eum-emb-lifestyle
Yeni

MegaTank Yazıcılar

Canon MAXIFY GX5540

Kompakt ve kullanıcı dostu bir tasarımda iş ihtiyaçlarınızı karşılayın ve gelişmiş medya işleme, düşük çalıştırma maliyetleri ve üst düzey güvenliğin keyfini çıkarın. Zahmetsiz yüksek kaliteli baskı.

 • eum-emb-lifestyle

  Tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayın

  Perakende, lojistik ve eczane ortamları için ideal olan bu cihazın çok yönlü medya işleme özelliği sayesinde çok çeşitli ağırlıklardaki kağıtlar üzerine parlak etiketler, zarflar, teslimat kağıtları ve daha fazlasını basın.

 • ambient_key-benefits

  Her zaman düşük kalan fiyatlar

  Bir renkli mürekkep şişesi seti ile 14.000 sayfa veya bir siyah mürekkep şişesi ile 6.000 sayfa gibi yüksek bir verimlilikle baskı maliyetlerini düşük tutun.3 Daha fazla tasarruf etmek için Ekonomik moda geçin.4

 • -emb-lifestyle_key

  Daha da dayanıklı belgeler

  Dakikada 24 siyah-beyaz görüntü ve 15,5 renkli görüntü hızıyla net ayrıntılara sahip dayanıklı belgeler yazdırın.2 Pigment bazlı mürekkepler; markörlere, sürtünmeye ve suya dayanıklı baskılar sunar.

 • eum-emb-beauty_key

  Kompakt yapıda yüksek kapasite

  Her biri 250 yapraklık kapasiteli iki kasete ve 100 yapraklık kapasiteli arka tepsi beslemesine sahip sade tasarımı sayesinde yer kaplamadan yüksek verimlilik elde edin.

 • um-emb-beauty_key-benefits

  Sorunsuz kullanıcı deneyimi

  Kullanıcı tarafından değiştirilebilen bakım kartuşu ve mürekkep şişeleriyle arıza süresini en aza indirin ve gelişmiş kullanıcı arayüzü sayesinde yazıcı durumunu tek bakışta kontrol edin.

 • ambient_key-benefits

  Belgelerinizin güvende olmasını sağlayın

  Adres ve reçete etiketleri gibi hassas belgelerin sorunsuz baskısı için gelişmiş ağ güvenliği.

 • Teknik Özellikler

  • versatile-media-handling

   Çok yönlü medya kullanımı

   İnce kağıttan kalın kağıda, fotoğraf kağıtlarına, zarflara, etiketlere ve afişlere kadar çok çeşitli medya türlerini destekler.

  • high-page-yield_key-specs

   Yüksek verimliliğe sahip mürekkep şişeleri

   Siyah mürekkep şişesi ile 6.000 sayfa veya renkli mürekkep şişesi seti ile 14.000 sayfaya kadar.3

  • fast-printing_key-specs

   Hızlı baskılar

   Dakikada 24 siyah-beyaz görüntü ve 15,5 renkli görüntü baskısı ile üretkenliği artırın.2

  • secure-connectivity

   Güvenli bağlantı

   Belgeleri güvende tutmak için gelişmiş ağ güvenliğine sahip LAN ve WLAN bağlantıları

  • 2.7-colour-lcd-touchscreen

   2,7 inç Renkli LCD dokunmatik ekran

   Sezgisel kullanım parmaklarınızın ucunda

  • 600-sheet-plain-paper

   600 yapraklık düz kağıt kapasitesi

   100 yapraklık arkadan besleme ve iki adet 250 yapraklık ön kaset sayesinde kesintisiz baskı alın.

