Alt tag name: Canon C200 video camera and lens kit.
alt text goes here

Kompakt ve çok yönlü yapılandırma

Yerleşik Wi-Fi, ND filtreleri ve EF yuvası ile EOS C200, son derece kolay taşınabilir ve sağlam olmasının yanı sıra farklı çekimler için gereken görünüm ve kontrol için kolayca yapılandırılabilir.

Wi-Fi Özellikli Uzaktan Kumanda ve Önizleme

Dahili Wi-Fi ve Ethernet desteği, bir bilgisayar veya mobil cihaz üzerinden son derece kullanışlı tarayıcı ile uzaktan kontrol ve görüntü önizleme olanakları sunar. Kamera bir drone'a veya vince bağlıyken son derece gerekli bir özelliktir.

VDU Screen displaying browser remote.
C200 video camera button controls.

Dahili 10 kademeli Optik ND Filtresi

EOS C200, hızlı ve kolay basılan düğme kullanımıyla üretim zamanından tasarrufu sağlayan 2, 4, 6, 8 veya 10 kademeli kontrol ve dahili optik ND filtreleri içerir.

EVF-V70 ile Rahat Kullanım

Opsiyonel Elektronik Vizör EVF-V70, parlak ortam koşullarında kullanılabilir ve mükemmel renk üretimi özelliklerine ve ayrıca tek kullanıcı için ideal olan dahili kamera kontrollerine sahip olağanüstü bir Full HD OLED ekrana sahiptir.

Close up view of Canon C200 video camera built in camera controls.

Çok çeşitli Canon EF lenslerle doğal uyumluluk

EOS C200'ün EF yuvası, Canon'un lens iletişim protokollerini yerel olarak destekleyerek 4K ENG stili Cine Servo lensleri ve sabit sinema lensleri de dahil olmak üzere Canon'un EF lensleriyle kamera/lens performansını optimize eder.

Large range of Canon EF lenses

PL lens yuvası seçeneği

PL yuvasına geçmek ve çekim yapılabilecek lens seçeneklerini artırmak için opsiyonel bir hizmet mevcuttur.

Close up view of Canon PL lens with mount

Diğer Avantajları Keşfedin