Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200 mm f/2,8 L USM vahşi yaşam ve spor fotoğrafçıları ile düğün ve portre fotoğrafı çekenler arasında popüler olan, profesyonel kalitede, hızlı diyafram açıklığına sahip bir telefoto zoom lenstir.

Avantajlar

  • Yüksek performanslı, L serisi telefoto zoom lens
  • Sabit f/2,8 maksimum diyafram açıklığı
  • Dört UD lens elemanı
  • 1,5 m minimum odak mesafesi
  • Su ve toza dayanıklı
  • Sekiz yapraklı diyafram açıklığı
  • Halka tipi USM AF motoru

Detaylı Özellikler

Canon EF 70-200mm f/2.8L USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Sabit lens kadar iyi zoom


EF serisinin en iyilerinden olan bu telefoto zoom lens, sabit lenslerle optik açıdan boy ölçüşecek niteliktedir. Dört UD cam elemanı kromatik sapmaları düzeltirken, çoklu zoom grupları dahili odaklamaya imkan tanıyarak tüm zoom aralığında yüksek kaliteli görüntüler elde edilmesini sağlar. Uzatıcı EF 1,4x ve 2x ile uyumludur.

Hızlı, sabit maksimum diyafram açıklığı


Lensin tüm zoom aralığında sabit kalan hızlı f/2,8 maksimum diyafram açıklığı sayesinde düşük ışık koşullarında çekim yapabilirsiniz. Bu diyafram açıklığı alan derinliği üzerinde kontrol de sağlar.

L serisi kalitesi


L serisi, Canon'un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı birleştirmektedir ve toz ve neme karşı dayanıklıdır.

Ultrasonik odaklama


Halka tipi ultrasonik bir motor, son derece hızlı ve neredeyse sessiz bir şekilde otomatik odaklamaya geçer. Mükemmel bir şekilde bekleyen tork sayesinde, hedefi şaşmadan doğru bir şekilde odak noktasına ulaşılır. Ayrıca, tam zamanlı manuel kilitleme özelliği bulunur, böylece AF modundan çıkmadan odak ayarlanabilir.

Super Spectra kaplama


Super Spectra kaplamalar, doğru renk dengesi sağlar ve kontrastı arttırır. Fotoğraf makinesinin sensöründe seken ışığın yol açtığı ortak bir sorun olan parlamayı ve gölgelenmeyi de azaltır.

Aksesuarlar


Bir lens siperliği ve yumuşak kılıf birlikte verilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 70-200mm f/2.8L USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.