Canon Pro Premium Matte PM-101

Pro Premium Matte PM-101

Yansıtma yapmayan baskılar için sıcak beyaz tonlu pürüzsüz doku. Siyah beyaz ve renkli fotoğrafların yanısıra sıcak renklerin ve gri tonların muhteşem güzellikte gösterildiği sanatsal baskılar için idealdir.

Avantajlar

  • Olağanüstü sıcak renk üretimi
  • Siyah beyaz baskıda mükemmel ton geçişleri
  • Pürüzsüz, mat yüzey
  • PIXMA Pro yazıcılar için mükemmel seçenek

Detaylı Özellikler

Canon Pro Premium Matte PM-101 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Üstün görünüş ve doku


Profesyonel yaratıcılık düşünülerek geliştirilen Pro Üst Düzey Mat kağıtta yansıtma yapmayan , ekstra özel baskılar için sıcak beyaz tonlu net doku bulunmaktadır. Bu ağır kağıtta mükemmel düzlüğün yanında yüksek kaliteli bir sertlik hissi vardır.

Profesyonel baskılar


Canon’un PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcı serisinden üst düzey sonuç elde etmek için tasarlanan Pro Üst Düzey Mat, hem LUCIA pigment tabanlı mürekkeplerle hem de boya bazlı ChromaLife100+ mürekkeplerle her seferinde muhteşem baskılar üretir.

Olağanüstü renk üretimi


Bu çok yönlü kağıt, siyah beyaz ve renkli fotoğrafların yanısıra sıcak renklerin ve gri tonların muhteşem bir şekilde aktarılacağı sanatsal üretimler için idealdir. Bu muhteşem pürüzsüz kağıt üzerine bastırılan resimler standart parlak fotoğraflarla karşılaştırıldığında daha zarif bir sonuç verir.

Uzun ömürlü fotoğraflar


Pro Üst Düzey Fotoğraf Kağıdı Mat olağanüstü görüntü kalitesi ve dayanıklılığı sunmaktadır. Orijinal Canon mürekkeplerle kullanıldığında, fotoğrafları gaz ve ışığın sebep olduğu bozulmalardan korur, böylece resimlerinizi güvenle sergileyebilir veya satabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Pro Premium Matte PM-101, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

210-gsm

Metrekare başına gram cinsinde ağırlık

0.31-mm

Milimetre cinsinden kalınlık

Fotoğraf Yazılımı

Yaratıcı yazdırma yollarına ilham veren yazılımlar kullanarak anılarınızı yeniden canlandırın.

Daha fazla bilgi alın