Partner with us

İş Ortaklarımızla çalışın

Onaylı bir Canon İş Ortağından en iyi şekilde yararlanın. Her zaman sınıfının en iyisi müşteri hizmeti sunmak için çalışırken ihtiyaçlarınızı karşılayıp aşacak, size özel çözümler sunma konusunda uzmandırlar.

BİR ORTAK BULUN

Neden onaylı bir Canon İş Ortağı ile çalışmalısınız?

Canon İş Ortaklarımız, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için size yerel uzmanlık, çözüm rehberliği ve sınıfının en iyisi Canon çözümleri ve hizmetleri sunar.

İlişki ve Güven

Müşterilerimizle güçlü iş ilişkileri kurmak İş Ortaklarımızın birinci önceliğidir. İş ortaklarımızla iletişim kurmak ve birlikte çalışmak kolaydır. Ayrıca güvenilir bir iş ortağının ne kadar değerli olduğunun bilincindedirler.

GRAPHICS AND PRODUCTION

Sonuna kadar yanınızdayız

Tasarım aşamasından projenizin teslim tarihine kadar sizi her aşamada desteklemeleri ve rehberlik etmeleri konusunda İş Ortaklarımızın Canon ağı içindeki deneyimlerine ve bilgisine güvenin.

WORKPLACE SOLUTIONS

Yerel Pazar Uzmanları

İş Ortaklarımız, bölgenizdeki yerel uzmanlardır. Bölgeye yönelik deneyimleri ve bilgileri sayesinde gereksinimleriniz için en uygun çözümleri sunma konusunda son derece kabiliyetlidirler.

BUSINESS PROCESS OPTIMISATION

Üst düzey hizmet

Tüm İş Ortaklarımız, Canon İş Ortağı olmak için yeterli vasıfları edinmek üzere bir eğitim programından geçer. Öğrenmenin asla sonu olmadığı gibi bilgileri de düzenli aralıklarla tazelenir.

TECHNOLOGY SOLUTION
İş Ortaklarımızla çalışmaya hazır mısınız?