Canon Everyday Use Glossy GP-501

Everyday Use Glossy GP-501

Günlük fotoğrafları ve yeniden baskıları fotoğraf stüdyosu kalitesinde basmak için parlak fotoğraf kağıdı. "Günlük Kullanım" amaçlı fotoğraf kağıdı, tatil fotoğraflarınızı evinizde parlak yüzeyli olarak basmak için ekonomik bir yol sağlar.

Avantajlar

  • Parlak kaplama
  • Gündelik fotoğraf baskıları için mükemmel
  • Canon ChromaLife100+ mürekkepler için mükemmel seçenek

Detaylı Özellikler

Canon Everyday Use Glossy GP-501 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Tatil resimleri


Tatil anılarınızı yazdırmak istediğinizde, fotoğraf stüdyolarındaki baskılara kafa tutacak bir baskıya ihtiyacınız var demektir ve böyle bir durumda, Parlak Fotoğraf Kağıdı "Günlük Kullanım" doğru seçenektir.

Anında kuruyan fotoğraflar


Orijinal Canon fotoğraf kağıtlarında, fazla mürekkebin kağıt yüzeyinde kalmasını önlemek için mürekkebi hızlı bir şekilde yüzeyin derinliğine çeken mikro gözenekli bir kaplama bulunur. Sonuç: anında kuruyan fotoğraf baskıları.

Mükemmel parlaklık


Canon parlak kağıtları, mürekkebi diğer kağıtlara göre üstteki parlak yüzeyin daha derinine hapseder. Bu sayede, ‘parlak’ bir yüzey her zaman parlaktır.

Ömür boyu sizinle kalacak fotoğraflar


Parlak Fotoğraf Kağıdı “Günlük Kullanım”, Canon ChromaLife100+ mürekkepleri için mükemmel bir seçenektir. Canon’un FINE baskı kafalarıyla birlikte kullanıldığında, mürekkepler ve Canon orijinal fotoğraf kağıdı, fotoğrafları gazlardan ve ışıktan koruyarak, o değerli anıların gelecek nesiller için korunmasını sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Everyday Use Glossy GP-501, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

200-gsm

Metrekare başına gram cinsinde ağırlık

0.21-mm

Milimetre cinsinden kalınlık

Fotoğraf Yazılımı

Yaratıcı yazdırma yollarına ilham veren yazılımlar kullanarak anılarınızı yeniden canlandırın.

Daha fazla bilgi alın