L-series EF lenses

RF Lensler

Canon EOS R ile uyumlu lens serisini ve bu lenslerin eşsiz özelliklerini keşfedin.

Yeni çağa uygun lensler

RF lensler, EOS R fotoğraf makinesi için optimize edilmiş performans ile daha yüksek kalite ve hız sunar. Eşsiz özelliklere sahip bu hızlı ve parlak lensler, sezgisel kontrolde sizi yeni seviyelere taşır.

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

Hybrid IS destekli, son derece çok yönlü ve hafif bu 35 mm f/1,8 makro lens ile esnek ve pratik çekimin keyfini çıkarın ve dünyanızı daha yakından bir bakışla keşfedin.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 35mm f/1.8 IS Macro STM lifestyle
RF 50mm f/1.2L USM

RF 50mm f/1.2L USM

Olağanüstü sonuçlar ve odağın dışında kalan alanlarda muhteşem vurgular elde etmenizi sağlayan bu L serisi hızlı ve parlak 50 mm lens ile portrelerinizi bir üst boyuta taşıyın.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 50mm f/1.2L USM sample
RF 24-105mm f/4L IS USM

RF 24-105mm f/4L IS USM

Film çekimleri ve seyahat sırasında kullanım için ideal olan bu L serisi hafif 24-105 mm f/4 zum, etkileyici çok yönlülük ve 5 kademeli görüntü sabitleme özelliği ile geniş bir zum aralığı sağlar.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 24-105mm f/4L IS USM sample
RF 28-70mm f/2L USM

RF 28-70mm f/2L USM

Devrim yaratan görüntü kalitesi sunan ve sabit f/2 diyafram açıklığı sayesinde düşük ışıkta inanılmaz bir hıza sahip olan bu olağanüstü L serisi 28-70 mm f/2 zum, optik standartları yeniden belirler.

Daha fazlasını keşfedin

EOS R Lens RF 28-70mm f/2L USM lifestyle

EOS R Sistemini keşfedin

Otuz yıldan uzun süredir kesintisiz devam eden EOS yeniliğine dayanarak oluşturulan EOS R Sistemi, daha çok yaratıcı fırsat ve her anı yakalamak için daha fazla sezgisel yöntem sunan öncü bir lens yuvası etrafında geliştirilmiştir.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Discover Canon EOS R

Profesyonellerin ellerindeEOS R, pek çok profesyonel fotoğrafçı ve film yapımcısı tarafından anında beğenildi. Bu fotoğraf makinesinin tüm özelliklerini sınayarak asla mümkün olmadığını düşündükleri görüntüleri ve filmleri nasıl elde ettiklerini keşfedin.

Tüm makaleleri görüntüleyin

Bunlar da ilginizi çekebilir: