STARGAZING BINOCULARS
alt text goes here

YILDIZ GÖZLEMCİLİĞİ
DÜRBÜNLERİ

Büyütme oranı en yüksek, tüm hava koşullarına uygun dürbünlerimizle gezegenleri, yıldız kümelerini, nebulaları ve galaksileri görün.

Geceleri daha fazla görün

Yıldız gözlemciliği dürbünlerimiz daha büyük objektif lense sahiptir; bu sayede gece daha fazla ışık alarak ve daha yüksek büyütme oranı elde ederek daha uzağı görmenizi sağlar. Elde yıldız gözlemciliği yaparken Görüntü Sabitleyici görüntüyü sabitler ya da dürbünü kolayca bir tripoda bağlayabilirsiniz.

Uzayın derinliklerinde kaybolun

18x ve 15x yüksek büyütme oranlı dürbünlerimiz, uzaktaki gezegenlerin ve yıldızların ayrıntılarını ortaya çıkararak uzayın derinliklerini görmenizi sağlar. 10x42L IS WP dürbün, gece gözlemcilikleri için daha parlak görüntüleme sunar.

Binoculars stargazing

Üstün kaliteyle yaklaşın

Porro II prizma tasarımı, Ultra Düşük Yayılma (UD) lens elemanları ve Super Spectra kaplamalar içeren Canon hassas optik donanım sayesinde nesneyi kolaylıkla tespit edebilmek için tek ışık noktalarını ve doğru renkleri net bir şekilde görün.

Canon precision optics

Zorlu hava şartlarına dayanmak için tasarlanmıştır

Dayanıklı yapıları ve dürbünleri yağmurda ve fırtınalarda koruyan hava koşullarına karşı yüksek seviyeli koruma özellikleri sayesinde tüm dürbünlerimizi zorlu hava koşullarında kullanabilirsiniz.

Built to withstand harsh weather

Astronomi için önerilen dürbünler

Bu modeller, üstün yıldız gözlemciliği deneyimleri için seçtiğimiz modellerdir.

Diğer aktiviteler

Tüm dürbün ürün serimizi keşfedin ve size en uygun dürbünü seçmek için ihtiyacınız olan bilgileri edinin.