L-series EF lenses

RF Lensler

Optik mükemmellik için tasarlanan yeni nesil EOS R Sistemi lens serisini keşfedin.

Yeni çağa uygun lensler

RF lensler, EOS R fotoğraf makinesi için optimize edilmiş performans ile daha yüksek kalite ve hız sunar. Eşsiz özelliklere sahip bu hızlı ve parlak lensler, sezgisel kontrolde sizi yeni seviyelere taşır.

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Hybrid IS destekli, son derece çok yönlü ve hafif bu 35 mm f/1,8 makro lens ile esnek ve pratik çekimin keyfini çıkarın ve dünyanızı daha yakından bir bakışla keşfedin.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 35mm F1.8 MACRO IS STM lifestyle
RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM

Olağanüstü sonuçlar ve odağın dışında kalan alanlarda muhteşem vurgular elde etmenizi sağlayan bu L serisi hızlı ve parlak 50 mm lens ile portrelerinizi bir üst boyuta taşıyın.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 50mm F1.2L USM sample
RF 24-105mm F4L IS USM

RF 24-105mm F4L IS USM

Film çekimleri ve seyahat sırasında kullanım için ideal olan bu L serisi hafif 24-105 mm f/4 zum, etkileyici çok yönlülük ve 5 kademeli görüntü sabitleme özelliği ile geniş bir zum aralığı sağlar.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 24-105mm F4L IS USM sample
RF 28-70mm F2L USM

RF 28-70mm F2L USM

Devrim yaratan görüntü kalitesi sunan ve sabit f/2 diyafram açıklığı sayesinde düşük ışıkta inanılmaz bir hıza sahip olan bu olağanüstü L serisi 28-70 mm f/2 zum, optik standartları yeniden belirler.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 28-70mm F2L USM lifestyle

RF lensleriyle ilgili gelişmeleri öğrenin

Yeni çekim olanakları yaratmak için EOS R Sistemini geliştiriyoruz. 2019 lansmanı için şu an geliştirilmekte olan altı adet tam kare RF lensini keşfedin.

Daha Fazlasını Keşfedin

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens

EOS R Sistemini keşfedin

Otuz yıldan uzun süredir kesintisiz devam eden EOS yeniliğine dayanarak oluşturulan EOS R Sistemi, daha çok yaratıcı fırsat ve her anı yakalamak için daha fazla sezgisel yöntem sunan öncü bir lens yuvası etrafında geliştirilmiştir.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Discover Canon EOS R

Profesyonellerin ellerindeEOS R, pek çok profesyonel fotoğrafçı ve film yapımcısı tarafından anında beğenildi. Bu fotoğraf makinesinin tüm özelliklerini sınayarak asla mümkün olmadığını düşündükleri görüntüleri ve filmleri nasıl elde ettiklerini keşfedin.

Tüm makaleleri görüntüleyin

Bunlar da ilginizi çekebilir: