YARATICI BASKI

Döneme uygun kağıt el işi sanatı: Mutlu bir Cadılar Bayramı için süslemeler yazdırın

Kağıt ve makasınızı hazırlayın. Evde oluşturabileceğiniz kartlar, maskeler, süslemeler ve diğer sonbahar temalı yazdırılabilir ürünler için bu kolay fikirlere göz atın.
Ahşap bir rafta düzenlenmiş ve beyaz boyalı bir daldan sarkan Cadılar Bayramı süsleri ve dekorasyonları.

Cadılar Bayramı giderek daha popüler hale geliyor ve şakalar, ikramlar ve şekerlerle dolu bir güne dönüşüyor. Ancak bu durum, acele edip pahalı yeni kostümler veya plastik süslemeler satın almanız gerektiği anlamına gelmez. Kağıt el işi sanatının dikkat gerektiren, eğlenceli ve çevre dostu olanaklarını keşfedin: Ev yapımı dekorasyonlar, kendin yap Cadılar Bayramı maskeleri, yeniden kullanılabilir şeker torbaları ve daha fazlası.

Tek ihtiyacınız olan biraz yaratıcılık, kağıt ve bir Canon yazıcı. PIXMA TS7450 Serisi, otomatik belge besleyicisi aracılığıyla yerleştirilebilen mıknatıslı fotoğraf kağıdı gibi birçok farklı ortamla uyumludur, bu nedenle bir dizi el işi projesi için idealdir. Kompakt Canon SELPHY CP1500, kartpostal boyutundan mini çıkartmalara kadar çeşitli kağıtlara yüksek kaliteli görüntüler yazdırır, böylece mevsimi kutlamak için kendi dekorasyonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Hayal gücünüzü yansıtan kağıt el işi sanatlarını seçin, gözünüze çarpan şablonu veya tasarımı indirin, önerilen kağıda yazdırın ve talimatları uygulayarak muhteşem bir Cadılar Bayramı dönemi geçirin.

Yazdırılabilir dekorasyonlar

Beyaz boyalı bir daldan sarkan kağıt el işi Cadılar Bayramı süsleri.

Creative Park, bu eğlenceli süs seti gibi Cadılar Bayramına uygun yazdırılabilir birçok şablon içerir. Ayrıca birleştirme süresine dair bilgiler ve önerilen kağıt türlerini de bulabilirsiniz.

Kağıt el işiyle yapılmış gülen balkabağı.

Bu gülen balkabağı, bir pencere üzerinde harika görünür ve sonbaharı daha çok yansıtan bir görünüme sahip bir balkabağı tasarımı istiyorsanız daha az korkutucu görünecek şekilde özelleştirilebilir.

Cadılar Bayramı, birçok bayram gibi mevsimlerin geçtiğini gösterir; geceler uzar ve günler daha serindir. Doğa da en canlı halindedir ve ağaçlar kırmızı ve turuncu tonlarıyla ışık saçar.

Canon SELPHY CP1500 veya SELPHY Square QX10 gibi kompakt bir kablosuz yazıcı kullanarak yaşadığınız yerin yakınındaki bahçelerin veya parkların küçük ama yüksek kaliteli fotoğraflarını yazdırarak sonbaharın temalarını ve renklerini evinize getirebilirsiniz. Tıpkı iç mimar Jasmin Robertson'ın doğadan ilham alan ev dekorasyonu rehberinde yaptığı gibi, şöminenizin üzerindeki duvarı süsleyebilecek güzel bir sarkan ekran oluşturmak için fotoğrafları bir dalın üzerine yerleştirin. Alternatif olarak kendi yaprak tasarımlarınızı yapmaya başlayın. Bunları renkli kağıda yazdırın, (Cadılar Bayramı havası için mor, turuncu ve siyah) bir delgeç ve ip ile onları süsleme bayraklarına dönüştürün.

Canon Creative Park uygulaması, birçok Cadılar Bayramı fikri ve ücretsiz şablon içerir. Evinizi mini yarasalar, kediler ve cadı şapkalarıyla süslemeye ne dersiniz? Peki ya pencereye Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun afişi asmaya ne dersiniz? Hepsi kağıda basılmıştır, böylece katlayıp gelecek yıl için saklayabilir veya geri dönüşüm kutusuna atabilirsiniz.

Cadılar Bayramı maskeleri ve kostümleri

"Cadılar Bayramınız Kutlu Olsun" pankartı altında bir masanın üzerine yerleştirilmiş çeşitli kağıt el işi sanatı Cadılar Bayramı maskeleri.

Creative Park'ta, kostüm tasarımınız için harika bir başlangıç noktası olabilecek siyah kediler ve büyük gözlü baykuşlar da dahil olmak üzere birçok Cadılar Bayramı maskesi şablonu vardır. Bir cadı şapkası ve süpürgesi bile bulunur.

