F-718SGA

Bilimsel Seri Hesap Makineleri

Canon F-718SGA

Bu dot matris ekranlı, antibakteriyel ve hijyenik Bilimsel hesap makinesi, öğrencilere son derece doğru sonuçlar veren hesaplama imkanı sunar. Canon geri dönüştürülmüş ürün malzemesinden üretilmiştir, bu nedenle sürdürülebilir tüketimle ilgilenenler için idealdir.

Avantajlar

 • Antibakteriyel tuş takımı

 • Geri dönüştürülmüş Canon ürün malzemesinden üretilmiştir

 • Çift güç kaynağı: güneş enerjisi ve değiştirilebilir pil

 • 264 fonksiyon ve özellik

 • Geniş LCD dot matris ekran

Detaylı Özellikler

 • Okulların daha hijyenik olmasına yardımcı olur

  Okullarda hijyen son derece önemli bir konudur. Plastik tuş başlıklarına uygulanan onaylı inorganik antimikrobiyal madde* ile Canon’un antibakteriyal Bilimsel hesap makinesi, olası sağlık problemlerinin engellenmesini sağlar. Bu, özellikle okul ortamlarında hesap makinesinin tuşlarında meydana gelebilecek bakteri artışını engeller veya azaltır. Tüm bu özellikler, F-718SGA ürününü İlköğretim ve Lise öğrencilerinin kullanımı için en güvenli tercih haline getirmektedir.

 • Sürdürülebilir tasarım

  Bu Bilimsel hesap makinesinin üst kasasının, alt kasasının, pil kapağının ve sert muhafazasının üretilmesi için geri dönüştürülmüş Canon ürün malzemesi kullanılmıştır. Bu, kaynak verimliliğini maksimize ederken atıkları azaltır.

 • Enerji tasarrufu sağlayan verimlilik

  F-718SGA, kullanışlı çift güç kaynağı özelliğine sahiptir. Güneş enerjisi maksimum enerji tasarrufu sağlarken, yedek pil gücü, aydınlatma durumu ne olursa bu hesap makinesinin sizi yarı yolda bırakmayacağı anlamına gelir. 'Otomatik kapanma' işlevi, 7 dakika dokunulmadığında veya kullanılmadığında hesap makinesini daha fazla enerji tasarrufu sağlamak için kapatır. Tek bir pil kullanıldıktan sonra atılması gereken bazı hesap makinelerinin aksine, bu hesap makinesi uzun süre kullanmanız için değiştirilebilir pile sahiptir.

 • Son derece doğru sonuçlar veren 264 özellik (18 adete kadar dahili hesap basamağı)

  Bu kapsamlı hesap makinesi, İlköğretim ve Lise matematik ve fen çalışmaları için gereken tüm fonksiyonları içerir. Bunlar, 17 adet Saklama ve Geri Çağırma belleği ve son derece doğru sonuçlar elde etmek için 18 dahili hesaplama basamağının yanı sıra 264 fonksiyon ve özelliktir.

 • Geniş LCD dot matris ekran

  Kontrast ayarına sahip 4 karakter satırlı dot matris LCD ekran, rakamların bir bakışta okunmasını kolaylaştırır. Pratik sert muhafaza ekranı ve tuş takımını günlük darbelerden ve çarpmalardan korur.

Canon F-718SGA
Derecelendirmeler ve incelemeler