  • intuitive-user-experience

   Sezgisel kullanıcı deneyimi

   Yazıcı durumunu kontrol etmek için LED durum çubuğu ve yarı saydam çıkış tepsisi ile kolayca değiştirilebilen bakım kartuşu ve mürekkep şişeleri

  • compatible-with-mac-and-windows-os_key-specs

   Mac ve Windows OS ile uyumlu

   Canon PRINT uygulaması üzerinden işletim sisteminiz veya akıllı cihazınız ile kolay kullanım

  vista eum-emb

  Kutuda neler var

  • MAXIFY GX5540

  • Güç kablosu

  • GI-46 PGBK x1

  • GI-46 C x1

  • GI-46 M x1

  • GI-46 Y x1

  • Kurulum CD-ROM'u (CD yalnızca Windows içindir.)

  • Kullanım kılavuzu ve diğer belgeler

  Canon MAXIFY GX5540
  Derecelendirmeler ve incelemeler

  eum-emb-pharmaceutical_lifestyle

  Her ortamda mükemmel kalite

  İlaç sektörü

  Mürekkep bitmesi veya ağınızın güvenliği konusunda endişelenmeden, yüksek hacimlerde bilgilendirici broşürler ile reçete etiketleri basın ve hatta doğrudan zarfların üzerine baskı alın.

  Perakende Satış

  Tutarlı güvenilirlik, yüksek hız ve kompakt boyut özellikleri sayesinde faturaları ve doğrudan postaları ince kağıt üzerine zahmetsizce basın. Şirket içerisinde yüksek kaliteli ve dayanıklı satış noktası materyalleri, promosyon afişleri ve etiketler basın.

  -emb-retail_lifestyle
  eum-emb-logistics_lifestyle

  Lojistik

  Çeşitli medya türlerini işlerken çok sayıda kaset kullanımı sayesinde PD etiketlerini, toplama etiketlerini ve teslimat notlarını minimum kullanıcı etkileşimi ile basın.

  İlgili ürünler

 • MegaTank Yazıcılar

  MAXIFY GX4040

  Büyük tasarruf sağlayan küçük, 4'ü 1 arada iş yazıcısı
 • MAXIFY GX

  MegaTank Yazıcılar

  MAXIFY GX5040

  Bu kompakt, yüksek hacimli ve doldurulabilir MegaTank yazıcıyla her gün profesyonel kalitede belgeler üretin.
 • MAXIFY GX6050

  MegaTank Yazıcılar

  MAXIFY GX6040

  En iyi 10 lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcıya kıyasla bu yüksek hacimli, doldurulabilir MegaTank yazıcılarla toplam sahip olma maliyetinde ortalama %90 tasarruf ederek her gün profesyonel kalitede belgeler üretin.
 • MAXIFY GX7050

  MegaTank Yazıcılar

  MAXIFY GX7040

  En iyi 10 lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcıya kıyasla bu yüksek hacimli, doldurulabilir MegaTank yazıcılarla toplam sahip olma maliyetinde ortalama %90 tasarruf ederek her gün profesyonel kalitede belgeler üretin.
  1. Toplam sahip olma maliyeti (TCO), donanımın ilk satın alma maliyeti ile belirli bir süre için mürekkep veya toner maliyetleri temel alınarak hesaplanır (koşullar için aşağıya bakın). Diğer sarf malzemeleri, mürekkep ve toner paketleri, yüksek verimliliğe sahip mürekkep ve toner paketleri, bakım, güç tüketimi ve yedek parçalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmayacak şekilde ek değişken masrafların toplam sahip olma maliyetini değiştirebileceğini lütfen unutmayın.

   Belirtilen maliyet tasarrufu yüzdesi, 60 aylık bir dönem boyunca (5 yıl), aylık belirtilen 1.000 sayfalık baskı hacmi (%50 renkli ve %50 siyah-beyaz) için tahmini toplam maliyet tasarruflarını yansıtır.