Çocuklar kendi ev yapımı kostümlerini yapmak için enerjilerini ve hayal güçlerini kullanmaya bayılacaklar. Bir kendin yap Cadılar Bayramı maskesiyle başlayın. Gerçekten canlı sonuçlar için Canon Mat Fotoğraf Kağıdı kullanın ve Canon PIXMA yazıcınızda yazdırın. Boya bazlı altı mürekkebiyle basit ve çok yönlü Canon PIXMA G640, olağanüstü kalite sunar. Göz kısımları da dahil maskeyi kestikten sonra zımbayla delik açıp yapıştırıcı veya yapışkan bant kullanarak her iki yana lastik bant takın.

Ardından, sonbahara uygun bazı tişört tasarımları yaratın. Mevsimi kutlamak için balkabağı veya bir fincan sıcak kakao tercih edebilirsiniz. Daha ürkütücü yanınızı göstermek istiyorsanız siyah kediler veya siyah üzerine beyaz baskılı harika görünen bir dizi iskelet kemiği hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınızın adlarını ve yılı içeren eşleşen bir set veya tüm aile için eksiksiz bir set oluşturarak bu günleri ekstra özel kılın.

Yeniden kullanılabilir buzdolabı mıknatısları

Bir ocağın önüne siyah kedi mıknatısları yerleştiren bir el.

Bu siyah kedi şablonları bir sonbahar partisinden önce bir mutfağı dekore etmek için idealdir. Kağıt el işi sanatı aileyi de bir araya getirebilir ve kardeşlere ortak yaratıcı işler üreterek bağ kurma şansı verir.

İster buzdolabınızda ister ayna çerçevesi üzerinde olsun, her yıl sergilemek için süslemeler bile yapabilirsiniz. Herhangi bir metal yüzey, ev yapımı mıknatıslarınızın güzelliğini sergiler. Tek ihtiyacınız olan Canon PIXMA yazıcınız ve Canon Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı.

Özel anları ortaya çıktıkça kaydedebilmeniz için kutlamalar sırasında Canon fotoğraf makinenizi veya akıllı telefonunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayın. Daha sonra bunları Canon PRINT uygulamasını kullanarak Canon PIXMA yazıcınızla Wi-Fi üzerinden yazdırabilir, albüm baskıları, duvar resimleri veya mıknatıslar oluşturabilirsiniz. Böylece bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilir ve yıllar sonra anıları yeniden hatırlamaya devam edebilirsiniz. Alternatif olarak, Canon Easy-PhotoPrint Editor uygulamasıyla akıllı telefonunuzdan kolayca kolajlar, takvimler ve posterler oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve bu Cadılar Bayramını unutulmaz kılın.

Parti çantaları, çıkartmalar ve hediyeler

Cadılar Bayramı temalı pasta bayraklarıyla süslenmiş iki kremalı kapkek.

Bu basit temalı pasta bayrakları, başlamak için ideal bir proje olacaktır. Şablonları kesmek, çocukların hassas motor becerilerini geliştirmeleri için iyi bir fırsattır. Küçük çocukları denetlemek için yanlarında olduğunuzdan emin olun.

Canon kompakt yazıcıdan çıkan sonbahar temalı görüntülerden oluşan bir sayfa.

Özel hazırlanmış sonbahar temalı kitap ayraçları, Cadılar Bayramı partisi çantalarınız için ideal hediyelerdir ve Canon SELPHY Photo Layout uygulamasında kolayca oluşturulabilir.

Ev gerçekten iyi görünüyor ve tam kutlama havası var, tüm aile güzel giyinmiş. Şimdi partiye hazırsınız! Creative Park'ta çok sayıda özelleştirilebilir davetiye, zarf ve Cadılar Bayramı kartı bulacaksınız. Bunları PIXMA yazıcınızda, ortasında bir katlama çizgisi ve ev yapımı kartlar için zarflar bulunan kart boyutunda Çift Taraflı Mat Kağıt üzerine yazdırabilirsiniz. Kendi resimlerinizden birini kullanmayı tercih ederseniz Canon SELPHY CP1500 için kartpostal boyutundaki kağıda damga ve adres satırları önceden yazdırılır.

Kağıt Cadılar Bayramı kovaları, parti atıştırmalıklarını servis etmek için idealdir ve Cadılar Bayramı torbaları, misafirleriniz için harika bir ev hediyesi olur. Şekerler ve bir dilim balkabağı turtasının yanı sıra, hediye torbalarınızı kişiselleştirilmiş hatıralarla doldurabilirsiniz. Kalem kutularını, aynaları ve telefonları süslemek için Canon SELPHY CP1500 ile temalı çıkartmalar bastırmaya ne dersiniz? SELPHY Photo Layout uygulamasındaki Kitap Ayracı Düzeni seçeneğini kullanarak o günkü favori fotoğraflarınızı içeren kitap ayraçları bile oluşturabilirsiniz. Doğrudan uygulama kullanılarak SELPHY CP1500'de seçim yapmak, özelleştirmek ve yazdırmak çok hızlı ve kolaydır.

Bu sonbaharda ne yaparsanız yapın, PIXMA veya SELPHY yazıcınız ve bir tutam yaratıcılıkla mevsimsel bir dokunuş eklediğinizden emin olun.

Yazan: Rachel Segal Hamilton

İlgili Ürünler

İlgili makaleler