CANON EOS C700 FF
Blank-Rect Image

Canon EOS C700 FF

Canon'un yeni nesil Tam Kare CMOS sensörü, olağanüstü 4K çekim kalitesine erişebilmek için yüksek hızda örneklemeli 5.9K kayıt yapar.

Çok yönlü 5.9K Tam Kare CMOS Sensöre sahip üstün prodüksiyon kamerası

Canon'un yeni geliştirilen Tam Kare CMOS sensörü, doğal bir görüntü ve düzenleme sırasında kullanıcıya daha fazla özgürlük sunabilmek için düşük kumlanma, geniş renk gamı ve 15 kademeli dinamik aralık özelliklerine sahiptir.

Tüm teknik özelliklere bakın

CANON EOS C700 FF
Refugium

Refugium

Cinema EOS C700 FF ile çekilen sinematik fragman

Videoyu İzleyin

Refugium – behind the scenes

Refugium – sahne arkası

Emmy ödüllü Birleşik Krallık menşeli prodüksiyon stüdyosu Ember Films, Cinema EOS C700 FF ile çekim deneyimlerini paylaşıyor

Videoyu İzleyin

Tam Kare CMOS sensör

Canon'un yeni geliştirilen 38,1 x 20,1 mm Tam Kare sensörü, 15 kademeli dinamik aralığı ile Canon'un olağanüstü görüntü kalitesi sayesinde yeni bir görünüm, daha sığ alan derinliği ve geniş görüntüleme alanı sunar. Tam Kare, Süper 35 mm ve Süper 16 mm özelliklerini destekleyen sensör modları sayesinde çok yönlü çekimin keyfine varabilirsiniz.

Daha Fazlasını Keşfedin

Full Frame CMOS sensor

Geniş lens seçenekleri

Dual Pixel CMOS otomatik odaklama işlevinden yararlanabilmek için Canon'un Tam Kare EF yuvalı lenslerini kullanın. PL yuvalı ve B4 seçenekleri (EF/PL - B4 adaptör kullanılması gerekir), Canon'un olağanüstü görüntü kalitesini sunan geniş kapsamlı lens çeşitlerine de sahiptir.

Daha Fazlasını Keşfedin

Wide range of lens options

Doğru ve güvenilir otomatik odaklama

Manuel odaklamaya yardımcı bir işlevi de olan Canon'un Dual Pixel CMOS AF sistemi, kullanıcıların nesneler kadrajda hareket ederken kolay ve güvenilir bir şekilde net odaklama yapmalarını sağlar.

Daha Fazlasını Keşfedin

Accurate and reliable autofocus

5.9K RAW da dahil olmak üzere çeşitli kayıt formatları

Opsiyonel CODEX CDX-36150 kayıt cihazıyla 5.9K RAW veya 4K ProRes dosyaları kaydedebilir; isterseniz iş akışını hızlandırmak için ProRes ya da XF-AVC formatlarıyla dahili 4K kayıt da yapabilirsiniz.

Daha Fazlasını Keşfedin

Multiple recording formats including 5.9K RAW
Outstanding image quality

Olağanüstü görüntü kalitesi

Çeşitli Log eğrilerini, renk uzaylarını ve sektör standartlarını destekleyen EOS C700 FF, görüntü kalitesini zirveye taşıyarak doğal bir görünüm yaratır.

Daha Fazlasını Keşfedin

İşlevsel özellikler

Dahili ND filtreleri, IP akış özelliği ve kamera kontrolü için sunulan opsiyonel aksesuarlar sayesinde kamera kullanımı daha esnek hale getirilir.

Daha Fazlasını Keşfedin

Operational features
What’s in the box

Kutunun içeriği

Cinema EOS C700 FF Gövde

Gövde Kapağı

Mikrofon Tutucu

Tutma Yeri Ünitesi

Kelepçe Tabanı

Uzantı Ünitesi Eklenti Braketi

Düğme Pil (CR2025)

Vidalar

Taban Desteği x 4

Alyan Anahtarı (1/4 inç, M4)

Güçlendirme Plakası

EOS C700 FF Yorumlar

İlgili Aksesuarlar

İlgili Ürünler