A3 Professional Photo Printers

Profesyonel Fotoğraf Yazıcıları

Canon profesyonel fotoğraf yazıcılarıyla görüntülerinizi yaratıcılık açısından eksiksiz bir şekilde kontrol edin.

A3 Profesyonel Fotoğraf Yazıcısı Serisi

8, 10 veya 12 mürekkepli sistemler sunan bu A3 yazıcılar amatörlerden profesyonellere kadar tüm fotoğrafçıların gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

PIXMA PRO-200

Canlı renklerde fotoğraf baskısı, çok yönlülük ve kullanılabilirliğe odaklanarak geliştirilen PIXMA PRO-200, fotoğrafçılık tutkunları ve geleceğin fotoğrafçıları için ideal seçimdir.

Daha fazla bilgi edinin

PIXMA PRO-200 Lifestyle

imagePROGRAF PRO-300

Güvenle baskı alabilmeniz için kolay iş akışıyla A3+ galeri kalitesinde baskılar sunan bir masaüstü imagePROGRAF profesyonel yazıcı.

Daha fazla bilgi edinin

ImagePROGRAF PRO-300

Doğru fotoğraf yazıcısını seçmek

Canon Kaşifi David Noton, pigment ve boya bazlı mürekkep sistemleri arasındaki farkları açıklarken Canon PIXMA Professional yazıcı serisini test ediyor.

Gelişmiş Yazılım Çözümleri

Canon Profesyonel Fotoğraf Yazıcısı Medyası

Canon yazıcınızı, Canon mürekkepleri ve fotoğraf kağıtları ile birleştirerek her baskıda en iyi performans ve muhteşem kalite elde edin.

Profesyonel Yazıcılar İçin Canon Mürekkebi

Canon bugün sahip olmaktan keyif aldığınız sonuçlar ortaya çıkarmak için FINE baskı kafası teknoloji sistemleri ve üstün kaliteli mürekkeplere yıllardır yatırım yapmaktadır.

Canon Ink for Pro Printers

Profesyonel Fotoğraf Yazıcıları Desteği

Profesyonel Fotoğraf Yazıcınıza yönelik sürücü, yazılım, bellenim ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Bunlar da ilginizi çekebilir: