RF ve RF-S lensler

Sahip olduğu üstün optik teknoloji ve tasarım sayesinde RF ve RF-S lensleri daha yüksek kalite, hız ve kullanım sunar. Daha gelişmiş video özellikleriyle geleceğe yönelik tasarlanan seri, kontrol halkası ve daha kompakt boyutuyla daha kolay bir kullanıma sahiptir.

Mükemmel Canon lensini bulmanıza yardımcı olalım

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

RF ve RF-S lens serisi

Daha da yüksek optik netlik seviyelerine sahip hızlı RF ve RF-S lensler, EOS R Sistemiyle standart olarak sunulur.

39 Ürünler

  39 Ürünler

  Uygulanan Filtreler

  12 / 39 sonuç

  Lens uyumluluk kılavuzu

  Farklı Canon fotoğraf makinesi lens türleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve bunların fotoğraf makinenize uyup uymayacağını nasıl anlayacağınızı öğrenin.

  EOS R Fotoğraf Makinesi Sistemi

  Akıllı AF teknolojimizin ve muhteşem RF lens serimizin yer aldığı ödüllü EOS R Sistemi, fotoğraf ve video çekimine oldukça sezgisel bir yaklaşım getirir ve size kusursuzca uyum sağlayarak konunuza ve çalışmanıza odaklanmanıza olanak tanır.

  EOS R BK FSL
  İşiniz için EOS R Sisteminin gücünden yararlanın

  İşiniz için EOS R Sisteminin gücünden yararlanın

  Aynasız fotoğraf makinesi sistemimizin birden fazla sektör genelinde sorunsuz entegrasyonlarla iş potansiyelinizi artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

  Menzilinizi artırın

  Canon uzatıcılar (tele dönüştürücü olarak da bilinir) lensinizin etkin odak uzaklığını artırır. Lensiniz için doğru uzatıcıyı seçin ve tele dönüştürücüleri neden ve nasıl kullanabileceğinizi öğrenin.

  Uyumluluk:
  RF 600mm F11 IS STM, RF 800mm F11 IS STM, RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

  RF uzatıcılar
  Canon Club

  Canon Club'a Katılın

  Tutkunuzun peşinden gitmeye devam edin ve ekstra destek, ilham kaynakları, avantajlar ve daha fazlasına sahip olma şansını kaçırmayın.