DSLR Lensleri

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Yüksek hızlı aksiyon fotoğrafları ve filmleri için Nano USM teknolojisine sahip son derece çok yönlü zum lens.

EF-S 18-135mm geniş açılı zum lens ve çığır açan Nano USM Teknolojisi

Hem fotoğraflar hem de filmler için mükemmel, çok yönlü EF-S lens
Yeni Nano USM Teknolojisi sayesinde fotoğraf ve film çekiminde kaliteli bir performans sağlayan, her çantada mutlaka olması gereken bu lensin sunduğu üstün çeşitliliğin tadını çıkarın. EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM'nin hızı ve net odaklaması çarpıcı spontane çekimler sunarken, sessiz motoru film seslerinin odaklama gürültüsüyle bozulmasını önler.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, şu alanlar için harika bir lenstir:

 • Manzara

  Gün boyunca istediğiniz yerde panoramik fotoğraflar çekin. Yamaçlardan deniz manzarasına, kent simgelerinden şehir manzarasına kadar.

 • Portre

  Arkadaşlarınızın ve ailenizin yüzlerindeki ifadeleri yakalamak için bire bir. Düğünler, etkinlikler ve partiler için ideal.

 • Seyahat

  Seyahat fotoğrafçılığı yalnızca gezginlere yönelik değildir; siz de bu deneyimi yaşayın. Gezdiğiniz, tembellik yaptığınız ve plansız küçük molalar verdiğiniz anlarda değerli anılar biriktirebilirsiniz.

 • Doğa Sporları

  Aksiyonun tam ortasındaymış izlenimi yaratın. Mükemmel servis atışlarını, imkansız golleri ve sahada yapılan kutlamaları çekin.

Muhteşem fotoğraflar ve filmler için yüksek performanslı kompakt lens

Fotoğraf ve filmlerin kurtarıcısı EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lens, her çekime özel IS modlarıyla sabit sonuçlar elde etmenizi sağlar. Nano USM teknolojisi, film çekimi için net ve sessiz çalışan hızlı odaklama özelliği sunar.

Kompakt, hafif tasarımıyla seyahat için ideal olan lens, kaliteden ödün vermeden mükemmel renk ve kontrast üretimi sunar. UD ve küresel lens elemanları, hem filmler hem de fotoğraflar için geniş odak aralığı boyunca kromatik sapmayı azaltır.

Nano USM teknolojisi: net, hızlı ve sessiz

Hiçbir anı kaçırmayın

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensteki Nano USM teknolojisi, olağanüstü bir hızla nesnenize odaklanmanızı sağlar. Çok yönlü odak aralığıyla birlikte muhteşem manzaralar, harika portreler ve hızlı hareketler yakalamanıza olanak sağlar.

Canon Camera
Canon Camera

Profesyonel kalitede film çekmek artık çok kolay

Nano USM odaklama teknolojisi, nesneleri izlerken sunduğu olağanüstü netlikteki otomatik odaklama sayesinde doğal görünümlü filmler çekmenizi sağlar. Üstelik duyarlı manuel odak halkasını kullanarak istediğiniz zaman kontrolü ele alabilirsiniz.

Nano USM'nin içeriğini öğrenin

Nano USM ünitesi, esnek metal bir gövdeye, seramik voltaj elemanına ve sürücü ünitesine sahiptir. Voltajın seramik elemana uygulanması ve ayarlanması, sürücü ünitesinin yönünü ve hızını kontrol eder. Bunun sonucunda, hız kontrolü ve net odaklama sunan bir odaklama sistemi elde edilir.

Aksiyonun ortasında sabit durun

4 kademeli Optik Görüntü Sabitleyici ile keskin fotoğraflar çekmek artık çok kolay. Düşük ışık koşullarında ya da zumu kullanırken yüksek kaliteli sonuçlar için fotoğraf makinesinin sallanmasını önlerken özel Kaydırma Modu hareketli bir nesneyi takip ettiğinizde otomatik olarak devreye girer.

Dinamik Görüntü Sabitleyici, elde çekim sırasında, tam zumda ya da hareket halinde sabit çekim yapmanızı sağlar.

Canon Camera

Odak aralığında inanılmaz çeşitlilik

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, geniş odak aralığı sayesinde çok çeşitli nesneleri rahatlıkla yakalar. En kısa odak uzaklığında geniş manzara çekimleri yapabilirsiniz. Öte yandan, telefoto özellikleri ve yüksek hızlı otomatik odaklaması sayesinde aksiyona daha çok yaklaşabilirsiniz. 4 kademeli Optik Görüntü Sabitleyici, görüntülerinizin maksimum zumda, düşük ışıkta ya da video çekerken bile net ve sabit olmasını sağlar.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM ile ayrıntılara yaklaşın

Yeni PZ-E1 Güçlü Zum Adaptörüyle profesyonel kalitede film çekmek artık çok kolay

Yeni Güçlü Zum Adaptörü, EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensinin altındaki elektrik bağlantılarına kolayca bağlanarak zumun basit bir kolla (ya da uyumlu bir EOS fotoğraf makinesi gövdesiyle kullanıldığında Wi-Fi ile) çalıştırılmasını ve böylece profesyonel görünümlü filmler için sürekli net ve sorunsuz zum kontrolü sunmasını sağlar.

Hafif ve kullanımı kolay olan bu aksesuar, bulunduğunuz her yerde profesyonel kalitede filmler çekmek, aksiyonu takip etmek, belgesel tarzı çekimler yapmak ya da yaratıcı efekt yaratmak üzere zum uygulamak için idealdir.

Aksiyonun zirvesindeyken mesafenizi koruyun

PZ-E1 Güçlü Zum Adaptörünün takılmasıyla EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensin sunduğu çeşitlilik daha da artar ve zumu uzaktan kontrol edebilmenizi sağlar. 

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensinizle Güçlü Zum Adaptörünü uyumlu bir Wi-Fi EOS fotoğraf makinesiyle kullanın, akıllı cihazınız ve Canon Camera Connect App uygulaması aracılığıyla zumunuzu kablosuz olarak kontrol edin.**

İlgili Aksesuarlar

 • Lens Aksesuarı

  Lens Hood EW-73B

  Dağınık ışığın lense girmesini engelleyerek istenmeyen yansımaların fotoğraflarınızı etkilemesini önler.

 • Lens Aksesuarı

  Yumuşak Lens Kılıfı LP1116

  Protective soft case for selected EF lenses.
 • Lens Aksesuarı

  PL-C B 67mm Dairesel Polarize Filtre

  67 mm çaplı filtre dişine sahip lensler için polarize filtre.
 • Lens Aksesuarı

  67 mm Koruyucu Lens Filtresi

  Lenslerin ön elemanını kirden ve hasardan korur. 67 mm filtre dişli lenslere uygundur.
 • Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
  Derecelendirmeler ve incelemeler

  Bunları da beğenebilirsiniz…

  Lens uzmanlarımız tarafından EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM'ye alternatif olarak seçilen dört lens.

  1. * Tasarım değerlerini içeren Canon testi, fiili sürücü hızı fotoğraf makinesi modeline ve çekim koşullarına bağlı olarak değişir. Sonsuzdan minimum odak uzaklığına odaklanırken test edilmiştir.

   **Ayrıntılar için teknik özelliklere bakın.