Canon MAXIFY MB2750 serisi

MAXIFY MB2750 serisi

Ev - ofisler için mürekkep püskürtmeli renkli Hepsi Bir Arada. Mobil baskı ve bulut entegrasyonu işlevlerine sahip Canon MAXIFY MB2750 Serisi, 500 yapraklık kağıt kapasitesi ve 24 ipm siyah beyaz baskı düzeyindeki yüksek baskı hızıyla üretkenliği en üst düzeye taşır.

MAXIFY MB2750

Avantajlar

 • Gerçek üretkenlik: 24 ipm siyah beyaz, 15,5 ipm renkli baskı
 • Baskı ve tarama için Wi-Fi ve LAN bağlantısı
 • Bulut hizmetlerinden baskı alın ve buluta tarama yapın
 • 1200 sayfa siyah beyaz ve 900 sayfa renkli baskı düzeyinde mürekkep verimlilikleri
 • 500 yapraklık yüksek kapasite ve 50 yapraklık ADF

Detaylı Özellikler

Canon MAXIFY MB2750 serisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Üretkenlik isteyen ev - ofisler için


Ev - ofisler için tasarlanan tam özellikli yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks. 500 yapraklık büyük kağıt kasetine ve 50 yapraklık otomatik belge besleyiciye sahip Canon MAXIFY MB2750 Serisi, keçeli kaleme ve sürtünmeye dayanıklı DRHD mürekkepleriyle koyu siyahlara, parlak renklere ve canlı metinlere sahip olağanüstü baskılar üretir. Üstelik bu kalite için hızdan ödün verilmez: 24 ipm siyah beyaz ve 15,5 ipm renkli baskı düzeyinde ultra hızlı A4 baskılar alabilirsiniz. İlk baskı hızı (FPOT) ise yalnızca 6 saniyedir.

Çalıştırma maliyetlerini en düşük düzeyde tutun


Yalnızca 0,2 kWh (TEC) değerindeki düşük enerji tüketiminden ayrı ayrı değiştirilebilen renkli kartuşlara, ekonomi bu serinin en yüksek önceliklerindendir. Siyah kartuşlar ISO standartlarında 1200 sayfa, renkli kartuşlarsa 900 sayfa verimlilik sağlar. Tam yedek mürekkep seti içeren opsiyonel 4 renkli çoklu paket, daha fazla değer sunar.

Üretkenlik için tasarlandı


Çift taraflı baskı işlevi ve düz A4 kağıttan etiketler, zarflar, fotoğraf kağıtları ve hatta çift taraflı kimlik fotokopisine kadar çok çeşitli kağıt boyutları ve tiplerine verilen destek, ofiste en çok yapılan baskı işlerini kolaylaştırır. Çok hassas 7,5 cm (3 inç) TFT renkli dokunmatik ekran ve geliştirilmiş arabirim sayesinde baskı, fotokopi, tarama veya faks işlevlerine birkaç dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Mobile hazır, buluta hazır, çalışmaya hazır


Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ve Canon PRINT uygulaması desteği, mobil cihazlardan baskı almayı ve tarama yapmayı kolay hale getirir. Buluttan baskı alabilir ve bulut hizmetlerine belge tarayıp kaydedebilirsiniz. Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ve Concur gibi hizmetler desteklenir. Akıllı cihaz kullanıcıları, dahili Erişim Noktası modu sayesinde Wi-Fi ağı olmadan yazıcıya bağlanabilir.

Kapsamlı izleme ve bakım özelliği


IP adresi filtreleme kısıtlı erişim seçenekleri sunarak yalnızca belirli sayıda kullanıcıya izin verir. SMTP e-posta desteği e-postaya tarama yapmayı güvenli hale getirir. Sunulan diğer seçeneklerle sistem yöneticileri yazıcıyı hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilir ve USB'ye tarama gibi belirli işlemleri kısıtlayabilir.

Ağ entegrasyonu


BT yöneticileri ve sistem yöneticileri, Canon MAXIFY MB2750 Serisinin cihaz yönetimini ve mevcut ofis ağlarına entegrasyonu kolaylaştıran Basit Ağ Yönetimi Protokolü (SNMP) uyumluluğunu çok sevecek. SNMP; mürekkep seviyeleri, hata durumu ve sayfa sayısı dahil olmak üzere birçok bakım ve izleme işlevi sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon MAXIFY MB2750 serisi, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Quick 1st Print

6 saniyede ilk baskı

50-sheet ADF

Otomatik çok sayfalı fotokopi

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

500 Sheet Capacity

Verimli kağıt kullanımı

Touch Screen

Kullanımı kolay 7,5 cm (3 inç) dokunmatik ekran

Scan to Cloud

Belgeleri bulut hizmetlerine yükler*

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

High Page Yield

Verimli XL mürekkepler

 • MAXIFY MB2750 Serisi
 • Güç kablosu
 • Mürekkep kartuşu kurulumu
 • Windows için kurulum CD'si (Mac sürücüleri çevrimiçi olarak mevcuttur)
 • Kılavuzlar
 • Faks/telefon hattı kablosu

MAXIFY MB2750 serisi Derecelendirmeler ve incelemeler

Bu serideki modeller*

MAXIFY MB2750
MAXIFY MB2755
* bazı modeller yalnızca belirli mağazalarda mevcuttur.