About Canon Hero

Canon Hakkında

Canon, küresel dijital görüntüleme teknolojileri tedarikçisidir. 1937 yılında Japonya'da kurulan şirketin Japonya, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya çapında 187.000'den fazla pazarlama ve üretim tesisi çalışanı vardır. 

Canon Hakkında

Canon, görüntüleme teknolojileri alanında öncü isimdir ve son 80 yıldır bu konumunu korumaktadır. Tüketici, işletmeler arası ve endüstriyel dijital görüntüleme çözümlerinde lider tedarikçiyiz. Teknolojiye önem vermek Canon'un kurumsal DNA'sının bir parçasıdır ve insanların, görüntüleme aracılığıyla neler başarabileceklerini yeniden hayal etmelerine yardımcı olmaya kendimizi adamış bulunmaktayız.


Mevcut zengin ürün yelpazemizin ötesine geçmek ve görüntüleme teknolojimizin sınırları zorlayabileceği yeni alanlara ilerlemek için görüntüleme teknolojilerimizden faydalanıyoruz. Buna uydu geliştirme, medikal ilerlemeler, baskı ve endüstriyel ekipmanların sunduğu imkanları büyütme ve akıllı şehirler kurmaya katkı sağlayan ağ video kameralar dahildir. Canon'un optik teknoloji ve görüntüleme teknolojisindeki temel gücü aynı zamanda astronomi alanındaki ilerlemelere de katkıda bulunmaktadır.


Sürekli olarak yeni zorlukların üstesinden gelerek ırk, din ve kültürden bağımsız olarak tüm insanların ortak fayda için uyumlu bir şekilde birlikte yaşayıp birlikte çalışmalarına ve refah bir topluma katkıda bulunmalarına olan adanmışlığımızı yansıtan "Kyosei" felsefesini sürdürebileceğimize inanıyoruz.


Şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için Canon Hikayemizi, teknoloji ve araştırma-geliştirme alanındaki ilerlemeler için Canon Frontier kitapçığını okuyun. Canon tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen küresel web sitemizi ziyaret edin.

Canon Europe

Canon Europe Hakkında

1957 yılında kurulan Canon Europe, şirketin üç bölgesel genel merkezinden biridir ve Canon'un yıllık küresel gelirinin yaklaşık çeyreğini oluşturur. Londra, Birleşik Krallık ve Amstelveen, Hollanda'da bulunan Canon Europe; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'nın bölgesel satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütür. Canon Europe ve grup şirketlerinde bölge çapında yaklaşık 120 pazarda 13.500'den fazla çalışan mevcuttur.

Kurumsal Hikayemizi Görüntüleyin

Avrupa'da bulunan Canon araştırma ve üretim tesisleri

Canon'un Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde pek çok araştırma ve üretim tesisi de bulunmaktadır ve bunlar, temel işletme alanlarımıza yenilik katar ve yeni çözümler getirir:


  • Canon Research Centre France S.A.S, yüksek performans sunan iletişim ağları, yüksek kaliteli video verileri işleme ve web protokollerine odaklanır.
  • Fransa'da bulunan Canon Bretagne, Avrupa çapında toplanan Canon kartuşlarını geri dönüştürmeye ek olarak Avrupa çapında toner kartuşu üretir, imal eder ve doldurur. 
  • Almanya'da bulunan Canon Giessen, servis ve destek merkezidir ve Canon tarafından Japonya dışında kurulan ilk ekipman üretim şirketidir.
  • Polonya'da bulunan Canon Ophthalmic Technologies, öncü görüntüleme teknolojileri sunar ve modern göz tanılama ekipmanlarında kullanılan yazılımın temel tedarikçisidir. 
  • Venlo, Hollanda'da bulunan Technologies B.V., küresel genel merkezi olmanın yanı sıra yenilik ve teknoloji merkezidir. Temel faaliyetleri arasında araştırma ve geliştirme, üretim ve geniş formatlı, tabaka beslemeli ve tabaka dijital baskı sistemlerinin lojistiği bulunur ve ayrıca sarf malzemeleri ve yedek parçalar için destek sunar.
  • Printing Systems, Poing, Almanya'da bulunan yenilik ve teknoloji merkezidir. Araştırma ve geliştirme, yüksek hızlı siyah beyaz ve renkli sürekli form baskı sistemlerinin üretimi, yazılım ve iş akışı çözümleri ve profesyonel hizmetler alanlarında uzmandır.

Avrupa'da bulunan Canon grubu şirketler

Temel işletme ve yeni büyüme alanlarımızda daima yeniliğin peşinde koşuyor ve Canon'un görüntüleme uzmanlığını yeni ve heyecan verici yollarla geliştirme becerisine sahip şirketlerden oluşan portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Yazılım şirketlerinden video ağ çözümleri, baskı ve fotoğraf teknolojilerine kadar görüntüleme teknolojilerinde küresel lider konumumuzu korumaya yardım eden uzmanlığı arıyoruz. Avrupa'da bulunan Canon grubu şirketler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Grup şirketleri görüntüle

Bunlar da ilginizi çekebilir: