multiple-config-benefit-feature
alt text goes here

Çoklu yapılandırma

Yeni Cinema EOS tasarımı, çekime uygun birden fazla yapılandırma seçeneği sunmasının yanı sıra sezgisel kontrollere ve opsiyonel profesyonel aksesuarların takılması için dahili bir delikli bağlantı parçasına sahiptir.

Birinci sinema kamerası

Hem stüdyo hem de elde taşıma yapılandırmaları için aksesuarların kolay takılmasını ve dengenin kolay kurulmasını sağlayan dahili delikli bağlantı parçasına sahip tam boyutlu sinema kamerası.

primary-cinema-camera

EF veya PL lens yuvası

Çok geniş bir Canon EF lens yelpazesinin (sinema/cine servo ve fotoğraf lensleri) yanı sıra Cooke /i desteği ile PL lenslerini kullanabilme seçeneği veya özelliği (lens yuvası değişimi hizmeti verilmektedir).

Daha Fazlasını Keşfedin

ef-pl-lens-mount

Yayın yapılandırması

12 pimli lens konektörü ile EF ve PL yuvaları için opsiyonel B4 yuvası adaptörleri (MO-4E ve MO-4P), yayın 2/3 inç servo lenslerinin kameradan güç almasına ve kamera üzerinden kontrol edilmesine olanak tanır.

Broadcast configuration
Professional Full HD viewfinder
alt text goes here

Profesyonel Full HD vizör

EVF-V70; görüntü yardımı, sahte renk özellikleri ve simüle edilen HDR görüntüsü ile olağanüstü bir Full HD OLED vizördür.

Hızlı erişimli kullanıcı arabirimi

Sezgisel ve tanıdık kullanıcı arabirimli kullanıcı dostu altı düğmeli kontrol paneli, sık kullanılan kamera işlevlerine hızlı erişim sağlar.

Quick access user interface

Kamera asistanı kontrol paneli

Opsiyonel Uzaktan Kullanım Ünitesi OU-700, hızlı erişimli kullanıcı arabirimini kopyalayarak kamera asistanları ile kamera ayarlarını makinenin sağ tarafından veya uzatma kablosu ile 10 metreye kadar uzaktan değiştirmeye olanak tanır.

Camera assistant control panel

Aksesuar güç çıkışları

Önemli kamera aksesuarlarının 12 V ve 24 V'lik güç çıkış terminalleri, kameranın ön kısmında bulunur.

Accessory power outputs

Diğer Avantajları Keşfedin