A surfer holds the IVY REC up and looks through the viewfinder.

TAŞINABİLİR FOTOĞRAF MAKİNELERİ

Her yere götürebileceğiniz ve aktivitelerde rahatça kullanabileceğiniz fotoğraf makinesi Canon IVY REC ile tanışın

Darbeye* ve suya** dayanıklı, taşınabilir fotoğraf makinesi Canon IVY REC, hareket halindeyken çekim yapmak için idealdir. 13 Megapiksel sensör, 60 fps'ye kadar Full HD 1080p video çekimi, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı ile her zaman kullandığınız fotoğraf makinesini veya akıllı telefonunuzu riske atmak istemediğiniz durumlarda tüm aksiyonu yüksek çözünürlüklü olarak yakalamak için tasarlanmıştır. Bu dayanıklı küçük fotoğraf makinesini kemerinize veya çantanıza kolayca takarak her zaman elinizin altında tutabilirsiniz. Üstelik Canon Mini Cam uygulamasıyla çekimlerinizi anında paylaşabilirsiniz.***

Yalnızca 110,5 mm genişliğinde ve yaklaşık 90 gram ağırlığında olan Canon IVY REC, sizi yavaşlatmaz veya size zorluk çıkarmaz. İhtiyacınız olana kadar varlığını hissetmediğiniz bu fotoğraf makinesiyle aksiyona odaklanın.

A pink IVY REC being attached to the back of a surfboard resting on the sand.
Darbeye* ve suya** dayanıklı Canon IVY REC, aksiyon sporları ve her yerde kullanım için idealdir.

Hiç tereddüt etmeyin

Tatlı suda 30 dakika boyunca iki metreye kadar suya dayanıklı** olan Canon IVY REC'i havuz kenarında rahatça kullanabilirsiniz. Doğa yürüyüşü sırasında vizörü klips olarak kullanarak Canon IVY REC'i kemerinize veya sırt çantanıza takabilirsiniz. POV çekimleri elde etmek için ise dağ bisikletinizin önüne monte edebilirsiniz. Yağmurda veya arazide bu fotoğraf makinesini yanınıza almaktan hiç korkmayın. Macera dolu ve hareketli bir hayat için tasarlandı!

Canon IVY REC'i kıyafetlerinize ve hatta spor ekipmanlarına takabilmenizin yanı sıra tripodla da kullanabilirsiniz.

Hayatı doyasıya yaşayın

A green Canon IVY REC tumbles into the sand in the wake of a mountain bike.
Canon IVY REC, parlak renkleri sayesinde kaybolduğunda karda, çamurda ve suda kolayca fark edilir. Çatlayabilecek bir ekranı yoktur ve oldukça dayanıklıdır.

Akıllı telefonunuzun aksine Canon IVY REC'de ekran yoktur, bu yüzden çatlaklar konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Darbeye dayanıklı* yapısı sayesinde iki metreden düşmeye dayanıklıdır ve dağda bisiklet sürerken veya orman parkurunda koşarken kullanımı idealdir. Göz alıcı dört renk seçeneği sayesinde hem şık bir görünüm sunar hem de çamura, kuma veya kara düşürüldüğünde kolayca fark edilir. Bisiklete binerken, kayak yaparken veya kaykay yaparken kolayca kullanabilirsiniz.

Sizden daha hızlı

A blue Canon IVY REC being used with the Canon Mini Cam app on a smartphone, displaying a photo on its screen.
Canon Mini Cam uygulamasını kullanarak Canon IVY REC'inizi mobil cihazınıza bağlayın.*** Böylece uzaktan çekim özelliğini kullanabilir, fotoğraf makinesindeki görüntüleri cihazınıza aktarabilir ve bu görüntüleri arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Basit ve kullanımı kolay Canon IVY REC sadece kolay erişim sunmaz, aynı zamanda hızlıdır. Akıllı telefon bağlantısıyla daha da fazla özelleştirme imkanı sunar ve fotoğraf, video ya da her ikisini birden aynı anda çekebilir. Wi-Fi ve Bluetooth senkronizasyonu sayesinde görüntülerinizi ve videolarınızı anında sosyal medyada paylaşabilir (kapsama alanı izin verdiğince). Canon Mini Cam uygulamasını*** kullanarak, akıllı telefonunuzun ekranında fotoğraf makinenizin ne gördüğünü görebilirsiniz. Bu da çekimi gözden geçirirken veya uzaktan çekim işlevini kullanırken fotoğraf makinenizi arkadaşınıza bile verebileceğiniz anlamına gelir.

Anı yaşayın ve Canon IVY REC ile maceraya atılın! Çekim modları arasında sorunsuz geçiş yapmanızı sağlayan, kolay erişilebilir seçenek kadranı sayesinde bu küçük ve eğlenceli aksiyon fotoğraf makinesiyle yakalayamayacağınız hiçbir şey yok.

Yazan: David Osgar*2 metreye (6,6 ft.) kadar darbelere karşı dayanıklı. Darbe dayanımı test yöntemleri bu ürüne özgüdür ve ürünün hasar görmeyeceğine veya arızalanmayacağına dair bir garanti vermez.
**2 metreye (6,6 ft.) kadar derinlikte 30 dakikaya kadar suya dayanıklıdır. Yalnızca temiz suda test edilmiştir. Kirli suya maruz kalması durumunda temiz su ile anında durulanması önerilir.
***Opsiyonel Canon Mini Cam uygulamasını kullanmak için uyumlu cihazın, Bluetooth® ve Wi-Fi® ile Canon IVY REC'e bağlanması gerekir. Canon Mini Cam uygulaması, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir. Canon Mini Cam uygulamasının ücretsiz indirilme işlemi üzerinden veri ücretleri alınabilir. iOS 11 veya üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarla ve Android 5.1 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla uyumludur.

İlgili makaleler
Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

YAZICI SANATLARI

Canon Zoemini serisiyle yaratıcılığınızı konuşturun

Şipşak fotoğraf makinesi ve cep boyu yazıcı ile hareket halindeyken yaratıcılığınızı özgür bırakın.

A trail runner captured jumping in the air on a rocky beach, creating a bold silhouette.

AKSİYON FOTOĞRAFÇILIĞI

Aksiyon çekimleri için 5 önemli ipucu

Profesyonel fotoğrafçı Tom Bing'in ipuçlarından yararlanarak günlük maceralarda nasıl daha yaratıcı aksiyon çekimleri yapabileceğinizi keşfedin.

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön