Canon EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x

EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x

Odak uzaklığını 280-560 mm'ye artıran yerleşik 1,4x uzatıcılı profesyonel sınıf 200-400 mm f/4 lens. 4 duraklı Görüntü Sabitleyici keskinliği artırır. İçgüdüsel kontroller kullanımı kolaylaştırır.

Avantajlar

  • Profesyonel 200-400 mm f/4 zoom lens
  • Yerleşik 1,4x uzatıcı
  • Dört adıma kadar Görüntü Sabitleyici
  • Hava koşullarına dayanıklı, magnezyum alaşımlı yapı
  • EOS Filmler için Güçlü Odaklama özellikli hızlı USM otomatik odaklama
  • Gelişmiş kullanım için sezgisel odak kontrolleri

Detaylı Özellikler

Canon EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Genişletilebilir üstün telefoto performansı


Sabit f/4 maksimum diyafram açıklığına sahip profesyonel sınıf 200-400 mm zoom. Yerleşik uzatıcı odak uzaklığını 1,4x oranında artırarak 280-560 mm zoom sağlar.

Her koşulda maksimum netlik


Yerleşik Görüntü Sabitleyici (IS) teknolojisi, kamera sallanması olmadan normal çekimlere göre dört adıma kadar daha uzun enstantane hızının kullanılmasını sağlar. Etkin performansın yanı sıra kaydırma hareketi ve sadece pozlama sırasında anında dengeleme sağlayan üç IS modu bulunur.

Sağlam ve hafif yapı


Kullanılan magnezyum alaşımı lensin daha güçlü ve sağlam olmasını sağlarken, ağırlığın artmasına neden olmaz. Lensin toz ve nem geçirmezlik özelliği vardır ve flor kaplamaların kullanılması, lens öğelerinin kolayca temizlenebilmesini sağlar.

Hızlı ve akıllı odaklama


Halka tipi ultrasonik AF motorun sağladığı hızlı, sessize yakın otomatik odaklamanın keyfini çıkarın. Lens silindirindeki tam zamanlı odak kilitleme, adımlı odaklama ve odak ön ayarı kontrolleriyle kontrolü elinizde tutun. Ayrıca EOS Filmler içi Güçlü Odaklama modu bulunur.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Telefoto Lensler

Artırılmış odak uzaklığıyla donatılmıştır, böylece sahneye müdahale etmenize gerek kalmadan konunuza yaklaşabilmenizi sağlar.