimi ve yedek parçalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmayacak şekilde ek değişken masrafların toplam sahip olma maliyetini değiştirebileceğini lütfen unutmayın.

   Belirtilen maliyet tasarrufu yüzdesi, 60 aylık bir dönem boyunca (5 yıl), aylık belirtilen 1.000 sayfalık baskı hacmi (%50 renkli ve %50 siyah-beyaz) için tahmini toplam maliyet tasarruflarını yansıtır.

   Toplam sahip olma maliyeti (TCO) için kullanılan hesaplama şu şekildedir: [Ortalama renkli CPP x renkli baskı hacmi - eksi paketteki mürekkep/toner ile basılan sayfalar] artı [Ortalama siyah-beyaz CPP x siyah-beyaz baskı hacmi - eksi paketteki mürekkep/toner ile basılan sayfalar] artı [donanımın satın alma maliyeti] artı [yalnızca MAXIFY GX modelleri için bakım kartuşu maliyeti].

   Toplam sahip olma maliyeti (TCO) tasarruflarını hesaplarken kullanılan karşılaştırma modelleri, Epson'ın karşılaştırılabilir rakip modellerini içermektedir. Yazıcıların Euro (€) cinsinden satış fiyatı ve sarf malzemelerinin fiyatı, 12 Eylül 2022 tarihinde üreticinin resmi web sitesinden (https://www.epson.de/) alınmıştır.

   Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 ve GX3000 serisi donanımlar ve sarf malzemeleri, yalnızca KDV dahil Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı ("TSF") kullanılan bu TCO Hesaplayıcısı için ve yalnızca bu amaçla hesaplamaya dahil edilmiştir.

   Fiyatlandırma hesaplarına KDV dahil edilse de teslimat ücretlerinin dahil edilmediğini unutmayın. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir.

   Baskı maliyetleri, hem Canon hem de rakip yazıcılar için varsayılan ayarların kullanımı temel alınarak hesaplanmıştır. Bu, ilgili kategori için ISO/IEC verimlilik testlerinde kullanılan test koşulları ile tutarlıdır.

   Sayfa başına maliyet; üreticilerin web sitelerinde belirtilen sarf malzemesi satış fiyatı, üreticilerin kamuya açık olarak yayımladığı resmi verimlilik bilgisine bölünerek hesaplanmıştır. Sayfa başına maliyet hesaplanırken, mürekkep püskürtmeli yazıcılar için ISO/IEC24712'de belirtilen Test Şablonları ile gerçekleştirilen baskı simülasyonları temel alınır.

   Üreticilerden alınan tüm teknik özellik ve performans verileri, üreticilerin kendi broşürleri ve web siteleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayacak şekilde kamuya açık bilgilerden toplanmıştır. Canon ve rakip mürekkep verimlilikleri, üreticilerin yayınladığı teknik özelliklerden alınmıştır.

   Adil karşılaştırma ve doğru veri raporlama amacıyla sarf malzemesi verimlilik verileri, yayım tarihinde ISO standartlarına göre belirlenen en yüksek toner veya mürekkep verimliliği standardına sahip sarf malzemelerinden alınmıştır. Karma, XL ve çoklu paketler karşılaştırmaya dahil edilmemiştir. Bu veriler kamuya açıktır.
  4. Sayfa Verimi, ISO/IEC 24712 tablosunu kullanarak yapılan Canon'un bireysel test yöntemi ve ilk kurulum sonrasında yedek kullanılarak yapılan sürekli baskı simülasyonu baz alınarak hesaplanan değerdir.
  5. Ekonomik mod, yoğunluğu düşürerek mürekkep tüketimini azaltır; standart moda kıyasla %50 oranında daha fazla sayfa baskısı sağlar.
  6. Düz kağıda A4 belge yazdırma hızı, ISO/IEC 24734 standardı Ofis Kategorisi Testindeki ESAT ortalamasına bağlı olarak ölçülür.