Avrupa'da bulunan Canon grubu şirketler

Yazılım şirketlerinden video ağ çözümleri, baskı ve fotoğraf teknolojilerine kadar görüntüleme teknolojilerinde küresel lider konumumuzu korumaya devam edecek uzmanlığa ve yetkinliğe sahibiz. Avrupa'da bulunan Canon grubu şirketler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Arcules

Arcules

Kurumsal işletmeler için video bulut tabanlı nesnelerin interneti hizmet modeli. Nesnelerin interneti ile video verilerini bir araya getiren şirket, güvenlik kamerası sektörünü baştan yaratmak için bulut ve yapay zeka teknolojilerindeki en yeni gelişmelerden faydalanıyor.

Axis Communications

Axis

Ağ video çözümleri pazarında öncü. Güvenlik kamerası sektöründe daima yeniliklere imza atan şirket, dünya çapında milyonlarca insanın güvenlik düzeyini artırıyor ve daha akıllı, daha güvenli bir dünyaya olan gittikçe artan talebi karşılamaya yardımcı oluyor.

BriefCam

Briefcam

Hızlı video inceleme ve arama, gerçek zamanlı uyarı ve kantitatif video bilgilerine yönelik Video Synopsis® çözümlerinde sektör lideri tedarikçi.

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems Avrupa

Önceden Toshiba Medical Systems olan Canon Medical Systems; CT, MRI, ultrason, röntgen sistemleri ve klinik laboratuvar sistemleri dahil olmak üzere tanılayıcı görüntüleme sistemleri geliştirir ve üretir.

Cognitas

Cognitas

Almanya'da yer alan ve bir Canon kuruluşu olan Cognitas, tüm belge süreci için kişiye özel çözümler sunar ve kullanım kılavuzları, kullanım kitapları, çevrimiçi yardım sistemleri, yazılım açıklamaları ve kataloglar geliştirir.

DocsPro

DocsPro

Canon Hollanda'nın bir parçası olan DocsPro; belge yakalama, belge yönetimi ve akıllı belge işleme alanlarında uzmandır.

Iris

I.R.I.S.

Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojileri ve mobil taramada dünya lideri olan I.R.I.S., belgeleri tarayıp dönüştürürken üretkenliği artırmaya yardımcı olan yazılım ve ürünler geliştirir.

milestone

Milestone

Donanım ve yazılım ortaklarının güvenlik ve güvenliğin ötesine geçen amaçlarla video çözümlerine entegre etmeleri için yüksek kaliteli kurumsal video platformu yazılımı sunmak üzere tasarlanan açık platformlu IP video yönetimi yazılımı (VMS) alanında dünya lideri tedarikçi.

Nokavision

Nokavision

Canon Hollanda'nın bir parçası olan Nokavision Software B.V., Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Dijital Dönüşüm çözümleri alanında öncü bir tedarikçidir.

NTware

NT-Ware

UniFlow başta olmak üzere baskı ve tarama yönetimi yazılımı oluşturma, geliştirme ve desteği sunma alanında uzman öncü bir teknoloji şirketi.

Therefore

Therefore

Tüm sektörler ve departmanlarda her büyüklükteki şirket için bilgi yönetimi yazılımı tedarikçisi.