Wide range of lens options
alt text goes here

Geniş lens seçenekleri

Dual Pixel CMOS otomatik odaklama işlevinden yararlanabilmek için Canon'un Tam Kare EF yuvalı lenslerini kullanın. PL yuvalı ve B4 seçenekleri (EF/PL - B4 adaptör kullanılması gerekir), Canon'un olağanüstü görüntü kalitesini sunan geniş kapsamlı lens çeşitlerine de sahiptir.

Cinema Lock özellikli Canon EF yuvası

Rakipsiz odak uzaklığı çeşitlerinde üstün güvenilirlik ve olağanüstü optik performans işlevleri sunan Tam Kare EF yuvalı lenslerle çekim yapın.

EF Cinema, EF yuvalı sistemin tüm avantajlarının yanı sıra yüksek odak uzaklığına sahip lenslerle kullanıma uygun sabit yuva özelliği de sunar.

Canon EF mount with Cinema Lock

Çevresel aydınlatma düzeltmesi

Köşelerdeki ışık seviyelerini otomatik olarak düzeltmek için kamera gövdesine gönderilen lens bilgilerinin tüm avantajlarından faydalanın. Böylece lenslerin kendi özelliklerinden doğan sonuçları telafi edebilirsiniz. Özellikle de geniş açılı lenslerde işe yarayan bu özellik, görüntüye daha doğal bir hava katar.

Peripheral illumination correction

Kromatik sapma düzeltme

Bu işlev, farklı dalga uzunluklarındaki kırılma endeksleri arasındaki farktan dolayı ekran çevresinde görülen renkli kesintileri (kromatik sapma) düzeltir.

Desteklenen lensler için hizmet sayfasının SSS bölümünü inceleyin

Daha Fazlasını Keşfedin

Chromatic aberration correction

PL yuvası

PL yuvasıyla da sunulan EOS C700 FF, uyumlu lensler kullanıldığında Cooke /i Teknolojisini destekler. Yuva değişim hizmetinden yararlanarak EF - PL/PL - EF değişimi mümkündür.

PL mount

Yayın yapılandırması

16 mm sensör modunu yayın lenslerine uygun MO-4E/MO-4P B4 yuva adaptörü ve 12 pimli bağlantıyla kullanarak irisi uzaktan kontrol edin; ayrıca odak, zum ve iris/diyafram açıklığı verilerini kaydedin. 12 pimli lens konektörü desteği sayesinde tutma ünitesinin güç kaynağı da kullanılabilir.

Broadcast configuration

Diğer Avantajları Keşfedin