Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Çok yönlü, taşınması kolay,18-55mm zoom lensi ve EOS M için EF-M yuvası. Fotoğraf ya da film için idealdir, etkileyici manzaralardan ve güzel portrelerden hızlı hareketlere kadar her ayrıntıyı yakalar.

Avantajlar

  • Çok yönlü 18-55mm zoom lensi – günlük kullanım için idealdir
  • EOS M ile birlikte kolayca taşınır
  • Filmlerde kusursuz sessiz STM odaklanma
  • Kusursuz filmler için dinamik IS
  • 4 kademeli Görüntü Sabitleyici ile son derece keskin fotoğraf çekimi
  • Fotoğraflarda Hızlı Otomatik Odak, tam zamanlı manuel kilitleme

Detaylı Özellikler

Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Çok yönlü 18-55mm zoom lensi – günlük kullanım için idealdir


Günlük kullanım için ideal olan yüksek kaliteli, standart zoom lensi bulunan EF-M 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM, etkileyici manzaralardan arka planı yumuşak bir şekilde bulandırılan güzel portrelere ve hızlı hareketlere kadar her ayrıntıyı yakalayan kullanışlı bir 18-55mm odak aralığına sahiptir.

EOS M ile birlikte kolayca taşınır


Gittiğiniz her yere kolayca taşınan bu lensin kompakt ve hafif gövdesi şık bir alüminyum alaşımdan üretilmiştir ve EOS M'ınıza uygun bir EF-M yuvası vardır.

Filmlerde kusursuz sessiz STM odaklanma


Movie Servo AF ile keskin odaklı ve yüksek kaliteli filmler kolayca çekilebilir. Dahili odak ve film modunda sessiz sürekli odaklanma için STM adım motoru teknolojisini kullandığından, daha az bulanık ve kusursuz filmler çekebilirsiniz.

Kusursuz filmler için dinamik IS


Elde veya hareketi takip ederek film çekerken kameranın sallanması sorun oluşturmaz. EF-M 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM film modundayken Dinamik Görüntü Sabitleyici kullanarak kayma hareketini ve sallanmayı önler ve böylece kusursuz bir çekim sağlar.

4 kademeli Görüntü Sabitleyici ile son derece keskin fotoğraf çekimi


EF-M 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM düşük ışık koşullarında elde çekim sırasında dahi son derece keskin fotoğraflar sağlar. Canon’un dört kademeli Görüntü Sabitleyici teknolojisi kamera sallantısını azaltır ve görüntü bulanıklığında fark edilir bir artış olmadan düşük ışıkta müthiş fotoğraflar çekebilmenizi sağlar.

Fotoğraflarda Hızlı Otomatik Odak, tam zamanlı manuel kilitleme


Fotoğraf çekimlerinde hızlı ve doğru netleme sağlayan hızlı ve yüksek hassasiyetli otomatik odaklama sistemi sayesinde, güzel fotoğraflarla her anı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. AF modundan çıkmadan odak ayarlanabilen tam zamanlı manuel kilitleme özelliğiyle dilediğiniz zaman kontrolü ele alın.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM Derecelendirmeler ve incelemeler

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.