Canon MAXIFY MB5150 serisi

MAXIFY MB5150 serisi

Mobil cihazları ve bulut hizmetlerini destekleyen, ağa kolayca entegre edilebilen, 24 ipm siyah beyaz baskı hızına sahip yüksek performanslı ve çok işlevli mürekkep püskürtmeli renkli yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks.

MAXIFY MB5150

Avantajlar

 • 24 ipm siyah beyaz, 15,5 ipm renkli baskı hızlarıyla yüksek hızda üretkenlik
 • Akıllı telefonlar ve tabletler için kablosuz baskı özelliği
 • Bulut bağlantısı: Buluta veya e-postaya tarama
 • Yüksek mürekkep verimlilikleri: 2500 siyah beyaz/1500 renkli sayfa
 • 250 yapraklık yüksek kapasite ve 50 yapraklık D-ADF

Detaylı Özellikler

Canon MAXIFY MB5150 serisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Küçük ofislerde yüksek üretkenlik


Harika siyah beyaz ve renkli baskı kalitesine ekonomik bir şekilde sahip olmak isteyen küçük ofisler için tasarlanan tam özellikli yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks. Keçeli kaleme ve sürtünmeye dayanıklı DRHD Pigmentli mürekkepler koyu siyahlar, derin renkler ve canlı metinler üretir. Ultra yüksek 24 ipm siyah beyaz ve 15,5 ipm renkli A4 baskı hızına sahip Canon MAXIFY MB5150 Serisi, yalnızca 6 saniyelik ilk baskı çıkış süresi (FPOT) ve tek geçişli, iki taraflı tarama işlevi sayesinde tarama işlemlerini hiç olmadığı kadar hızlı yapmanıza olanak tanır.

Üstün baskı ekonomisi


Yalnızca 0,2 kWh (TEC) değerindeki düşük enerji tüketiminden ayrı ayrı değiştirilebilen renkli kartuşlara, ekonomi bu serinin en yüksek önceliklerindendir. ISO standartlarında 2500 sayfa verimliliğe sahip siyah kartuşlar ve 1500 sayfa verimliliğe sahip renkli kartuşlar, ofisinizdeki çalışmaların daha az kesintiye uğramasını sağlar. Opsiyonel 4 renkli çoklu paket, baskı işlemlerini daha da uygun maliyetli hale getirir.

Daha fazla üretkenlik ve kullanım kolaylığı


Canon MAXIFY MB5150 Serisinin 8,8 cm (3,5 inç) büyüklüğündeki TFT renkli dokunmatik ekranı ve geliştirilmiş kullanıcı arabirimi; baskı, fotokopi, tarama veya faks işlemlerini kolayca yapmanızı sağlar. 250 yapraklık yüksek kapasiteli besleyici ve 50 yapraklık otomatik belge besleyiciye ek olarak, yazıcının çift taraflı baskı işlevi ve düz A4 kağıttan etiketler, zarflar, fotoğraf kağıtları ve hatta çift taraflı kimlik fotokopisine kadar çok çeşitli kağıt boyutları ve tiplerine verdiği destek, ofiste en çok yapılan baskı işlerini kolaylaştırır.

Mobile hazır, buluta hazır, çalışmaya hazır


Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria ve Canon PRINT uygulaması desteği, mobil cihazlardan baskı almayı ve tarama yapmayı kolay hale getirir. Buluttan baskı alabilir, hatta Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive ve Concur gibi popüler bulut hizmetlerine belge tarayıp kaydedebilirsiniz. Mobil cihaz kullanıcıları, Erişim Noktası modu sayesinde Wi-Fi ağı olmadan yazıcıya bağlanabilir.

Kapsamlı izleme ve bakım özellikleri


IP adresi filtreleme sayesinde yalnızca belirli sayıda kullanıcıya erişim verilir. SMTP e-posta desteği e-postaya taramayı güvenli hale getirir. Sistem yöneticileri yazıcıyı hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilir ve USB'ye tarama gibi belirli işlemleri kısıtlayabilir.

Kolay ağ entegrasyonu


Basit Ağ Yönetimi Protokolü (SNMP) uyumluluğu, yazıcıyı mevcut ofis ağına entegre etmeyi kolaylaştırır. SNMP standardı; mürekkep seviyeleri, hata durumu ve sayfa sayısı dahil olmak üzere birçok bakım ve izleme işlevi sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon MAXIFY MB5150 serisi, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Quick 1st Print

6 saniyede ilk baskı

Single Pass 2-sided Scan

Belgenin her iki tarafını da tarar

50-sheet 2-sided ADF

Otomatik çok sayfalı fotokopi

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

250 Sheet Capacity

Verimli kağıt kullanımı

Touch Screen

Kullanımı kolay 8,8 cm (3,5 inç) dokunmatik ekran

Scan to Cloud

Belgeleri bulut hizmetlerine yükler

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

 • MAXIFY MB5150 Serisi
 • Güç kablosu
 • Mürekkep kartuşu kurulumu
 • Windows için kurulum CD'si (Mac sürücüleri çevrimiçi olarak mevcuttur)
 • Kılavuzlar
 • Faks/telefon hattı kablosu

MAXIFY MB5150 serisi Derecelendirmeler ve incelemeler

Bu serideki modeller*

MAXIFY MB5150
MAXIFY MB5155
* bazı modeller yalnızca belirli mağazalarda mevcuttur.