Canon EOS C300

EOS C300

Çığır açan nitelikte profesyonel bir sinema kamerası olan EOS C300, Canon’un kanıtlanmış video teknolojisini ve lens tecrübesini EOS yaratıcılığıyla bir araya getirir. Değiştirilebilir EF lensleri her hikayeyi anlatabilmek için benzersiz bir özgürlük verir.

Avantajlar

  • 8,3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü; Full HD
  • Değiştirilebilir lens (EF yuvası)
  • Hassas ve güvenilir odaklama için Dual Pixel CMOS AF*
  • Kompakt, modüler, hafif
  • CF karta 50 Mbps MPEG-2 MXF
  • Yüksek hassasiyet, düşük parazit
  • Canon Log Gama
  • Film prodüksiyonu için 24.00p
  • Wi-Fi uzaktan kumanda
  • Sorunsuz iş akışı entegrasyonu

Detaylı Özellikler

Canon EOS C300 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

8,3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü; Full HD


Canon tarafından video kaydı için özel olarak tasarlanıp üretilen 8.3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü, Full HD kayıt için 3ch RGB işleme sağlar. Canon’un sensör teknolojisi yüksek hassasiyet, az parazit, azaltılmış deklanşör kayması yapaylığı ve düşük güç tüketimi özellikli mükemmel yüksek çözünürlüklü görüntülerin yanı sıra güzel alan derinlik gibi büyük sensörlerin tipik avantajlarına da sahiptir.

Değiştirilebilir lens (EF yuvası)


EOS C300’ün EF yuvası, Canon’un değiştirilebilir EF lens sisteminin optik mirasını özel bir video üretim aracıyla buluşturarak, uygun maliyetli ve benzersiz lenslerden oluşan geniş bir yelpazeyle yaratıcı seçenekleri artırır. 3 elektronik dahili ND filtresi çekimin çok yönlülüğünü artırır.

Kompakt, modüler, hafif


EOS C300 yalnızca 1669 g ağırlığa sahip (lens hariç) basit bir kayıt düzeneği ile son derece kompakttır. Çıkarılabilir sap, tutma yeri ve çok açılı kontrol paneli bileşenleri maksimum manevra kabiliyeti sağlarken, sağlam ve su sıçramalarına dayanıklı gövdesi, sertlik ve dayanıklılığını artırmak için magnezyum alaşımlı bileşenler içerir.

CF karta 50 Mbps MPEG-2 MXF


İki CF bellek kartına 50 Mbps'de (4:2:2) yayına hazır MPEG-2 MXF dosyalar kaydedin; aktarmalı ve eşzamanlı kayıt seçenekleri mevcuttur. Sektör standardı çıktılar, HD-SDI'nın yanı sıra çoklu kamera çekimlerine yönelik Timecode, Genlock ve Senkronizasyon terminallerini içerir.

Yüksek hassasiyet, düşük parazit


EOS C300 özellikleri gelişmiş hassasiyete sahiptir: ISO 80.000'e kadar düşük parazitli görüntüler kaydedilebilir ve böylece neredeyse her çekim koşulunda kullanılabilir.

Canon Log Gama


Kapsamlı görüntü özelleştirme, prodüksiyon sonrası maksimum özgürlük için geniş dinamik aralığa (%800) sahip nötr görüntü kalitesi veren dahili Canon Log Gama'yı içerir. 90'dan fazla görüntü değişkenini ayarlayın ve kamera içine ya da SD karta Özel Görüntü profilleri olarak kaydedin.

Film prodüksiyonu için 24.00p


Standart olarak sunulan PAL, NTSC ve 24.00p modları 23.98p ile 59.94i arasında kare hızları sağlar. Yaratıcı esneklik için 1 kare/sn'lik adımlarla yavaş ve hızlı çekim ayarı yapın.

Wi-Fi uzaktan kumanda


Tarayıcı tabanlı basit bir kullanıcı arabirimi kullanarak, bir dizüstü bilgisayardan, tabletten ya da Akıllı Telefondan ISO, odak, diyafram ve ND filtreleri gibi kamera ayarlarını kablosuz olarak kontrol edin. (İsteğe bağlı kablosuz adaptör gerekir.)

Sorunsuz iş akışı entegrasyonu


Mevcut iş akışlarına sorunsuzca entegre olabilen EOS C300 filmler, en çok kullanılan profesyonel NLE yazılım paketleriyle uyumludur.

Servis güncellemesi aracılığıyla Dual Pixel CMOS AF


EOS C300 kameranız, son derece kolay kullanım ve odaklama üzerinde yaratıcı kontrol olanağı sunan Canon'un benzersiz Dual Pixel CMOS AF'sine sahip olacak şekilde güncellenebilir. Nesnelerin net şekilde odaklanmasını sağlamak ve nesneleri sürekli olarak kadrajın merkezinde takip etmek çok kolaydır. AF Kilidi işlevi ekstra kontrol sağlar. Geliştirilmiş hassasiyet ve hıza sahip Tek Çekim odaklama, merkezin dışındaki nesnelere kolayca odaklanılmasını sağlar.


*Canon servis merkezinde ücretli servis güncellemesi gerektirir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EOS C300, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tüm dünyadaki profesyonel Canon fotoğrafçıları ve videografi uzmanlarının yanı sıra, uzman düzeyindeki fotoğraf meraklıları için ilham, eğitim, ürün bilgisi ve haber güncellemeleri sunulur.

Profesyonel Canon Ağı'nı ziyaret edin

CPN.jpeg

Önemli haber