EOS M Lensleri

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Bu hafif yuva adaptörüyle her türlü EF lensi kalite veya hız kaybı yaşamadan EOS M'nize takın.

Avantajlar

 • EOS M için küçük ve hafif EF-M yuva adaptörü

 • Tüm lenslerle uyumludur

 • Çıkarılabilir tripod yuvası

Detaylı Özellikler

 • Küçük ve hafif EF-M yuva adaptörü

  EOS M ile kullanılacak şekilde küçük ve hafif olan EF-EOS M Yuva Adaptörü'nü gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. EOS M üzerinde EF-M yuvasını kullanıp Canon'un EOS Sistemi lenslerinden birini takarak sizi yaratıcı özelliklerin dünyasına bağlar.

 • Tüm Canon EF ve EF-S lenslerle uyumludur

  EOS M sisteminizi genişletin ve yaratıcılığınızı keşfedin. EF-EOS M Yuva Adaptörü ile tüm Canon EF ve EF-S lensleri kullanabilirsiniz; istediğiniz çekimleri yapmak için mevcut lenslerinizi kullanın veya yeni lensler deneyin. Odak uzaklığı 8mm ile 800mm arasında olan çeşitli sabit odaklı ve zoom lenslerden birini kullanarak, etkileyici manzaralardan telefoto özelliğiyle vahşi hayat fotoğraflarına kadar dilediğinizi çekebilirsiniz. Günlük hayatın gizli detaylarını yakında çekmenize olanak veren Macro ya da eşsiz fotoğraf efektleri oluşturmanıza olanak veren Balık Gözü gibi uzman lensleri de deneyebilirsiniz.

 • Çıkarılabilir tripod yuvası

  Fotoğraf çekerken mükemmel kamera dengesi sağlamak ve daha az bulanık görüntüler elde etmek için, EF-EOS M Yuva Adaptörü'nde ağır lensleri bir tripod üzerinde kullanmanıza olanak veren çıkarılabilir bir tripod yuvası bulunur.

Canon Mount Adapter EF-EOS M
Derecelendirmeler ve incelemeler