Sponsorship at Canon Hero

Canon'da sponsorluk

EMEA kapsamındaki sponsorluk ve iş birliği etkinliklerimiz, İşletme ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk hedeflerimizi destekleyen sosyal, kültürel ve spor aktivitelerden oluşuyor. Bu aktivitelerle, toplumda farklılık yaratmak amacıyla görüntüleme alanındaki uzmanlığımıza ve geniş ürün yelpazemize katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sponsorluk için başvurun


Expo 2020 Dubai
Canon, Expo 2020 Dubai'nin Resmi Baskı ve Görüntüleme Sağlayıcısı Oldu. Bu platform, 1 Ekim 2021'de başlayıp 31 Mart 2022'ye kadar devam edecek altı aylık kutlamalar boyunca yenilikçi teknolojilerimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi göstermemiz için heyecan verici bir fırsat sunacak.
Dubai Expo 2020
Visa pour l'image
Canon, 29 yıldır dünyanın öncü foto muhabirlik festivallerinden biri olan Visa pour l'image'ı destekliyor. Karmaşa ve doğadan, insan ve çevreye kadar her konuyu ele alan hikayeler anlatmalarına yardımcı olmak için Avrupa çapındaki medya öğrencilerine bir haftalık eğitim kursları veriyoruz.
Visa L’image
Avrupa'daki Canon Vakfı
Vakıf, "ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak" anlamına gelen kurumsal Kyosei felsefemizi destekler.
4.5_Sponsorship_at_Canon_Visa_L'image

Sponsorluk için başvurun

Canon Avrupa'nın aldığı çok sayıdaki sponsorluk teklifini değerlendirirken iş birliği başlatıp başlatmamaya karar vermek için aşağıdaki kriterleri kullanıyoruz:

  • Kişilere veya ekiplere sponsorluk sağlamıyoruz. Buna kişinin ücretsiz bir ürün karşılığında promosyon sunduğu blog yazarları, vlogger'lar ve seyahat projeleri de dahildir
  • Canon Elçisi programı hakkında daha fazla bilgi almak için Canon Pro sitesine başvurun
  • Etkinlik/aktivite Avrupa çapına hitap eden bir proje olmalıdır. Yerel aktiviteler için lütfen ilgili Canon ofisiyle iletişime geçin
  • Etkinlik/aktivitenin dini ilişkileri, politik bağlantıları veya herhangi türdeki bir savaşla ilgisi olamaz
  • Değerlendirdiğimiz etkinlik/aktivite, sürdürülebilirlik hedeflerimizi desteklemelidir


Etkinliğiniz veya aktiviteniz yukarıda listelenen kriterlere uyuyorsa ve teklifinizin sponsorluk için değerlendirilmesini istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun. Sponsorluk stratejimizin halihazırda devam etmekte olan iş birliklerimizle yerine getirildiğini ve ek fırsatlar için bütçemizin fazlasıyla kısıtlı olduğunu unutmayın. Maalesef, aldığımız çok sayıdaki bilgi talebi nedeniyle tüm sorulara her zaman şahsen yanıt veremiyoruz. Teklifiniz başarılı olursa başvuru tarihinizden sonraki 60 gün içerisinde sizinle iletişime geçilir.

Sponsorluk başvurusunda bulunmak için lütfen formu doldurun, ekibimizden biri sizinle iletişime geçecektir