mirrorless range
alt text goes here

EOS M aynasız fotoğraf makineleri

DSLR kalitesi sunan; küçük, kompakt ve hafif bir değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesiyle her zaman hazır olun

Kalitesi büyük,
boyutu küçük

Geçtiğimiz her an etrafımızda harika hikayeler yazılıyor.
Hayat karşınıza sürprizler ve iyi hikayeler çıkardığında tek ihtiyacınız olan bir fotoğraf makinesi.

EOS M50 Mark II

EOS M50 Mark II

İster fotoğraf veya video çekiyor isterseniz de canlı yayın akışı yapıyor olun, kitleniz için muhteşem kalitede içerikler üretin ve yaratıcı stilinizi konuşturun.

Şimdi keşfedin

 EOS M50 Mark II sample
  • f/3.2
  • 1/320
  • 2500

Aynasız fotoğraf makinesi nedir?

Bazen kompakt sistem fotoğraf makineleri olarak da anılan aynasız fotoğraf makinelerinde, ışığı vizöre yansıtmak için bir ayna kullanan DSLR'nin aksine, ayna veya optik vizör bulunmaz. Böylece genellikle DSLR'lerden daha küçük olurlar.

Alan sizin için çok değerliyse Canon EOS M aynasız fotoğraf makineleri serisi, hem filmlerde hem de fotoğraflarda esneklik, kolaylık ve yüksek görüntü kalitesi sunar. Boyut ve ağırlık açısından tasarruf sağlayan bu ürün, ekstra yaratıcı avantajlar sunan elektronik vizör kullanır.

Daha küçük lensli APS-C modellerinden tam kare sensörle elde edilen kısa arka odak noktası sayesinde yaratıcılığın merkezde olduğu güçlü tam kare fotoğraf makinelerine kadar bütün EOS aynasız fotoğraf makineleri serisi, fotoğrafçılık yeteneklerinizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için tasarlanmıştır.

eos m10 lifestyle alina

Olağanüstü kalite

Aynasız fotoğraf makinelerimiz, düşük ışık koşullarında bile ayrıntılı, renkli ve sahne atmosferini yakalayan, muhteşem kalitede fotoğraflar ve videolar sunmak için en iyi Canon kompakt fotoğraf makinelerini ve DSLR'leri bir araya getirir.

stunning quality

EF-M lensler

EOS M fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanan taşınabilir ve hafif lensler. Ultra geniş açılı lenslerden telefoto zum ve küçük pankek lenslere kadar uzanan bu seri yaratıcılığınızı keşfetmenize olanak tanır.

Daha fazla bilgi edinin

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
eos m5 cinc lifestyle system

Başka lensler kullanabilir miyim?

Aynasız fotoğraf makinelerimizle kolayca lensleri değiştirerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Çok yönlü ve kompakt özelliklere sahip özel EF-M lens serisinin yanı sıra, makro ve balık gözü gibi özel lenslerin de aralarında bulunduğu zengin 80 EF-S ve EF lens seçeneklerinden yararlanabilmek için Canon Yuva Adaptörü EF-EOS M'yi de kullanabilirsiniz.

Okumaya devam edin

Bana en uygun EOS Sistemi hangisi?

Fotoğraf ve film tarzınıza mükemmel uyum sağlayacak fotoğraf makinesini bulun. Canon, düşük ışık uzmanlarından hızlı aksiyonu seven süper kahramanlara kadar herkes için mükemmel çözüme sahiptir.

Daha fazlasını keşfedin

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Fotoğraf makinesi bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Fotoğraf makinesi seçicimizi kullanın ve size en uygun fotoğraf makinesini bulun.

Fotoğraf makinemi bul

Hands holding up Canon camera

İlginizi çekebilir:

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.

Hemen Kaydolun