Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Hero.jpg

EF-EOS M Yuva Adaptörü kullanılarak aynasız modeller de dahil olmak üzere APS-C EOS fotoğraf makineleriyle uyumlu hale getirilebilir *EOS 10D, EOS D60, EOS D30 fotoğraf makineleri hariç

EF-S 18-135mm geniş açılı zum lens ve çığır açan Nano USM Teknolojisi

Hem fotoğraflar hem de filmler için mükemmel, çok yönlü EF-S lens

Yeni Nano USM Teknolojisi sayesinde fotoğraf ve film çekiminde kaliteli bir performans sağlayan, her çantada mutlaka olması gereken bu lensin sunduğu üstün çeşitliliğin tadını çıkarın. EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM'nin hızı ve net odaklaması çarpıcı spontane çekimler sunarken, sessiz motoru film seslerinin odaklama gürültüsüyle bozulmasını önler.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, şu alanlar için harika bir lenstir:

Muhteşem fotoğraflar ve filmler için yüksek performanslı kompakt lens

Fotoğraf ve filmlerin kurtarıcısı EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lens, her çekime özel IS modlarıyla sabit sonuçlar elde etmenizi sağlar. Nano USM teknolojisi, film çekimi için net ve sessiz çalışan hızlı odaklama özelliği sunar.

Kompakt, hafif tasarımıyla seyahat için ideal olan lens, kaliteden ödün vermeden mükemmel renk ve kontrast üretimi sunar. UD ve küresel lens elemanları, hem filmler hem de fotoğraflar için geniş odak aralığı boyunca kromatik sapmayı azaltır.

Nano USM teknolojisi: net, hızlı ve sessiz

Hiçbir anı kaçırmayın

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensteki Nano USM teknolojisi, olağanüstü bir hızla nesnenize odaklanmanızı sağlar. Çok yönlü odak aralığıyla birlikte muhteşem manzaralar, harika portreler ve hızlı hareketler yakalamanıza olanak sağlar.

Never miss a moment
Professional quality movies made easy

Profesyonel kalitede film çekmek artık çok kolay

Nano USM odaklama teknolojisi, nesneleri izlerken sunduğu olağanüstü netlikteki otomatik odaklama sayesinde doğal görünümlü filmler çekmenizi sağlar. Üstelik duyarlı manuel odak halkasını kullanarak istediğiniz zaman kontrolü ele alabilirsiniz.

Nano USM'nin içeriğini öğrenin

Nano USM ünitesi, esnek metal bir gövdeye, seramik voltaj elemanına ve sürücü ünitesine sahiptir. Voltajın seramik elemana uygulanması ve ayarlanması, sürücü ünitesinin yönünü ve hızını kontrol eder. Bunun sonucunda, hız kontrolü ve net odaklama sunan bir odaklama sistemi elde edilir.

Aksiyonun ortasında sabit durun

4 kademeli Optik Görüntü Sabitleyici ile keskin fotoğraflar çekmek artık çok kolay. Düşük ışık koşullarında ya da zumu kullanırken yüksek kaliteli sonuçlar için fotoğraf makinesinin sallanmasını önlerken özel Kaydırma Modu hareketli bir nesneyi takip ettiğinizde otomatik olarak devreye girer.

Dinamik Görüntü Sabitleyici, elde çekim sırasında, tam zumda ya da hareket halinde sabit çekim yapmanızı sağlar.

Stay steady amongst the action

Odak aralığında inanılmaz çeşitlilik

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, geniş odak aralığı sayesinde çok çeşitli nesneleri rahatlıkla yakalar. En kısa odak uzaklığında geniş manzara çekimleri yapabilirsiniz. Öte yandan, telefoto özellikleri ve yüksek hızlı otomatik odaklaması sayesinde aksiyona daha çok yaklaşabilirsiniz. 4 kademeli Optik Görüntü Sabitleyici, görüntülerinizin maksimum zumda, düşük ışıkta ya da video çekerken bile net ve sabit olmasını sağlar.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM ile ayrıntılara yaklaşın

0%

  Yeni PZ-E1 Güçlü Zum Adaptörüyle profesyonel kalitede film çekmek artık çok kolay

  Yeni Güçlü Zum Adaptörü, EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensinin altındaki elektrik bağlantılarına kolayca bağlanarak zumun basit bir kolla (ya da uyumlu bir EOS fotoğraf makinesi gövdesiyle kullanıldığında Wi-Fi ile) çalıştırılmasını ve böylece profesyonel görünümlü filmler için sürekli net ve sorunsuz zum kontrolü sunmasını sağlar.

  Hafif ve kullanımı kolay olan bu aksesuar, bulunduğunuz her yerde profesyonel kalitede filmler çekmek, aksiyonu takip etmek, belgesel tarzı çekimler yapmak ya da yaratıcı efekt yaratmak üzere zum uygulamak için idealdir.

  lens

  lens

  Aksiyonun zirvesindeyken mesafenizi koruyun

  PZ-E1 Güçlü Zum Adaptörünün takılmasıyla EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensin sunduğu çeşitlilik daha da artar ve zumu uzaktan kontrol edebilmenizi sağlar. 

  EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM lensinizle Güçlü Zum Adaptörünü uyumlu bir Wi-Fi EOS fotoğraf makinesiyle kullanın, akıllı cihazınız ve Canon Camera Connect App uygulaması aracılığıyla zumunuzu kablosuz olarak kontrol edin.**

  Teknik Özellikler

  Aksesuarlar