superzoom photography

Süper zum özellikli fotoğraf makineleri

Kompakt boyutlu fotoğraf makinelerine yerleştirilen güçlü süper zum ile nerede olursanız olun mükemmel ayrıntılara daha da yakınlaşın.

Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

100 mm ve 400 mm1 veya dijital olarak uzatılmış 800 mm'ye ek olarak muhteşem aile veya vahşi yaşam anılarını yakalamak için avuç içi boyutunda PowerShot.

 1Belirtilen odak uzaklıkları 35 mm eş değerleridir.

Daha Fazlasını Keşfedin

CANON PowerShot ZOOM
Tell your story

PowerShot SX740 HS

Güçlü 40x seyahat süper zumu ile hikayenizi 4K olarak anlatın

Daha Fazlasını Keşfedin

Lifestyle Walker Standing River

Kompakt bir gövdede güçlü optik zum

En son Canon optik kalite yenilikleriyle değerli anları büyüleyici netlik ve keskinlikle kaydedin. Fotoğraf makinesinin zum aralığını iki katına çıkarmak için en son teknolojileri kullanan ZoomPlus ile ayrıntılara daha da yakınlaşın.

powerful optical zoom

Akıllı Optik Görüntü Sabitleyici

Intelligent IS ile düşük ışıkta tam zum ile hareketli çekim yapın veya tripodsuz çekim yaparak anları yakalayın. Dynamic IS, koşarken çekim yapsanız bile çarpıcı şekilde sabit video çekmenizi sağlar.

full zoom photography
sport photography

Zum yaparken nesnelerinizi asla gözden kaçırmayın

Vahşi yaşam ve spor yıldızları sürekli hareket halindedir; Zum Çerçeveleme Yardımı takipte kalabilmenizi sağlar. Bir tuşa bastığınızda fotoğraf makinesi hızlı bir şekilde sahneden uzaklaştırıp nesneyi yeniden bulabilmenizi ve düğmeyi bıraktığınızda tekrar yakınlaştırabilmenizi sağlar.

Videoyu İzleyin

Hayatı tıpkı gördüğünüz gibi yakalayın

Canon'un yenilikçi HS System özelliği ile gerçek atmosfer duygusunu yakalayın. Her koşulda üstün görüntü kalitesi için birlikte çalışan yüksek hassasiyetli sensör ve güçlü bir DIGIC işlemcisinin özel birleşimini sunuyor.

beach photography

Wi-Fi kullanarak kolayca paylaşın ve uzaktan çekim yapın

Tek bir dokunuşla uyumlu akıllı cihazlara bağlanmanızı ve bunlarla dosya paylaşmanızı sağlayan Dynamic NFC özellikli Wi-Fi sayesinde tasarımlarınızı paylaşın. Canon Camera Connect uygulaması aracılığıyla kablosuz Uzaktan Çekim özelliğiyle mükemmel vahşi yaşam kareleri ve selfie'ler çekin.

Kompakt Wi-Fi fotoğraf makinelerimizi keşfedin

dynamic nfc
train photography

Manuel kontrollerimizi deneyimleyin

Fotoğrafçılık yeteneklerinizi geliştirin; enstantane hızı ve diyaframla oynayabilmenizi sağlayan manuel modları (Av, Tv ve M) kullanarak yaratıcı kontrollerin keyfini çıkarın.

Hybrid Auto ve Story Highlights

Her bir çekimde otomatik olarak keskinlik, ayrıntı ve renk veren Hybrid Auto ile fantastik fotoğraf ve filmler sağlamak için yalnızca basıp çekin. Gün veya etkinliğin eğlenceli bir video özetini oluşturmak için Story Highlights özelliğini kullanın.

sx720 hs photography

Tüm özellikler her fotoğraf makinesinde bulunmamaktadır.