MAXIFY iB4150

Üretkenlik, performans ve güvenilirlik sunmak için üretildi. Küçük ofisler için ideal olan 24 ipm siyah beyaz ve 15,5 ipm renkli baskı düzeyinde yüksek baskı hızı, 2500 sayfaya kadar verimlilik, düşük çalıştırma maliyetleri ve Wi-Fi.

iB4050_Detail

Avantajlar

 • 24 ipm siyah beyaz, 15,5 ipm renkli baskı düzeyinde yüksek baskı hızı
 • Wi-Fi ve LAN bağlantısı
 • Popüler bulut hizmetlerinden baskı alın
 • Yüksek mürekkep verimlilikleri: 2500 siyah beyaz/1500 renkli sayfa
 • Üretkenlik sağlayan 500 yapraklık kapasite

Detaylı Özellikler

Canon MAXIFY iB4150 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Çok çalışan ofisler için yüksek performanslı yazıcı


Her küçük ofisin vazgeçilmezi olan hızı, kapasiteyi ve ekonomiyi sunan mürekkep püskürtmeli renkli yazıcı. 500 yapraklık yüksek kapasiteli kağıt kasetine sahip Canon MAXIFY iB4150, keçeli kaleme ve sürtünmeye dayanıklı DRHD mürekkepleriyle parlak renklere ve canlı metinlere sahip olağanüstü baskılar üretir. Canon MAXIFY iB4150, 24 ipm siyah beyaz ve 15,5 ipm renkli A4 baskı düzeyinde ultra yüksek baskı hızına ve yalnızca 6 saniyelik ilk baskı çıkış süresine (FPOT) sahiptir.

Olağanüstü ekonomi


Düşük güç tüketiminden yüksek verimliliğe sahip mürekkep kartuşlarına ve ayrı ayrı değiştirilebilen renkli kartuşlara, Canon MAXIFY iB4150 çalıştırma maliyetlerini azaltmak için tasarlandı. ISO standartlarında 2500 sayfa verimliliğe sahip siyah kartuşlar ve 1500 sayfa verimliliğe sahip renkli kartuşlar, ofisinizin kartuşları sürekli olarak değiştirmeden çalışmasını sağlar. Ayrıca 4 renkli çoklu paket seçeneği, baskı işlemlerini daha da uygun maliyetli hale getirir.

Ofiste çok yönlü baskı işlevi


Canon MAXIFY iB4150, üretken olmayı ve işleri tamamlamayı kolaylaştırır. Çift taraflı baskı işlevi ve düz A4 kağıttan etiketler, zarflar ve fotoğraf kağıtlarına kadar çok çeşitli kağıt boyutları ve tiplerine verilen destek, ofiste en çok yapılan baskı işlerini kolaylaştırır. Kullanımı kolay özelliklerle donatılan Canon MAXIFY iB4150, ofis kullanımında en çok ihtiyacınız olan baskı seçeneklerini sunmak için geliştirildi.

Bulutta veya mobil cihazda


Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ve Canon PRINT uygulaması desteği, mobil cihazlardan baskı almayı kolay hale getirir. Ayrıca Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote ve OneDrive gibi popüler bulut hizmetlerinden baskı alabilirsiniz. Akıllı cihaz kullanıcıları, dahili Erişim Noktası modu sayesinde Wi-Fi ağı olmadan yazıcıya bağlanabilir.

Kolay yönetim ve izleme


Canon MAXIFY iB4150, küçük ofis ortamları için inanılmaz baskı kalitesi ve daha fazla üretkenlik sunmakla kalmaz, aynı zamanda yönetim, bakım ve kontrolü kolaylaştıran gelişmiş yönetici özellikleri de sağlar. Sunulan diğer seçeneklerle sistem yöneticileri yazıcıyı hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilir ve işlemleri kısıtlayabilir.

SNMP ağ entegrasyonu


Canon MAXIFY iB4150'nin Basit Ağ Yönetimi Protokolü (SNMP) uyumluluğu, yazıcıyı mevcut ofis ağına entegre etmeyi kolaylaştırır. SNMP; mürekkep seviyeleri, hata durumu ve sayfa sayısı dahil olmak üzere birçok bakım ve izleme işlevi sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon MAXIFY iB4150, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Quick 1st Print

6 saniyede ilk baskı

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Auto 2-sided Print

Otomatik çift taraflı baskı

500 Sheet Capacity

Verimli kağıt kullanımı

MAXIFY Cloud Link

Bulut hizmetleri üzerinden baskı

Smartphone and Tablet print

Canon PRINT uygulaması

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

High Page Yield

Verimli XL mürekkepler

 • MAXIFY iB4150
 • Güç kablosu
 • Mürekkep kartuşu kurulumu
 • Windows için kurulum CD'si (Mac sürücüleri çevrimiçi olarak mevcuttur)
 • Kılavuzlar
 • Faks/telefon hattı kablosu

MAXIFY iB4150 Derecelendirmeler ve incelemeler