Canon Developer Programme

Canon Developer Programme

İster işletme çözümleri ister dijital görüntüleme amacıyla olsun Canon'un en yeni geliştirici destek web sitesi, yazılım geliştirici topluluğu için kullanışlı kaynaklarla dopdolu.

Developer Programme Web Sitesini Keşfedin

Yazılım geliştiricilere destek

Canon, son derece geniş kapsamlı bir müşteri, ürün ve çözüm yelpazesi için özel ve tam entegrasyonlu yazılım geliştirmede başarılı bir geçmişe sahip. Şimdi ise geliştirici topluluğu, yenilikçi fikirlerin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak ve birçok kaynağı keşfedecekleri bir yere sahip. Canon Developer Programme, üçüncü taraf işletmeler ve uygulama veya program geliştiricilerin Canon teknolojisiyle birlikte çalışabilmelerini ve bu sayede zorlu gereksinimleri olan müşterilere sundukları çözümlerle katma değer sunabilmelerini sağlıyor.

Kayıtlı bir geliştirici olarak müşterilerinize Canon'un işletme ve teknoloji ürünlerine yönelik son derece geniş yelpazede sunduğu özel ek özellikler ve kişiselleştirmeler sunabilirsiniz. SDK'lere ve API'lere erişerek Canon ürünlerini müşterilerin özel iş akışlarına entegre edebilir ve bu sayede yenilikçi çözümler ortaya koyup Canon ekosistemini de geliştirebilirsiniz.

Image

Avantajlar

Geliştiriciye tam destek

Canon geliştirici portalı üzerinden müşteri ihtiyaçlarına yönelik benzersiz çözümler üretmek için Canon'la yakın bir işbirliği içinde çalışın. Kaynaklar arasında destek ve doğrudan yardımın yanı sıra SSS'ler ve teknik bültenler de bulunur.

Geniş çözüm seçenekleri

Kayıtlı geliştiriciler, birçok farklı Canon ürünü ve yazılımı için özel ve yenilikçi geliştirmeleri, Canon SDK'lerini, API bilgilerini ve daha pek çok kaynağı indirebilirler.

Müşteri iş akışlarını optimize edin

Çığır açan bir topluluğun bir parçası olun ve müşterilerimiz için Canon ekosistemini geliştirmede önemli bir rol üstlenin.

Image

Daha fazla bilgi edinin ve programa katılın

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN