How to print yourself a happy Halloween

CADILAR BAYRAMI TASARIMLARI

Eğlenceli bir Cadılar Bayramı için baskıları kullanma

Bu Cadılar Bayramında kendi başınıza yapabileceğiniz dekorasyonlara, kostümlere ve çok daha fazlasına yönelik oldukça kolay olanakları keşfedin. Tek ihtiyacınız olan biraz yaratıcılık, kağıt ve bir PIXMA yazıcı. Muhteşem bir Cadılar Bayramı için size ilham veren tasarımı seçin, şablonu indirin, tavsiye edilen kağıda baskı alın ve talimatları izleyin!

Evinizi Cadılar Bayramı için dekore edin

Decorate your home for Halloween
Eğlenceli ve ürkütücü Cadılar Bayramı dekorasyon malzemeleri.

Bu eğlenceli ve kolay el işi fikirleriyle sezona uygun ürkütücü bir hava yaratın: Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun afişi, kağıt bal kabağı lambası ve Cadılar Bayramı kartları.

Get Inspired Halloween
Creative Park uygulamasındaki tasarımlara kendi görsellerinizi ve özelleştirdiğiniz kopyaları ekleyin.

Çocuklar ayrıca kendilerine şekerlemeler için uygun bir Cadılar Bayramı çantası yaparken de eğlenecektir. Creative Park web sitesi veya uygulamasında tüm aileye yönelik, farklı temalardaki basılabilir pek çok olasılığı keşfedin*.

Cadılar Bayramı kostümü yapın (korkutucu maske ve tişört)

Get Inspired Halloween mask DYI
Hazırlaması gerçekten çok basit.

Evde kendi kostümlerinizi yaparken çok eğleneceksiniz. İlk olarak maskelerle başlayalım. Canon MP-101 Matte Fotoğraf Kağıdı veya Plus Glossy II Kağıdınız varsa bal kabağı maske şablonunu ya da korkutucu Frankenstein veya cadı maskesi şablonunu indirin ve yazdırın. Göz kısımları da dahil maskeyi kestikten sonra zımbayla delik açıp yapıştırıcı veya yapışkan bant kullanarak her iki yana lastik bant takın.

Get Inspired Halloween CNT

Tişörtünüzle herkesi dehşete düşürmeye hazır mısınız? Yalnızca beş eğlenceli adımla tişörtünüze kavuşabilirsiniz. Koyu renkli kumaşa yönelik Ütülü Aktarımları, bir tasarım, en az %50 oranında pamuk içeren siyah bir tişört ve ütü alın. Ardından bu "Nasıl Yapılır?" kılavuzunu takip edin.

Cadılar Bayramı temalı tırnak süslemeleri yapın

Creative Halloween nail stickers.
Yaratıcı Cadılar Bayramı tırnak çıkartmaları.

Bu yıl, farklı kostümünüzle herkesin iltifatlarına yanıt olarak "Kendim yaptım" diyerek gururlanmaya hazır olun. PIXMA TS8350 Serisi yazıcınız ve sevdiğiniz bir görsel veya tasarım varsa bunlarla tırnaklarınızı kolayca süsleyebilirsiniz.

Basılabilir Tırnak Çıkartmalarımıza ve Android'e veya iOS'a yönelik Nail Sticker Creator for Canon uygulamamıza ihtiyacınız olacak. Baskı almadan önce uygulamadan ürkütücü bir tasarım seçin veya kendi tasarımınızı oluşturun ve ardından çıkartmaları tırnaklarınıza uygulayın.

Get Inspired Halloween CNT

Bu Cadılar Bayramında yaratıcılığınızı açığa çıkarın.

*Creative Park uygulamasıyla uyumlu yazıcılar.

İlgili makaleler
Reimagine your wardrobe

YARATICI BASKILAR

Gardırobunuzu baştan tasarlayın.

Yazılı tişörtler, özel çantalar… Tekstil baskısı için basit bir kılavuz.

Tis the season to be creative - six things you can make yourself this Christmas using your printer

YAZICI SANATLARI

Bu sezonu yaratıcılığınızla süsleyin: yılbaşında yazıcınızı kullanarak kendi başınıza oluşturabileceğiniz altı şey

Bu tatil sezonunda yaratıcılığınızı konuşturup kendi yılbaşı hediyelerinizi, süslemelerinizi ve oyunlarınızı oluşturun. Tüm şablonları ücretsiz indirip basabilirsiniz.

Printer fun for everyone

YARATICI BASKI

Herkes için baskı alma keyfi

PIXMA yazıcınızın evinize, ailenizle birlikte yaptığınız etkinliklere ve cihazlarınıza enerji katmasını sağlayacak altı yöntem.

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön