Multiple recording formats with high frame rates
alt text goes here

Yüksek kare hızlarına sahip çoklu kayıt formatları

Opsiyonel CODEX CDX-36150 kayıt cihazıyla yüksek kare hızına sahip RAW dosyaları kaydedebilir veya iş akışını hızlandırmak için ProRes ya da XF-AVC formatlarıyla dahili kayıt yapabilirsiniz.

4,5K RAW kayıt

Opsiyonel ve sabitlenebilen CODEX CDX-36150 kayıt cihazıyla 4,5K RAW kayıt özelliği sayesinde 120P'ye kadar 4K 10/12 bit RAW, 240P'ye kadar 2K RAW veya 60P'ye kadar 4K ProRes kayıt yapılabilir. Mevcut pil sistemlerine uyum sağlaması için V yuvası veya Gold Mount seçeneklerinde sunulur.

4.5K RAW recording

Dahili ProRes veya XF-AVC kayıt

4K/UHD çekimleri, profesyonel NLE sistemlerinde kullanılan ProRes veya XF-AVC formatlarında dahili olarak CFast 2.0™ kartlara kaydeder. Üstelik kod çevirmeye gerek kalmadan prodüksiyon sırasında zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Internal ProRes or XF-AVC recording
High frame rates

Yüksek kare hızları

C700'de 4K RAW ile 4K/120P ve 4,5K/100P'ye kadar yüksek kare hızı seçenekleri mevcuttur. Ek olarak 120P'ye veya 2K(kırpma)/240P'ye kadar Full HD/2K çekim yapar.

Proxy dosyası ve aktarmalı kayıt

SD kart yuvası sayesinde anında düzenleme için XF-AVC formatında 8 bit 4:2:0 proxy dosya kaydı yapılabilir. SD karta fotoğraflar, üst veriler, menüler ve diğer bilgiler de kaydedilebilir.

Çift CFast kart yuvasıyla eşzamanlı yedekleme veya aktarmalı dahili kayıt yapılabilir.

Proxy file and relay recording

Diğer Avantajları Keşfedin