BINOCULARS FOR RACING AND SPORTING EVENTS
alt text goes here

YARIŞ VE SPOR
ETKİNLİKLERİ İÇİN
DÜRBÜNLER

At yarışı ve motor yarışı ya da hava gösterileri gibi spor etkinliklerinde aksiyona ayak uydurun.

Konforlu bir şekilde yaklaşın

Kompakt ve taşınabilir yarış dürbünlerimiz, görmek istediğiniz nesneye istediğiniz mesafeden bakabilmenizi sağlar. Optik Görüntü Sabitleyici dürbün elde tutulduğunda son derece sabit görüntüler sunarken, geniş görüş alanı pisti veya gökyüzünü taramayı ve hareket halindeki hedefleri takip etmeyi kolaylaştırır.

Dilediğiniz kadar yaklaşın

Açık havada yapılan spor etkinlikleri için 8x ila 12x büyütme oranları idealdir. Hava gösterilerinde veya aksiyondan uzakta olduğunuz yerlerde daha büyük 10x ve 12x büyütme seçenekleri idealdir; kapalı alanda yapılan etkinlikler için ise 8x büyütme yeterlidir.

Get as close as you need

Elde son derece sabit görüntüleme

Canon'un çok çeşitli hareketleri ve titremeleri engelleyen optik Görüntü Sabitleyicisi (IS) sayesinde son derece sabit görüntüleme ile pisti istediğiniz mesafeden izleyin. Net kaydırma desteği ile hızlı hareket eden nesneleri kolayca bulun ve takip edin.

Super steady handheld viewing

Kenardan kenara üstün kalite

Spor etkinliği dürbünlerimiz, Canon'un hassas optik donanımı ve Süper Spectra lens kaplamaları sayesinde aksiyona daha net, keskin ayrıntılarla yaklaşmanızı sağlar. Alan düzleyici eleman, kenardan kenara ayrıntılı görüntüleme sunar ve göz yorgunluğunu azaltır.

Canon precision optic

Kolay, rahat kullanım

İyi dengelenmiş tasarımı uzun yıllar boyunca rahat, kolay kullanım sağlar. Gözlük takanlar için geriye katlanabilen geniş kauçuk göz desteği vardır ve diopter ayarlayıcı da optik donanımı gözünüze göre uyarlar. Askı ve taşıma kılıfı sayesinde dürbününüz güvende olur.

Easy comfortable operation

Spor etkinlikleri için önerilen dürbünler

Aksiyonu istediğiniz mesafeden izlemenizi sağlayacak çok çeşitli büyütme seçenekleri arasından seçim yapın.

Diğer aktiviteler

Tüm dürbün ürün serimizi keşfedin ve size en uygun dürbünü seçmek için ihtiyacınız olan bilgileri edinin.

İlgili ürünler