Sponsorluk

Canon Camera

EMEA bölgesindeki sponsorluk faaliyetlerimiz markamızı, şirketimizi ve kurumsal sosyal sorumluluk hedeflerimizi destekleyen ve markamızın "Görüntülemeyi Dünyamızı Dönüştürmek için Kullanma" amacı ile uyumlu olan sosyal ve kültürel aktiviteler ile spor aktivitelerini kapsamaktadır.

Kurumsal Kyosei felsefemizle görüntüleme alanındaki uzmanlığımızı toplumda fark yaratmak için kullanmaya çalışıyoruz. Kyosei kültür, gelenek, dil veya ırktan bağımsız olarak tüm insanların "ortak fayda için birlikte yaşayıp birlikte çalıştığını" görme yolundaki kararlılığımızı ifade eder.

Visa pour l'image

Uluslararası foto muhabirlik festivali Visa Pour l'Image bir dizi sergi, yuvarlak masa toplantısı, gösterim ve ödül sunumu için dünyanın dört bir yanından ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor.

Otuz yıldan uzun bir süredir Visa pour l'image festivalini desteklediğimiz için onur ve gurur duyuyoruz.

Visa pour l’image 2022
Canon foundation final

Avrupa'daki Canon Vakfı

Vakıf, "ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak" anlamına gelen kurumsal Kyosei felsefemizi destekler.

Canon olarak, ortağı olduğumuz faaliyetlerin geniş müşteri yelpazemizle, markamızın "Görüntülemeyi Dünyamızı Dönüştürmek için Kullanma" amacını destekleyen duygusal bir yolla bağlantı ve iletişim kurmasını sağlamak istiyoruz.

Girdiğimiz tüm ortaklıklar değerlerimizle uyumlu olmalıdır; bu nedenle, ortak olmak istediğimiz faaliyetler: 

  • Yenilikçi, cesur ve/veya vizyon sahibi olarak kabul edilmelidir.
  • Bize görüntüleme teknolojilerimizi ve hizmetlerimizi göstermemiz için bir platform sağlamalıdır.
  • Sürdürülebilirlik taahhüdümüzü desteklemelidir.
  • "Ortak fayda için birlikte yaşamak ve birlikte çalışmak" anlamına gelen kurumsal felsefemiz Kyosei'yi temsil etmelidir.
  • Kurumsal vizyonumuz olan "Görüntüleme deneyimleri ile yaşamı ve işletmeleri zenginleştirme" ile uyumlu olmalıdır.

 Şu anda yeni ortaklık kurma fırsatlarını değerlendirmiyoruz ancak bir teklifi değerlendirmeye aldığımızda, karar vermemize yardımcı olması için şu kriterleri kullanıyoruz:

  • Kişilere veya ekiplere sponsorluk sağlamıyoruz. Buna kişinin ücretsiz bir ürün karşılığında promosyon sunduğu blog yazarları, vlogger'lar ve seyahat projeleri de dahildir. Canon Elçisi Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Canon Pro sitesine başvurun.
  • Etkinlik/aktivite Avrupa çapına hitap eden bir proje olmalıdır. Yerel aktiviteler için lütfen ilgili Canon ofisiyle iletişime geçin
  • Etkinlik/aktivitenin dini ilişkileri, politik bağlantıları veya herhangi türdeki bir savaşla ilgisi olamaz
  • Değerlendirdiğimiz etkinlik/aktivite, sürdürülebilirlik hedeflerimizi desteklemelidir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bize Ulaşın

Bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenin.