TRAVEL BINOCULARS
alt text goes here

SEYAHAT
DÜRBÜNLER

Taşıması en rahat olan, sabit dürbünlerimizle rahatça seyahat edin.

Taşıması kolay, kullanımı rahat

Dengeli ve taşıması kolay kompakt dürbünlerimiz çeşitli büyütme seçenekleriyle sabitlik ve netlik sunar. Uzun süreler boyunca veya seyahatlerinizde ara sıra nesneleri saptamak için rahatça kullanabilirsiniz.

Rahatça seyahat edin

Hafif dürbünümüz 8x25 IS, 480 gram ağırlığındadır ve çantaya ya da cebe kolaylıkla sığar. Daha büyük 10x30 IS II, 12x36 IS III ve 10x32 IS modellerimiz sırasıyla 600 gram, 660 gram ve 780 gram ağırlığındadır; ancak safariler için ideal olan daha yüksek büyütme oranı ve daha geniş görüntüleme imkanı sunarlar.

Travel light

Son derece sabit görüntünü

Gezinirken, hareketli bir arabadan veya tekneden daha rahat görüntüleme deneyiminin keyfini çıkarın. Canon'un optik Görüntü Sabitleyicisi (IS) çok çeşitli hareketleri düzeltip son derece sabit ve net görüntüleme sunarak gözünüzü daha az yorar.

A super steady view

Macera, seyahat, oyunlar, konserler için idealdir

Mükemmel seyahat arkadaşı olan kompakt dürbünler, uzak şehir manzaralarına bakmak ve kırsal kesimde hayvanları ve doğayı tespit etmek için idealdir. Dilerseniz tiyatro veya konser gibi kapalı alan etkinliklerinde kullanarak performansı adeta ilk sıradan izleyin.

Compact binoculars

Üstün kaliteyle yaklaşın

Canon'un optik uzmanlığı sayesinde net, ayrıntılı görüntüleme deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca her bir dürbünü gözünüze göre ayarlayabilir ve kauçuk kavrama yeri sayesinde eldiven takarken daha yüksek büyütme modellerini tutabilirsiniz.

Canon’s optical expertise

Seyahat için önerilen dürbünler

En iyi seyahat deneyimi için en taşınabilir sabit dürbünlerimiz arasından seçim yapın.

Diğer aktiviteler

Tüm dürbün ürün serimizi keşfedin ve size en uygun dürbünü seçmek için ihtiyacınız olan bilgileri edinin.

İlgili ürünler