FINE cartridges

PIXMA MÜREKKEP

PIXMA FINE KARTUŞLAR

PIXMA FINE mürekkep püskürtmeli kartuş, maksimum verimlilikle üretilmiş mükemmel kaliteli baskılar ve belgeler için hepsi bir arada kullanım kolaylığı ve minimum dağınıklık ile üstün kalite sunar.

Neden FINE mürekkep kartuşları?

Canon PIXMA FINE mürekkep püskürtmeli kartuşlar, muhteşem kalitede baskılar ve belgeler üretmek için gereken tam renk gamını sunar. Mürekkepler ve baskı kafası, saniyeler içinde değiştirilebilen tek bir kullanışlı ünitede bir araya getirilmiştir. Ayrıca FINE kartuş sistemi, her saniyenin önemli olduğu anlarda yüksek baskı hızı elde etmenizi sağlar.

Canon Camera

Kolayca takılır ve değiştirilir

Canon FINE mürekkep sistemi, kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır. Yazıcıya bağlı olarak yalnızca bir veya iki ünitenin değiştirilmesi gerekir. Bu sayede bakım işlemlerine daha az zaman, baskıya ise daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Mürekkep tankı, tek bir tıklamayla yerine oturur. Tank yerine oturduğunda yazıcıdan bir uyarı veya klik sesi duyulur. Artık hazırsınız!

Göreviniz ne olursa olsun, üstün kaliteli ve uzun ömürlü baskılar elde edeceksiniz

FINE mürekkep sistemi, ChromaLife 100 teknolojimizi kullanan pigment ve boya bazlı mürekkeplere sahiptir. Bu sayede, aldığınız baskıların 100 yıla kadar dayanması garanti edilir. FINE sistemi, çok yönlü baskı için de idealdir. Hatta fotoğraf baskılarının yanı sıra tebrik kartları, tişört baskısı veya sanat ya da el işi içerikleri için de mükemmel bir seçimdir.

Canon Camera

Model serisine göre mürekkep

Mürekkep bulmada yardıma mı ihtiyacınız var?

Canon yazıcınız için doğru mürekkebi, toneri veya kağıdı keşfedin.