Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM, profesyonel kullanım için tasarlanmış bir telefoto zum lenstir. Güçlü ve dayanıklı bir tasarıma, dört kademeli Görüntü Sabitleyiciye ve özel lens elemanlarına sahiptir.

Avantajlar

  • Yüksek performanslı, L serisi telefoto zum lens
  • f/2,8 sürekli maksimum diyafram
  • Dört adımlı Görüntü Sabitleyici
  • Flüorit ve UD lens elemanları
  • Geliştirilmiş dayanıklılık
  • 1,2 m minimum odaklama
  • Su ve toza dayanıklı
  • Halka tipi USM AF motoru

Detaylı Özellikler

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

L serisi kalitesi


L serisi, Canon'un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı birleştirmektedir ve toz ve neme karşı dayanıklıdır.

Hızlı, sabit maksimum diyafram açıklığı


Zum aralığı boyunca sabit kalan, hızlı /2,8 diyafram aralığı sayesinde düşük ışık koşullarındayken elde çekim yapılabilir. Bu tür bir diyafram aralığı fotoğrafçının alan derinliği üzerinde kontrolünü de sağlar.

Görüntü Sabitleyici


Canon'un dört kademeli Görüntü Sabitleyicisi (IS), EF 70-200mm f/2.8 IS II USM lensin düşük ışıklı, tripod olmayan çekimler için ideal olmasını sağlar. IS sistemi, görüntü bulanıklığı oluşturmadan deklanşör hızının dört kademeye kadar normalden daha yavaş olmasını sağlar.

Flüorit ve ultra düşük yayılma (UD) lens elemanları


Bu lens, kromatik sapmayı azaltan flüoritten yapılan elemanlara sahiptir. Beş UD (ultra düşük yayılma) elemanı, zum aralığında yüksek kontrast ve doğal renk üretimi sağlamak için kullanılır.

Kusursuz arka plan bulanıklığı


Diyafram açıklığı hemen hemen dairesel olan diyafram, odak yapılmayan yerlere daha yumuşak ve eşit bir his kazandırır. Kusursuz bulanıklaştırılmış arka planın önündeki keskin nesneler ön plana çıkar.

Ultrasonik odaklama


Halka tipi ultrasonik bir motor, son derece hızlı ve neredeyse sessiz bir şekilde otomatik odaklamaya geçer. Mükemmel bir şekilde bekleyen tork sayesinde, hedefi şaşmadan doğru bir şekilde odak noktasına ulaşılır. Ayrıca, tam zamanlı manuel kilitleme özelliği bulunur, böylece AF modundan çıkmadan odak ayarlanabilir.

Aksesuarlar


Bu lens, görüntüleri etkileyen parlamayı önlemek için standart olarak ET-87 lens siperliği, çıkarılabilir tripod montesi ve yumuşak kılıfla birlikte verilir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EF 70-200mm f/2.8L IS II USM Derecelendirmeler ve incelemeler

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.