Canon Pro Luster LU-101

Pro Luster LU-101

Evinizde yaratabileceğiniz geleneksel bir fotoğraf stüdyosu görünümü için parlak dokulu profesyonel bir fotoğraf kağıdı olan Pro Luster Fotoğraf Kağıdı ile canlı renkler ve muhteşem siyah beyaz fotoğraf baskısı elde edin.

Avantajlar

  • Pürüzsüz parlak yüzey
  • Olağanüstü renk üretimi
  • Eşit tonda siyah beyaz baskılar
  • Solmaya karşı mükemmel direnç
  • PIXMA Pro yazıcılar için mükemmel seçenek

Detaylı Özellikler

Canon Pro Luster LU-101 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Profesyoneller


Bu parlak, saten, mürekkep püskürtmeli fotoğraf kağıdı, karanlık odalarda kullanılan reçine kaplı kağıtları anımsatır. Eserlerini, bir fotoğraf stüdyosuna göndermeden en iyi şekilde sergilemek isteyen profesyonel fotoğrafçılar için tasarlanmıştır.

Muhteşem baskılar


Pro Luster Fotoğraf Kağıdı , tutarlı bir görünüm sağlamak üzere tasarlanmıştır ve zengin siyah renkler ve pürüzsüz tonlar içeren muhteşem siyah beyaz baskıların yanı sıra ince ayrıntılarla birlikte canlı renkler de sunar.

Uzun ömürlü fotoğraflar


Canon PIXMA Pro fotoğraf yazıcılarıyla kullanılmak üzere optimize edilen Pro Luster Fotoğraf Kağıdı , olağanüstü görüntü kalitesi ve dayanıklılık sunar. Orijinal Canon LUCIA veya ChromaLife100+ mürekkeplerle kullanıldığında, fotoğrafları gaz ve ışığın sebep olduğu bozulmalardan korur. Böylelikle değerli hatıralarınızı koruyabilir, resimlerinizi güvenle sergileyebilir veya satabilirsiniz.

Tutarlılık


Kaliteli, parçacık boyutlu kaplaması sayesinde hızlı kuruma süreleri, su direnci ve yarı parlak kağıttan daha parlak bir yüzey sunar. Resmin nerede sergilendiğine bakılmaksızın tutarlı görüntü tonu ve rengi, Pro Luster Fotoğraf Kağıdı'ı stüdyolar ve sergiler için ideal seçenek kılar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Pro Luster LU-101, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

260-gsm

Metrekare başına gram cinsinde ağırlık

0.26-mm

Milimetre cinsinden kalınlık

Fotoğraf Yazılımı

Yaratıcı yazdırma yollarına ilham veren yazılımlar kullanarak anılarınızı yeniden canlandırın.

Daha fazla bilgi alın