15x wide L-series lens

XF705

15X zumlu geniş açı L serisi lens

L serisi kalitesi

Canon'un ünlü L serisi lenslerindeki kırmızı halka, Canon'un profesyonel lens serisinin üretim gücünü, sağlamlığını ve sıra dışı görüntü kalitesini simgeler. Süper UD'nin kullanımı ve sapmaları ciddi oranda azaltan küresel olmayan lenslerin kullanımı da buna dahildir.

L-series quality

Geniş açılı 15x optik zum

Güçlü 4K lens, 25,5 mm'lik geniş odak uzaklığı ve 15x optik zumdan yararlanarak nesnelerinizi en fazla ayrıntıyla kameraya yansıtır. FHD ile çekim yaparken 30x Gelişmiş Zum seçilebilir.

Wide 15x optical zoom
Wide 15x optical zoom - Full image

Üç ayrı lens halkasıyla

profesyonel çalışma

XF705; odaklama, zum (geniş açıdan telefotoya 90 derecelik mekanik kademe ile) ve iris üzerinde hassas kontrol sunan üç bağımsız, geniş aralıklı halka ile donatılmıştır.

Professional operation with three independent lens rings

Son derece net görüntü sabitleme

Canon'un görüntü sabitleme sisteminin optik ve dinamik seçeneği birlikte çalışarak 5 eksenli etkili görüntü sabitleme işlevi sunar. Böylece kullanıcıların rahatça hareket halindeyken veya tripodsuz çekim yapabilmesini sağlar.

Super-smooth Image Stabilisation

9 yapraklı iris ile hoş vurgular

6 yapraklı veya 9 yapraklı iris görüntüleri de dahil edilecektir. We might need to create this image and will share prior to final publication.

Beautiful highlights with a 9-blade iris

Geniş ve telefoto adaptörler

0,8x büyütme için opsiyonel Genişletme Eklentisi WA-U58 veya 1,5x büyütme için opsiyonel Tele Dönüştürücü TL-U58 ekleyerek lensin optik kapasitesini artırabilirsiniz.

Wide 15x optical zoom

İlgili ürünler