Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

EF 300mm f/2.8L IS II USM

3 modu bulunan, 4 kademeli Görüntü Sabitleyici özelliğine sahip yüksek performanslı L serisi süper telefoto lens, tüm aksiyon fotoğrafçılığı türleri için idealdir. EF 300mm f/2.8L IS II USM, dayanıklı ve hafif bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

Avantajlar

  • 300 mm f/2,8 yüksek performanslı süper telefoto lens
  • Canon'un başarılı L serisinin bir parçası
  • Dayanıklı, sağlam ve hafif
  • 4 kademeli Görüntü Sabitleyici
  • SWC kaplama ile gelişmiş görüntü kalitesi
  • 3 IS modu
  • Sessiz ve hızlı otomatik odaklama

Ayrıntılı Özellikler

Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek performanslı süper telefoto lens


f/2,8 geniş diyaframa sahip EF 300mm f/2.8L IS II USM, dayanıklı ve hafif bir tasarımla benzersiz görüntü kalitesi sunan yüksek performanslı bir süper telefoto lenstir.

L serisi kalitesi


L serisi, Canon'un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı bir araya getirir, toz ve neme karşı son derece dayanıklıdır.

4 kademeli Görüntü Sabitleyici


Lensin belirli odak uzaklığı aralığı için özel olarak tasarlanan 4 kademeli optik Görüntü Sabitleyici, tripodsuz çekimlerde veya yavaş enstantane hızlarında oluşabilen görüntü bulanıklığını engeller. Otomatik kaydırma algılaması sayesinde hareketli nesneleri takip ederken etkili performans sağlayabilirsiniz ve lensin içinde IS sistemi bulunduğu için çerçeveleme sırasında sonuçları vizörden görebilirsiniz.

SWC kaplama ile gelişmiş görüntü kalitesi


Dijital fotoğrafçılıkta kullanılmak üzere tasarlanan Canon'un patentli Dalga Boyu Altı yapılı kaplaması, iç yansımalardan kaynaklanan gölgelenme ve parlamayı en aza indirmeye yardımcı olur. Gölgelenme ve parlama sebebini ortadan kaldırarak yansımaları azaltır, net ve keskin görüntüler elde edilmesini sağlar.

3 IS Modu


Bütün aksiyon fotoğrafçılığı türleri ve özellikle kaydırma kullanımı gerektiren türler için en iyi seçenek olan yeni IS modu 3, görüntü sabitleyici elemanını yalnızca pozlama esnasında etkin hale getirir.

Hızlı, sessiz otomatik odaklama


Halka tipi USM (Ultrasonik Motor), sessize yakın çalışmayla çok hızlı otomatik odaklama yapabilmek için ultrasonik frekans titreşimleri kullanır. Yüksek hızlı CPU ve optimize edilmiş AF algoritmaları, hızlı AF performansını destekler. Tam zamanlı elektronik manuel odak kilitleme AF modundan çıkmadan kullanılabilir.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.