CANON SENİ VIDEOGRAPHER YAPIYOR!

Full-frame aynasız fotoğraf makinesi EOS R ile profesyonellerin dikkatini üzerine çeken Canon, EOS R serisi için gerçekleştirdiği yeni kampanyasıyla yükselen trend profesyonel video içerik üreticiliği için sektördeki videographer sayısını arttıracak önemli bir adıma imza atıyor.

1 Ekim 2019 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Canon Eurasia garantili satın alınan her bir EOS R sahibi, Görüntü Yönetmeni Burak Günaydın tarafından verilecek 3.000 TL değerindeki teorik ve uygulamalı video eğitimiyle video konusunda adeta bir profesyonele dönüşerek “Videographer Uzmanlık Sertifikası”na sahip olacak.

Kampanya katılım koşulları ve detayları aşağıdaki gibidir:

- Kampanyaya katılım 1 Ekim 2019 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında satın alınan Canon Eurasia garantili EOS R ürünleri için geçerlidir.
- Katılım için satın alınan ürünün faturası ve garanti kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.
- İbraz için gerekli belgelerin taranmış görüntülerinin; ad-soyad ve iletişim bilgileri ile birlikte cdm@canon.com.tr adresine kampanya süresi içerisinde e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir.
- Eğitimler, 4 gün boyunca Görüntü Yönetmeni Burak Günaydın tarafından verilecektir.
- Eğitim yeri; Canon Deneyim Merkezi, İstanbul Sirkeci’dir. Şehir içi veya şehir dışı tüm katılımcıların ulaşım masrafları katılımcıların kendisi tarafından karşılanacaktır.
- Eğitim programı belirlendiğinde, katılıma hak kazanan kişilere eğitim programı bilgilendirmesi e-mail üzerinden sağlanacaktır.
- Eğitimin kapsamı ve program başlıkları aşağıdaki gibidir:
        o 1. Gün : EOS R Özellikleri & Aksesuarlar
        o 2. Gün : Estetik & Işık Tekniği & Pre-Production
        o 3. Gün : Çekim
        o 4. Gün : Post-Production
- 4 günlük eğitime eksiksiz katılım sonrası tüm katılımcılara “Videographer Uzmanlık Sertifikası” verilecektir.