EOS R Lensleri

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM

Canon'un en hızlı ultra geniş açılı zumu ve üçlü temel profesyonel lens grubunun parçası olan bu lens; Nano USM motor, 5 kademeli görüntü sabitleme ve muhteşem netlik için 3 Küresel olmayan eleman ve 2 UD elemanı sunar.

Rekabetin ruhunu yakalama

Arkanıza yaslanın ve ödüllü reklamcı ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Matthew Joseph'in EOS R ve RF 15-35mm zum kullanarak elit bir kürek çekme ekibinin hazırlık ve antrenman çalışmalarını nasıl çektiğini gösteren filmi izleyin.

Şunlar için ideal bir lenstir:

 • TÜR

  Yaratıcı aksiyon

  Lensin ultra geniş 15-35 mm görüş alanını kullanarak renk ve kontrast açısından zengin ekstra ayrıntıları ve etkiyi kaçırmayın. Ayrıca aksiyonu daha dinamik bir şekilde çekmenin yeni bir yolunu keşfedin.

 • TÜR

  Manzaralar ve mimari

  Yere biraz daha yaklaşarak yepyeni açıları keşfedin. Işık seviyeleri düştüğünde bile, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak ayrıntıları kaçırmayın.

 • TÜR

  Seyahat ve röportaj

  Kompakt boyutu, olağanüstü L serisi yapı kalitesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığı sayesinde bu lensin durum ne olursa olsun hikayenizi ayrıntılı ve net bir şekilde anlatacağından emin olabilirsiniz

Hızlı ve geniş

Dinamik 15-35 mm odak uzaklığı ve gelişmiş 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğine sahip bu hızlı ve net f/2,8 zum sayesinde yeni ve yaratıcı açılar yakalayın

Canon Camera

Olağanüstü optik kalite

Küresel olmayan üç eleman, iki UD lens elemanı, gelişmiş optik kaplamalar ve 9 yapraklı diyafram açıklığı sayesinde fotoğrafçılık standartlarınızı daha yükseğe taşıyın

Canon Camera

Hızlı ve hassas

Olağanüstü akıcılıkla hızlı ve sessiz otomatik odaklama sağlayan Nano USM motor sayesinde hızlı ve hassas odaklamanın keyfini çıkarın

Canon Camera

L serisi yapı kalitesi

Su damlalarına ve toza karşı koruma sağlamak amacıyla hem ön hem arka elemanlarda bulunan hava koşullarına karşı koruma ve florin kaplamaya sahip L serisi kaliteyle tüm koşullarda kendinizden emin şekilde çekim yapın

Canon Camera

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin

EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.

Teknik Özellikler

 • F2,8

  Düşük ışık performansı ve sığ alan derinliği için

 • Görüntü Sabitleyici

  Titremesiz görüntüler için 5 kademeli sabitleme

 • Küresel olmayan ve UD

  Olağanüstü netlikte görüntüler için

 • Nano USM motor

  Sorunsuz, hızlı ve sessiz kullanım için

 • Alt dalga boyu yapılı kaplama

  Parlama ve gölgelenmeyi en aza indirmek için

 • Lens Kontrol Halkası

  ISO, diyafram açıklığı ve enstantane üzerinde ek kontrol için

Kutunun içeriği

 • RF 15-35MM F2.8L USM

 • Lens Siperliği EW-88F

 • Lens kılıfı LP1222

 • Lens Kapağı

 • E-82 II lens kapağı

Bir Canon EOS R fotoğraf makinesi ve Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lens tutan eller.

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Profesyonellerin ellerinde...

Canon'un olağanüstü yenilik ve görüntü kalitesindeki ününü nasıl kazandığını keşfedin ve dünyanın dört bir yanındaki profesyonellerin keyfini çıkardığı fotoğraf makineleri ve lensler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Geniş açılı lensler

Sokak fotoğrafçılığı ve manzaraları yakalamak için ideal Canon geniş açılı lensler, kadraja daha çok nesne dahil edebilmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Geniş açılı lens serimizi keşfedin.

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM
Derecelendirmeler ve incelemeler

İlgili ürünler

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.