   Toplam sahip olma maliyeti (TCO) için kullanılan hesaplama şu şekildedir: [Ortalama renkli CPP x renkli baskı hacmi - eksi paketteki mürekkep/toner ile basılan sayfalar] artı [Ortalama siyah-beyaz CPP x siyah-beyaz baskı hacmi - eksi paketteki mürekkep/toner ile basılan sayfalar] artı [donanımın satın alma maliyeti] artı [yalnızca MAXIFY GX modelleri için bakım kartuşu maliyeti].

   Toplam sahip olma maliyeti (TCO) tasarruflarındaki karşılaştırma modelleri, IDC EMEA Hardcopy Tracker'a (1. Çeyrek 2020 - 3. Çeyrek 2020 Verileri) göre en çok satan 10 renkli lazer yazıcıyı ve en çok satan 10 mürekkep püskürtmeli yazıcıyı içerir. Yazıcıların Euro cinsinden (€) ortalama satış fiyatı (ASP), IDC EMEA Hardcopy Tracker'a (1. Çeyrek 2020 - 3. Çeyrek 2020 Verileri) ve üreticilerin resmi web sitelerinden alınan sarf malzemesi fiyatlarına göre elde edilmiştir.

   Canon MAXIFY GX7000 serisi, Canon MAXIFY GX6000 serisi ve Canon MAXIFY GX5000 serisi donanımlar ve sarf malzemeleri, yalnızca KDV dahil Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı ("TSF") kullanılan bu TCO Hesaplayıcısı için hesaplamaya dahil edilmiştir.

   Fiyatlandırma hesaplarına KDV dahil edilse de teslimat ücretlerinin dahil edilmediğini unutmayın. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir. Baskı maliyetleri, hem Canon hem de rakip yazıcılar için varsayılan ayarların kullanımı temel alınarak hesaplanmıştır. Bu, ilgili kategori için ISO/IEC verimlilik testlerinde kullanılan test koşulları ile tutarlıdır.

   Sayfa başına maliyet; üreticilerin web sitelerinde belirtilen sarf malzemesi satış fiyatı, üreticilerin kamuya açık olarak yayımladığı resmi verimlilik bilgisine bölünerek hesaplanmıştır. Sayfa başına maliyet hesaplanırken, mürekkep püskürtmeli yazıcılar için ISO/IEC24712 ve renkli lazer yazıcılar için ISO/IEC 19798'de belirtilen Test Şablonları ile gerçekleştirilen baskı simülasyonları temel alınır. Üreticilerden alınan tüm teknik özellik ve performans verileri, üreticilerin kendi broşürleri ve web siteleri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayacak şekilde kamuya açık bilgilerden toplanmıştır. Canon ve rakip toner ve mürekkep verimlilikleri, üreticilerin yayımladığı teknik özelliklerden alınmıştır.

   Adil karşılaştırma ve doğru veri raporlama amacıyla sarf malzemesi verimlilik verileri, yayım tarihinde ISO standartlarına göre belirlenen en yüksek toner veya mürekkep verimliliği standardına sahip sarf malzemelerinden alınmıştır. Karma, XL ve çoklu paketler karşılaştırmaya dahil edilmemiştir. Bu veriler kamuya açıktır.
  2. Düz kağıda A4 belge yazdırma hızı, ISO/IEC 24734 standardı Ofis Kategorisi Testindeki ESAT ortalamasına bağlı olarak ölçülür.
  3. Sayfa Verimi, ISO/IEC 24712 tablosunu kullanarak yapılan Canon'un bireysel test yöntemi ve ilk kurulum sonrasında yedek kullanılarak yapılan sürekli baskı simülasyonu baz alınarak hesaplanan değerdir.
  4. Ekonomik mod, yoğunluğu düşürerek mürekkep tüketimini azaltır; standart moda kıyasla %50 oranında daha fazla sayfa baskısı sağlar.
  5. Aksi belirtilmediği sürece tüm veriler, Canon'un standart test yöntemlerine dayanmaktadır.
   Haber verilmeden değişiklik yapılabilir.