Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM

EF 400mm f/4 DO IS II USM

Daha kompakt ve hafif bir tasarım için Kırınımlayıcı Optik Donanım teknolojisini kullanan yüksek performanslı süper telefoto lens.

Avantajlar

  • Kompakt ve hafif 400 mm lens
  • Üstün görüntü kalitesi. Parlama ve renkli kesintilere karşı dayanıklı
  • Fotoğraf makinesi sallanmasına karşı 4 kademeli Görüntü Sabitleyici koruması
  • Tam zamanlı manuel kilitleme ile gelişmiş AF kontrolleri kullanarak keskin odaklama
  • Hava geçirmez yapıyla koşullar zorlaşsa da çekim yapın

Ayrıntılı Özellikler

Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Taşınabilir, hafif tasarım


EF 400mm f/4 DO IS II USM, 2100 gr ağırlığıyla geleneksel tasarım 400 mm f/4 lenslere göre daha küçük ve hafiftir. Bu özellik, boyutun küçülmesi nedeniyle oluşabilecek istenmeyen optik etkileri düzelten yenilikçi Kırınımlayıcı Optik Donanım (DO) teknolojisi sayesinde mümkün kılındı.

Parlama ve kesintiye karşı geliştirilmiş dayanıklılık


EF 400mm f/4 DO IS II USM'de kullanılan üçüncü nesil DO teknolojisi, fotoğraf makinesinin, özellikle spor, vahşi doğa ve haber fotoğrafçıları için harika bir performans göstermesini sağlar. Lens, parlama ve renkli kesintilere karşı dayanıklıdır ve kare boyunca mükemmel keskinlik sağlar.

Görüntü Sabitleyici teknolojisi


Çekim sırasında normalden dört kademeye kadar daha yavaş enstantane hızı kullanılır. EF 400mm f/4 DO IS II USM'deki Görüntü Sabitleyici (IS), görüntülerin netliğini fotoğraf makinesi sallanmasından kaynaklanan bozulmalara karşı korur. Lensteki IS üç modda çalışır: İlk mod sabit nesneler için, ikinci mod hareketli çekimler için, üçüncü mod ise değişen, hızlı hareket eden eylemler için tasarlanmıştır.

Odaklı kalın


Çekim yaparken EF 400mm f/4 DO IS II USM silindirindeki kullanışlı kontrolleri sezgisel olarak parmağınızın altında bulursunuz. Fotoğraf makinenizi gözünüzden ayırmadan doğru ayarları yapmak için geniş manuel odak halkasını kullanın. Ön Ayarlı Odak ve Odak Durdurma kontrolleri fotoğrafçılara sahnede belirli bir noktaya yoğunlaşma imkanı sunar.

Filmler için de harika


Güçlü Odaklama teknolojisi fotoğrafçıların, sahnede farklı bölgeler arasında net geçiş sağlayan içeri odaklama türü etkilerle video çekmelerini sağlar.

Çalışmak üzere tasarlanmış


Koşullar zorlaştığında EF 400mm f/4 DO IS II USM, güvenle çekim yapmanızı sağlar. Hava geçirmez yapı toz ve neme dayanıklılık sağlarken lensin ön elemanlarındaki kir tutmaz florin kaplama su ve kire karşı lensi korur.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.