PIXMA_TS_9050 home environment living room

PIXMA TS9050 Serisi

Bu güzel, yüksek kaliteye sahip yazıcıyla her bir görüntüyü en iyi şekilde değerlendirin. Beklentileri yüksek olan fotoğrafçılar için bile idealdir.

PIXMA_TS_9050 close up of front panel

Kompakt, geliştirilmiş ve üstün özelliklere sahip

Mükemmel yazdırma özelliğine ve çok çeşitli bağlantı seçeneklerine sahiptir. PIXMA TS9050 Serisi; şık ve kompakt bir yapı içinde 12,6 cm (5 inç) dokunmatik ekrana sahip tam özellikli renkli fotoğraf yazıcısı, tarayıcı ve fotokopi makinesidir

Şık ve kompakt tasarım

Önceki modellerden yaklaşık %29 daha küçük olarak baştan tasarlanan stilin keyfini çıkarın*. Sade ve rafine hatlar; dokulu kaplama ve her türlü iç dekorasyonu tamamlayan, yer tasarrufu sağlayan yatay tasarımla bir araya geliyor. PIXMA TS9050 Serisi, güzel fotoğraflar sunan mükemmel bir yazıcıdır.

PIXMA_TS_9050 home environment chest of drawers


Hızlı ve kullanımı kolay

Otomatik çıkış tepsisi, ön panel ve ikili kağıt besleyiciler daha hızlı ve daha ekonomik olarak yazdırmanızı sağlar. 12,6 cm genişliğinde dokunmatik ekran, basit yazdırma ve tarama işlevlerinden SD karttan fotoğraf baskısı almaya kadar çeşitli özelliklere kolayca erişmenizi sağlar.

PIXMA_TS_9050 Open front panel lifestyle

Yaratıcı olma

PIXMA TS9050 Serisinin dokunmatik ekranını kullanarak ekrandaki yaratıcı fotoğraf filtreleriyle fotoğraf makinesi fotoğraflarınızı çok daha iyi görünüme kavuşturun; SD kart görüntülerinize hızlı ve kolay bir biçimde sosyal medya tarzı filtreler uygulayın. Hatta nihai sonuçtan memnun kalacağınızdan emin olmak için yazdırma işlemini yapmadan önce orijinal görüntü ile filtrelenmiş görüntüyü yan yana karşılaştırabilirsiniz.

PIXMA_TS_9050 filtering images

Kolay bağlantı

Wi-Fi, Ethernet, Android, iOS, Google Cloud Print ve Windows 10 Mobile ile kolayca stüdyo kalitesinde fotoğraf baskısı alın ve metin belgeleri yazdırın. PIXMA Cloud Link, bulut hizmetlerine yazdırma ve tarama yapma özgürlüğü sağlamanın yanı sıra NFC donanımlı Android cihazlarda tek bir dokunuşla tarama ve yazdırma yapmanızı sağlar. Buluta tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur.

PIXMA_TS_9050 phone connectively

Facebook, Google Drive ve Dropbox gibi birçok popüler sosyal ağ ve bulut hizmetinden baskı almak için Canon PRINT uygulaması veya PIXMA TS9050 Serisinin dokunmatik ekranı aracılığıyla PIXMA Cloud Link'i kullanın. Instagram'a bile erişebilir ve Canon'un 13x13 cm kare parlak fotoğraf kağıdını kullanarak fotoğraflarınızın baskısını alabilirsiniz.

PIXMA cloud link
PIXMA_TS_9050 colour print out

Üstün performans

PIXMA TS9050 Serisinin geliştirilmiş baskı kafası teknolojisi ve 6 adet tekli mürekkebi (gri dahil) sayesinde grenliliği azaltabilir ve anılarınızı muhteşem ayrıntılarla yakalayabilirsiniz.

Ekonomik yazdırma

Otomatik açma/kapama özelliğiyle yazıcınızı en çok ihtiyacınız olan anda kullanabilirsiniz. Yüksek kapasiteli Canon XL mürekkep kartuşlarının kullanımı, standart muadillerine kıyasla sayfa başına %30'a varan oranda yazdırma tasarrufu yapmanızı sağlar. Otomatik çift taraflı yazdırma ile kağıttan bile tasarruf sağlayabilirsiniz.

Printing accessories lifestyle
PIXMA_TS_5050 product lifestyle video

Teknik Özellikler

icon

Wi-Fi

Kablosuz kullanım ve paylaşım

Smartphone and Tablet print

Akıllı telefon ve tabletten baskı

Canon PRINT uygulaması

5.0 Type 12.6cm TFT

12,6 cm genişliğinde dokunmatik ekran

Gezinmesi kolay yazıcı işlevleri

Creative Filter

Yaratıcı filtreler

Dokunmatik ekranı kullanarak fotoğraf filtreleri uygulayın

2 way

İkili kağıt besleyicisi

Aynı anda düz kağıt ve fotoğraf kağıdı yükleyin

6 Single Inks

6 tekli mürekkep

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

PIXMA Cloud Link

PIXMA Cloud Link

Buluttan baskı alıp tarama yapın

Memory Card

SD kart

SD bellek kartlarından yazdırın

Tüm teknik özelliklere bakın

PIXMA_TS_9050 close up of front panel
PIXMA_TS_9050 whats in the box

Kutunun içeriği

Bu yüksek kaliteli, kompakt ev tipi yazıcıyla zahmetsizce belge yazdırın, fotoğraf baskısı alın ve bunları tarayın.

Hepsi Bir Arada yazıcı – PIXMA TS9050 Serisi

• Mürekkep kartuşu kurulumu

• Güç kablosu

• Kurulum CD-ROM'u

• Kullanma Kılavuzları

Canon PIXMA TS9050 Serisi
Derecelendirmeler ve incelemeler

İlgili ürünler

Aksesuarlar

Canon yazıcınızdan daha fazla verim alın

Sosyal medya ve buluttan baskıdan albümler ve açılır kartlara kadar uzanan seçenekler. Canon Print uygulamamız ve Creative Park yazılımımız ile yaratıcılığınızı keşfedin.

*Ön kağıt kaseti, arka tepsi ve çıkış tepsisi geri çekilmiş durumda olan önceki MG7700 Serisi modeli ile kapladığı alan bakımından karşılaştırma. A4/LTR boyutunda kağıt ön kağıt kasetine yüklendiğinde kasetin bir kısmı işletim panelinden çıkar (35 mm - PIXMA TS9050 Serisi)