Sorumluluk bilincine sahip ve
sürdürülebilir bir işletme olmak DNA'mızda var

Ürün güvenliği ve kimyasal güvenlik, etik ve sürdürülebilir tedarik uygulamaları ve düzenlemelerle uyumluluk konusunda etkili bir yönetim sağlamak için aldığımız önlemlerle sorumlu bir işletme tercihiyiz.

İnsan haklarını gözetmeye ve tedarik zincirlerimizde modern köleliği önlemeye kararlıyız.

CanonCircularEconomy_Final
Responsible business

İnsan Haklarına Saygı

İnsan hakları, çalışma ve çevreyi içeren alanlardaki uygulamaların istikrarlı bir şekilde adil olmasını sağlamak için dünyanın en büyük gönüllü kurumsal sürdürülebilirlik inisiyatifi olan BM Global Compact'a ve küresel tedarik zincirlerinde kurumsal sosyal sorumluluk odaklı çalışmalar yürüten lider endüstri birliği Responsible Business Alliance'a yıllık sürdürülebilirlik performansımızla ilgili rapor sunuyoruz.

ÜRÜN VE HİZMET ETİĞİ VE UYUMLULUĞUNU SAĞLAMA

EMEA bölgesinde BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin imzacıları olmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca tüm Canon Grubu şirketleri Responsible Business Alliance (RBA) üyesidir.
 • Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi dahil iş ortaklıkları

 • Responsible Business Alliance dahil üyelikler

Sürdürülebilirlik ekibimizle görüşün

Düşüncelerinizi ve sorularınızı Sürdürülebilirlik ekibimizle paylaşın

Uyumluluk ve Politika

Sürdürülebilirlik stratejimiz, sağlam ve etkili uyumluluk ve sertifika faaliyetlerinin temelleri üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca sosyal ve çevresel etkilerimizin yönetiminin sürekli olarak iyileştirilmesi için de politikalar geliştirdik.

Tüm yönetmelik ve uyumluluk belgelerimizin bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin

 • Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık

  Daha fazla eşitliğin olduğu bir dünyada farklılıkları kapsayan bir iş yeri yaratmak ve çeşitlilik içeren bir toplumun gelişimini desteklemek için nasıl çalıştığımızı öğrenin.

 • Planet

  Capturing life in the wild to inspire change

  Canon Ambassador, Chris Fallows, has spent more than 30 years capturing wildlife and nature all around the world. Decades spent chasing these dramatic shots have made him an established and respected photographer – but they’ve also opened his eyes to the great dangers these species are increasingly exposed to.

 • The Tiny Forests enchanting communities

  All over the UK, small areas of land are being transformed into so-called ‘tiny forests’, bringing biodiversity and a little bit of magic to urban communities.

 • Finding safe harbour on the Isabelle ferry

  A passenger ferry is an unusual place to find a classroom. But for many Ukrainian refugees and their children, the Isabelle is not just a temporary accommodation: it’s a place to grow, learn, and inspire change.

 • Photography for sustainable development: Eliška SKY’s human sculptures point in the direction of change

  Eliška SKY’s exploration of the UN Sustainable Development Goals is a stunning and surreal interpretation of destruction, action, fear and hope.

 • Sosyal Kanallarımızda sohbete katılın

  BİZE ULAŞIN

  İletişime geçin

  Düşüncelerinizi ve sorularınızı Sürdürülebilirlik ekibimizle paylaşın