Canon Hakkında

Görüntüleme deneyimleri ile yaşamı ve işletmeleri zenginleştiririz. Nerede, ne yapıyor olursak olalım her şey bununla başlar.
about canon

Canon Hakkında

1937'de kurulmuş lider bir teknoloji şirketiyiz ve görüntüleme yoluyla, insanların olasılıkları yeniden değerlendirmesine ve sınırları zorlamasına yardımcı olmaya gönülden bağlıyız.

Fotoğrafçıların, videografikerlerin, ofis çalışanlarının, profesyonel matbaacıların, medikal görüntüleme uzmanlarının ve diğerlerinin gelecekteki taleplerini destekleyen sektör lideri teknolojileri geliştirmemizi sağlayan 80 yıllık geçmişimiz boyunca sürekli inovasyon yapmak, görüntüleme mükemmelliği açısından her zaman öncü olmamızı sağladı.

Mevcut zengin ürün yelpazemizin ötesine geçmek ve görüntüleme teknolojimizin, mümkün olanın sınırlarını zorlayabileceği yeni alanlara ilerlemek için görüntüleme teknolojilerimizden faydalanıyoruz. Buna uydu geliştirme, medikal ilerlemeler, baskı ve endüstriyel ekipmanların sunduğu imkanları büyütme ve akıllı şehirler kurmaya katkı sağlayan ağ video kameralar dahildir. Canon'un optik teknoloji ve görüntüleme teknolojisindeki temel gücü aynı zamanda astronomi alanındaki ilerlemelere de katkıda bulunmaktadır.

Sürekli olarak yeni zorlukların üstesinden gelerek ırk, din ve kültürden bağımsız olarak tüm insanların ortak fayda için uyumlu bir şekilde birlikte yaşayıp birlikte çalışmalarına ve refah bir topluma katkıda bulunmalarına olan adanmışlığımızı yansıtan "Kyosei" felsefesini sürdürebileceğimize inanıyoruz.

Şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için Canon Hikayemizi, Teknoloji ve Ar-Ge alanındaki ilerlemeler için Canon Frontier kitapçığını okuyun. Canon tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen küresel web sitemizi ziyaret edin.
YENİLİK

Canon Europe Hakkında

Canon'un yıllık küresel gelirlerine yaklaşık dörtte bir oranında katkıda bulunuyoruz. Londra, Birleşik Krallık ve Amstelveen, Hollanda'da bulunan Canon Europe; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'nın bölgesel satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütür. Canon Europe ve Grup şirketleri, bölge çapında yaklaşık 120 pazarda 13.300'den fazla çalışana sahiptir.

Kurumsal Hikayemiz

EMEA bölgesinde 60 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteriyoruz ve amacımız görüntülemeyi dünyamızı dönüştürmek için kullanmaktır.

A young girl of colour stands in front of a wall of blue corrugated metal. She has a big smile and is clasping her hands together in delight

Avrupa'da bulunan Canon araştırma ve üretim tesisleri

Canon'un Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde pek çok araştırma ve üretim tesisi de bulunmaktadır ve bunlar, temel işletme alanlarımıza yenilik katar ve yeni çözümler getirir:

 • Axis Communications

  Ağ üzerindeki video çözümlerine yönelik Ar-Ge faaliyetleri.

 • BriefCam Ltd.

  Videoyu arama yapılabilir, eyleme geçirilebilir ve ölçülebilir istihbarata dönüştürmek için video analiz çözümleri.

 • Canon Bretagne

  Avrupa genelinde toner kartuşu üretimi, imalatı, geri dönüşümü ve dolumu.

 • Canon Fransa Araştırma Merkezi

  Yüksek kaliteli, yüksek hacimli video veri işlemeye yönelik iletim ve bağlantı için ağ ve iletişim teknolojilerine ve güvenlik kamera sistemleri ve teknolojilerine ilişkin Ar-Ge faaliyetleri.

 • Canon Giessen

  Fotokopi ve fotoğraf makinelerinin yeniden üretim ve onarım faaliyetlerini yürüten Servis ve Destek Merkezi.

 • Canon Medical Research Europe Ltd.

  Klinik karar destek sistemleri ve yapay zeka otomasyonuna ilişkin Ar-Ge faaliyetleri.

 • Canon Ophthalmic Technologies

  Öncü görüntüleme teknolojileri sunar ve modern göz tanılama ekipmanlarında kullanılan yazılımın temel tedarikçisidir.

 • Canon Production Printing Germany

  Çok yüksek hızlı ve yüksek hacimli yazıcıların, yardımcı ekipmanın, yazılımın ve sarf malzemelerinin Ar-Ge, üretim, satış ve dağıtım faaliyetleri

 • Canon Production Printing Netherlands

  Geniş formatlı ticari yazıcılara, ofis kullanımına yönelik orta ve yüksek hızlı yazıcılara ve sarf malzemelerine vs. ilişkin Ar-Ge faaliyetleri.

 • Milestone Systems

  Video yönetim çözümlerine ilişkin Ar-Ge faaliyetleri.

 • NT-WARE

  Baskı ve tarama yönetimi çözümlerinin geliştirilmesi ve satışı.

 • Canon Camera

  Avrupa'da bulunan Canon grubu şirketler

  En geniş optik teknolojisi portföyüne sahibiz ve halen sektörde dünya lideriyiz. Bunu, piyasaya en yenilikçi görüntüleme teknolojisini sunmak üzere yazılım, video ağ çözümleri, baskı ve medikal araştırmalar alanlarında uzmanlığını sunan çeşitli grup şirketleri sayesinde sağlıyoruz.

  Bunlar da ilginizi çekebilir:

  Bize Ulaşın

  Bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenin.