Canon Matte Photo Paper MP-101

Matte Photo Paper MP-101

Mat kaplaması ile Mat Fotoğraf Kağıdı yüksek kaliteli fotoğraflar, grafikler ve metinlerin elde edilmesini sağlar. Ayrıca, tebrik kartları, görsel sunumlar ve kağıtla yapılan el işleri gibi daha yaratıcı kullanımlar için de uygundur.

Avantajlar

  • Parlamayan mat kaplama
  • Yüksek parlaklıkta, canlı ve net görüntüler
  • Canon Lucia ve ChromaLife100+ mürekkepleri için mükemmel seçenek

Detaylı Özellikler

Canon Matte Photo Paper MP-101 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yaratıcı medya


Yüksek oranda görüntü parlaklığı sağlayan Mat Fotoğraf Kağıdı, yumuşak yüzeyli fotoğrafları ve canlı renkler içeren grafikleri basmak için idealdir. Ayrıca, daha yaratıcı kullanımlar için de uygundur - sanatçılık söz konusu olduğunda, doğru kağıt budur.

Anında kuruyan fotoğraflar


Orijinal Canon fotoğraf kağıtlarında, fazla mürekkebin kağıt yüzeyinde kalmasını önlemek için mürekkebi hızlı bir şekilde yüzeyin derinliğine çeken mikro gözenekli bir kaplama bulunur. Sonuç: anında kuruyan fotoğraf baskıları.

Ömür boyu sizinle kalacak fotoğraflar


Mat Fotoğraf Kağıdı, Canon Lucia ve ChromaLife100+ mürekkepleri için mükemmel bir seçenektir. Canon’un FINE baskı kafalarıyla birlikte kullanıldığında, mürekkepler ve Canon orijinal fotoğraf kağıdı, fotoğrafları gazlardan ve ışıktan koruyarak, o değerli anıların gelecek nesiller için korunmasını sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Matte Photo Paper MP-101, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

170-gsm

Metrekare başına gram cinsinde ağırlık

0.22-mm

Milimetre cinsinden kalınlık

Matte Photo Paper MP-101 Derecelendirmeler ve incelemeler