PIXMA Fotoğraf Kağıdı

Galerinizde sergilemek için kullanacağınız profesyonel kalitede stüdyo baskıları alırken veya yaratıcı etkinliklerle çocuklarınızı eğlendirirken kullanmak üzere ihtiyacınız olan doğru Canon fotoğraf kağıdını bulun. A2, A3+, A3, A4 ve kartpostal boyutlarında yüksek kaliteli parlak, yarı parlak, mat ve lustre fotoğraf kağıtlarımız mevcuttur.

Sanat galerisi kalitesinde

Profesyoneller ve fotoğraf tutkunları düşünülerek üretilen bu birinci kalite kağıtlar her baskıda galeri kalitesinde sonuçlar sunar. Parlak, lustre ve mat kağıt seçenekleriyle yaratıcı fikirlerinize uygun kağıda sahip olun.

Evinizde fotoğraf baskısı

PIXMA yazıcınızın potansiyelini ortaya çıkarın ve evinizde hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde fotoğraf baskısı deneyimi yaşayın. Canlı renklere sahip tatil veya aile fotoğraflarınıza en uygun parlak, yarı parlak veya mat kağıdı seçin.

Yaratıcı projeler

Fotoğraf çıkartmaları, Tişört baskısı ve iş sunumu kağıtlarından, tebrik kartları, takvimler ve kağıtla yapılan 3D el işlerine kadar Canon’un yaratıcı ortamı yaratıcılığınızı yeni yönlere kaydırıyor.

Fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın

My Image Garden ile PIXMA yazıcınızın tüm potansiyelinden faydalanın. Bu kullanımı kolay yazılım, fotoğraf baskısı sürecini basitleştirirken size yaratıcı fikirler sunuyor. Fotoğraf kolajları, kartpostallar ve takvimler yaratıp basabilir veya fotoğraflarınızı baskıya hazır yaratıcı düzenlerde otomatik olarak birleştirebilirsiniz.

My Image Garden uyumlu yazıcılar, CREATIVE PARK PREMIUM'un özel çevrimiçi içeriğiyle size daha fazla ilham sunuyor.

Sarf malzemeleri bulucu

Sarf malzemeleri bulucusuyla PIXMA yazıcınız için doğru mürekkep kartuşunu ve kağıdı bulun. Orijinal Canon sarf malzemeleriyle yüksek kaliteli ve dayanıklı fotoğraflar veya profesyonel görünümlü belgeler oluşturun.

  • Canon
  • Yazıcılar
  • A4, A3, A3+, A2 fotoğraf kağıdı - Parlak ve mat fotoğraf kağıdı