Group of people pouring coulored powder on a woman.
alt text goes here

Doğru ve Güvenilir Otomatik Odaklama

Canon'un Dual Pixel CMOS AF teknolojisi, dokunmatik ekran seçimi ve kontrolü ile karenin %80'inde hem yatay hem de dikey olarak etkileyici AF izlemesi sağlar.

Dual Pixel CMOS AF Teknolojisi

EOS C200, iki bağımsız görüntü üretmek için piksel başına iki fotodiyot kullanan, Canon'un özel olarak geliştirdiği otomatik odaklama teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji; hassas, hızlı ve doğru otomatik odaklama için faz farkı AF sağlar.

Canon Dual Pixel CMOS AF demonstration
Close up view of Canon video camera LCD monitor showing touch screen feature

Kolay Dokunmatik Ekranlı Odak Noktası Seçimi

Canon'un 4 inç Dokunmatik LCD Monitörü; hızlı, sezgisel kullanım ve izleme olanağı sunar ve tek başına çekim yapanlara kontrol sağlar. Kadrajdaki nesneye dokunarak görüntüyü odaklayın.

Yüz Algılama

EOS C200'ün Dual Pixel CMOS AF sistemi, kadrajda seçilen yüzü otomatik olarak algılayabilen ve izleyebilen veya önceden seçilmiş bir odaklama noktası üzerinde önceliklendirebilen iki yüz izleme moduna sahiptir.

Face Detection

Sürekli Otomatik Odaklamalı Nesne Takibi

EOS C200'ün Dual Pixel CMOS AF sistemi, seçilen nesneyi otomatik olarak izleyebilir ve nesne hareket ettikçe odaklamanın devam etmesini sağlar.

Picture of a group of people on a boat

Dual Pixel Odak Rehberi

Manuel odaklama söz konusu olduğunda 4K görüntüler affedici olmayabilir. Canon'un Dual Pixel Odaklama Kılavuzu özelliği, odaklama ve sapmanın net olmasını sağlayarak ve seçilen odaklama noktasına ön/arka odak göstergeleri ekleyerek kullanıcıların kritik odaklamayı güvenle manuel olarak sabitlemesini ve kontrol etmesini sağlar.

photo of man on bike with woman showing face detection feature of video
Canon VDU displaying menu and AF speed

Otomatik Odaklama Ayarı

Canon, kullanıcının daha fazla esneklik ve kontrol sağlayarak AF'nin hızını ve hassasiyetini tanımlamasına olanak tanıyan Otomatik Odaklama ayarı için yeni bir menü işlevi ekledi.

Diğer Avantajları Keşfedin