Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM

EF 400mm f/2.8L IS II USM

Ultra hızlı performanslı L serisi süper telefoto lens, 3 modu bulunan 4 kademeli Görüntü Sabitleyiciye sahiptir. EF 400mm f/2.8L IS II USM, spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için ideal olan sağlam bir tasarımda olağanüstü görüntü kalitesi sağlar.

Avantajlar

  • 400 mm f/2,8 ultra yüksek performanslı süper telefoto lens
  • Canon'un başarılı L serisinin bir parçası
  • 4 kademeli Görüntü Sabitleyici
  • 3 IS modu
  • Güçlü, dayanıklı tasarım
  • Yüksek görüntü kalitesi
  • Sessiz ve hızlı otomatik odaklama

Detaylı Özellikler

Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Ultra yüksek performanslı süper telefoto lens


f/2,8 geniş diyaframa sahip EF 400mm f/2.8L IS II USM, ağırlığı azaltmak için magnezyum alaşım ve titanyumdan oluşan sağlam tasarımıyla benzersiz görüntü kalitesi sunan ultra yüksek performanslı bir süper telefoto lenstir.

L serisi kalitesi


L serisi, Canon'un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı bir araya getirir, toz ve neme karşı son derece dayanıklıdır.

4 kademeli Görüntü Sabitleyici


Lensin belirli odak uzaklığı aralığı için özel olarak tasarlanan 4 kademeli optik Görüntü Sabitleyici, tripodsuz çekimlerde veya yavaş enstantane hızlarında oluşabilen görüntü bulanıklığını engeller. Otomatik kaydırma algılaması sayesinde hareketli nesneleri takip ederken etkili performans sağlayabilirsiniz ve lensin içinde IS sistemi bulunduğu için çerçeveleme sırasında sonuçları vizörden görebilirsiniz.

3 IS Modu


Bütün aksiyon fotoğrafçılığı türleri ve özellikle kaydırma kullanımı gerektiren türler için en iyi seçenek olan yeni IS modu 3, görüntü sabitleyici elemanını yalnızca pozlama esnasında etkin hale getirir.

SWC kaplama ile gelişmiş görüntü kalitesi


Dijital fotoğrafçılıkta kullanılmak üzere tasarlanan Canon'un patentli Dalga Boyu Altı yapılı kaplaması, iç yansımalardan kaynaklanan gölgelenme ve parlamayı en aza indirmeye yardımcı olur. Gölgelenme ve parlama sebebini ortadan kaldırarak yansımaları azaltır, net ve keskin görüntüler elde edilmesini sağlar.

Hızlı, sessiz otomatik odaklama


Halka tipi USM (Ultrasonik Motor), sessize yakın çalışmayla çok hızlı otomatik odaklama yapabilmek için ultrasonik frekans titreşimleri kullanır. Yüksek hızlı CPU ve optimize edilmiş AF algoritmaları, AF hızına daha da katkı sağlar. Tam zamanlı elektronik manuel odak kilitleme AF'den çıkmadan kullanılabilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EF 400mm f/2.8L IS II USM Derecelendirmeler ve incelemeler

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.