alt text goes here

CANON Free Your Story Yarışması

Tüm fotoğrafçılara ve içerik üreticilerine sesleniyoruz: Fotoğraf ve video yarışmamızda yarışmak için gereken her şeye sahip misiniz?

Daha fazla bilgi edinin

*Tüm şartlar ve koşullar

 
Free your story

CANON FOTOĞRAF YARIŞMASI

#FreeYourStory

Dünyaya bakış açınızı paylaşmaya davet ediyoruz. Muhteşem Canon ödülleri ile fotoğrafçılık ve film yapımcılığı profesyonellerinden bir uzmanlık dersi kazanma şansını yakalamak için video ve fotoğraf yarışmamıza katılın.

Free Your Story Yarışması - Ödüller

Canon, hikaye anlatımının sınırlarını zorlayan yeni bir yetenek arıyor. Hikayelerinizi dünyayla paylaşıp fotoğrafçılık ve video yarışmamıza katılarak kazanabileceklerinize göz atın.

*Tüm şartlar ve koşullar

Zorluklar

Free Your Story Yarışmamız, farklılaştırılması gereken bir temaya tamamen yeni bir hava katarak sizden yaratıcılığınızı göstermenizi istiyor.

*Tüm şartlar ve koşullar
KURALLAR

Nasıl başvurulur?

Yaratıcı video ve fotoğraf yarışmamıza katılmak için yarışma sayfasını ziyaret edin, formu doldurun ve her yarışma için birer fotoğraf veya video gönderin. Yarışmanın kapanış tarihi 21 Eylül 2020'dir

Şimdi katılın

*Tüm şartlar ve koşullar

Ne arıyoruz?

Canon ve görüntüleme alanında çeşitli arka planlardan gelen bağımsız profesyoneller, katılımcıları stil, yaratıcılık, etki, orijinallik ve hikaye anlatımı açısından değerlendirip puanlayacaklar.

*Tüm şartlar ve koşullar

What are we seeking?

İlham kaynağına mı ihtiyacınız var? Yarışmaya katılan son içeriklere göz atın

Şimdi katılın

FREE YOUR STORY

Topluluğumuza katılın.

Canon'un en yeni tekliflerini, ipuçları ve öğreticilerini, haberleri ve yerel etkinlik davetlerini asla kaçırmayın.

ŞİMDİ KAYDOLUN