A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

BASKI VE SANAT

Kişiselleştirin, baskı alın, süsleyin: Creative Park ile parti hazırlığı çok kolay

Herkes partileri sever! Gençken doğum günleri, Yılbaşı, sınav başarıları ve okulların kapanması gibi önemli etkinlikler ve özel tarihler hepimiz için büyük önem taşır. Bir etkinlik organizasyonu yapmak çok yorucu olabilir. Hediye alışverişi yapmak, oyunlar ve eğlenceli aktiviteler planlamak, içecekler ve atıştırmalıklara karar vermek genellikle çok fazla zaman aldığından dekorasyonlar son dakikaya kalır.

Neyse ki Canon'un Creative Park uygulaması sayesinde en zorlu parti ihtiyaçlarını bile karşılayacak, zamandan tasarruf sağlayan uygun maliyetli çözümler bulabilirsiniz. Hem uygulama hem de Creative Park web sitesinde doğum günü afişleri ve parti çantalarından fotoğraf kabini malzemeleri ve servis altlıklarına kadar çok çeşitli şık ve modern şablonlar bulunur. Bu eğlenceli, parlak ve renkli tasarımlar arasında her yaştan herkese uygun seçenekler vardır.

Başlamak için App Store veya Google Play üzerinden uygulamayı indirin. Tek ihtiyacınız olan bir Canon ID ve desteklenen bir Canon yazıcıdır.

Her etkinliğe uygun tasarımlar

Personalised cards created with the Creative Park app on a party table with paper garlands and a pineapple gift box.
Kartlar ve davetiyelerden bayraklar ve afişlere kadar arasından seçim yapabileceğiniz birçok tasarım ve şablon bulunur.

Creative Park uygulaması, parti dekorasyonlarınız için her şeyi bir arada sunan çözümünüzdür. Yeni başlıyorsanız "Sahne" sekmesi altında "Parti" kategorisine gidin. Burada afişler, çantalar ve kutulardan isim plakaları ve parti şapkası şablonlarına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Aradığınızı bulamıyorsanız veya daha fazla seçenek istiyorsanız diğer davetiye ve harf tasarımları için "Kategori" sekmesi altındaki "Mesaj" bölümüne göz atın. Ayrıca "Sahne" sekmesinde doğum günü kartları ve aksesuarlar için özel bir "Doğum Günü" kategorisi de bulunur.

Partinizin havasını değiştirecek temalar

Two girls hold photo booth party props printed from Creative Park
Partiniz için bir tema belirleyin ve bu temaya uygun süslemeler ve dekoratif malzemeler seçin.

Creative Park uygulamasıyla partiniz için tarzınıza uygun bir tema ve stil belirleyebilirsiniz. Botanik desenli davetiye kartları ve servis altlıkları, karpuz ya da ananas şeklindeki eğlenceli hediye kutuları ile size yazı yaşatacak bir tropik parti temasına ne dersiniz? Parlak fotoğraf kabini malzemeleri ve rengarenk yelpaze şekilli asılabilir süslemelerle partiye hazırlanın. Ya da açık yeşil mini taçlar, asılabilir pembe elmas şekilli süslemeler ve rengarenk hediye kutuları ile prenses temasından ilerleyebilirsiniz.

Canon'un Matte MP-101 A4 fotoğraf kağıdı, modeller ve yüksek kaliteli dekorasyonlar oluşturmak için idealdir.

Özelleştirin ve kişiselleştirin

İlgili makaleler
Create your own family treasure hunt

YARATICI BASKI

Ailenizle hazine avına çıkın

Heyecan verici bir macera için PIXMA yazıcınızı ve hayal gücünüzü nasıl kullanabileceğinizi keşfedin.

Print yourself a happy Halloween

YARATICI BASKI

Yazdırılabilir Cadılar Bayramı fikirleri

Eğlenceli ve ürkütücü dekor, kostümler, ikramlar ve daha fazlası için döneme uygun fikirler.

Bring joy indoors this autumn with papercraft

BASKI VE EL İŞLERİ

Sonbaharda iç mekanlara neşe katın

Tasarımcı ve üretici Pippa Hiscock'un nasıl eğlenceli ve kişisel kağıt el işi doğum günü dekorları oluşturduğunu keşfedin.

A girl holds a personalised card created with the Creative Park app.
Creative Park uygulamasındaki şablonların çoğu kişiselleştirilebilir. Böylece film rulonuzdan görüntüler yükleyebilir, kişisel bir mesaj ekleyebilir ve ardından akıllı telefon veya tabletinizden doğrudan baskı alabilirsiniz.

Creative Park uygulamasının en büyük avantajlarından biri, çoğu şablonun kendi görüntülerinizi veya metinlerinizi ekleyebileceğiniz şekilde özelleştirilebilir olmasıdır. Şablonu indirdikten sonra akıllı cihazınızdaki film rulosundan görüntüleri uygulamaya aktarabilir ve kişisel bir mesaj eklemek için "Metin ekle" işlevini kullanabilirsiniz. Çocuklar birkaç dakika içinde istedikleri şablonu düzenleyip tasarlayabilir ve ardından tasarımlar baskıya hazır olduğunda uyumlu bir Canon PIXMA yazıcıya kablosuz olarak bağlanabilir.

Denemeler yapmaktan keyif alın

A girl folds a paper party garland printed from the Creative Park app.
Her şablon kolayca takip edebilmek için yazdırabileceğiniz net talimatları da içerir. Bundan sonra size sadece baskılarınızı katlayarak 3B tasarımlara dönüştürmek kalır. Bu güzel pastel renkli çelenk, parti masasını süslemek için harika bir seçenek.

Şablonlar kategorilere ayrılmıştır ve sezgisel tasarım sayesinde aradığınız bölüme daha kolay gidebilirsiniz. Beğendiğiniz bir şablon bulduğunuzda "Sık Kullanılanlar" menünüze kaydetmek için yıldız işaretine tıklayabilir veya "Düzenlemek" sekmesine tıklayarak şablonu indirebilirsiniz. Her şablon ayrıca net talimatlar da içerir. Düzenleme aşamalarında projelerinizi "kaydedin" (kaydedilen öğeler "Öğeleriniz" menüsünde yer alır) ve hazır olduğunuzda "Yazdır" seçeneğine basın.Yazan: Claire Gillo

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön